Karta atleta

Export do excelu
  • Barbora Lánská
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: SK Kotlářka Praha, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.46 Praha 11.06.2015
60 m 08.58 h Praha-Stromovka 21.12.2017
100 m 13.68 Praha - Juliska 16.05.2017
150 m 21.28 Praha-Eden 21.05.2015
200 m 28.69 h Praha-Stromovka 04.02.2018
200 m 28.33 Praha - Kotlářka 13.06.2020
600 m 1:58.78 Praha-Podvinný Mlýn 29.05.2014
600 m 1:56.92 h Praha-Stromovka 11.02.2015
800 m 2:53.63 Praha - Strahov 18.09.2014
800 m 2:55.76 h Praha-Stromovka 21.12.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 10.69 h Praha-Stromovka 11.02.2015
60 m překážek (0.76/7.70) 09.99 Praha 29.05.2015
60 m překážek (0.76/8.20) 09.57 h Praha - Strahov 22.02.2017
60 m překážek (0.76/8.50) 09.50 h Praha - Stromovka 02.02.2019
60 m překážek (0.84) 09.62 h Praha - Stromovka 19.01.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 15.48 Praha - Děkanka 15.06.2017
100 m překážek (0.76/8.50) 14.99 Praha - Eden 30.05.2019
100 m překážek (0.84) 15.65 Litomyšl 08.06.2019
200 m překážek (0.76) 32.31 Praha - Děkanka 14.06.2017
300 m překážek (0.76) 51.95 Praha-Stromovka 22.05.2018
skok vysoký 1.64 h Praha - Strahov 09.02.2020
skok vysoký 1.67 Praha - Kotlářka 13.06.2020
skok daleký 4.91 Praha - Eden 30.08.2017
skok daleký 4.77 h Praha-Stromovka 21.12.2017
trojskok 10.00 h Praha - Stromovka 03.02.2019
trojskok 10.11 Praha - Eden 26.05.2019
vrh koulí 2kg 06.45 Praha-Eden 21.05.2015
vrh koulí 3kg 08.10 h Praha-Stromovka 21.12.2017
vrh koulí 3kg 08.61 Praha - Juliska 12.10.2019
vrh koulí 4kg 07.49 Praha - Kotlářka 02.10.2020
hod diskem 1kg 19.00 Praha - Kotlářka 02.10.2020
hod oštěpem 500g 20.52 Praha - Eden 07.10.2018
hod oštěpem 600g 16.73 Praha - Kotlářka 13.06.2020
hod kriketovým míčkem 22.98 Praha-Podvinný mlýn 28.09.2014
středoškolský pohár 0689 Praha - Eden 02.10.2019
středoškolský pohár 0610 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
pětiboj 1823 Praha-Podvinný mlýn 28.09.2014
sedmiboj [Zky] 2654 Praha - Juliska 11.10.2015
sedmiboj [Dky] 3509 Praha - Juliska 13.10.2019
sedmiboj [Z] 3473 Praha - Kotlářka 13.06.2020
vrhačský trojboj 0774 Praha - Kotlářka 02.10.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.62 h Praha-Strahov 24.02.2016
60 m 08.72 Praha-Eden 11.05.2016
100 m 13.82 Praha - Kotlářka 06.09.2016
60 m překážek (0.76/8.20) 09.94 h Praha-Stromovka 03.12.2016
100 m překážek (0.76/8.20) 16.64 Praha - Děkanka 26.05.2016
200 m překážek (0.76) 33.22 Praha - Děkanka 25.05.2016
skok vysoký 1.40 Praha - Kotlářka 08.06.2016
skok daleký 4.57 h Praha-Strahov 25.02.2016
skok daleký 4.46 Praha - Děkanka 25.05.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
22.12.2016 Vánoční oddílový víceboj (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žky Praha-Stromovka 08.83
22.12.2016 Vánoční oddílový víceboj (PSK Olymp Praha,z.s.) 800 m/Žky/F Praha-Stromovka DNS
22.12.2016 Vánoční oddílový víceboj (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky Praha-Stromovka 09.95
22.12.2016 Vánoční oddílový víceboj (PSK Olymp Praha,z.s.) skok daleký/Žky Praha-Stromovka DNS
22.12.2016 Vánoční oddílový víceboj (PSK Olymp Praha,z.s.) vrh koulí 3kg/Žky Praha-Stromovka DNS
03.12.2016 11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žky 21 Praha-Stromovka 4.45
03.12.2016 11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B2 4 Praha-Stromovka 09.94
08.09.2016 MPD staršího žactva, finále B (PSK Olymp Praha, z.s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 2 Praha-Stromovka 17.39
08.09.2016 MPD staršího žactva, finále B (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žky/F Praha-Stromovka 4.60
06.09.2016 4. kolo MPD mužů a žen (SK Kotlářka) 100 m/Ž/B1 4 Praha - Kotlářka 13.82
06.09.2016 4. kolo MPD mužů a žen (SK Kotlářka) skok vysoký/Ž 7 Praha - Kotlářka 1.40
23.06.2016 3. kolo MPD mužů a žen (SC Radotín a SK Aktis Praha) 200 m překážek (0.76)/Ž/B2 1 Praha - Kotlářka 34.76
23.06.2016 3. kolo MPD mužů a žen (SC Radotín a SK Aktis Praha) skok vysoký/Ž Praha - Kotlářka 1.40
22.06.2016 3. kolo MPD staršího žactva, skupina B (TJ Dukla Praha) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 5 Praha-Juliska 16.39
22.06.2016 3. kolo MPD staršího žactva, skupina B (TJ Dukla Praha) 200 m překážek (0.76)/Žky/B1 5 Praha-Juliska 32.92
08.06.2016 II. kolo MPD staršího žactva, skupina B (SK Kotlářka Praha) 200 m překážek (0.76)/Žky/B2 2 Praha - Kotlářka 32.2
08.06.2016 II. kolo MPD staršího žactva, skupina B (SK Kotlářka Praha) skok vysoký/Žky/F Praha - Kotlářka 1.40
01.06.2016 2. kolo MPD mužů a žen (Spartak Praha 4) 100 m/Ž/B4 1 Praha - Děkanka 14.04
01.06.2016 2. kolo MPD mužů a žen (Spartak Praha 4) skok vysoký/Ž/F 9= Praha - Děkanka 1.30
26.05.2016 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R5 3 Praha - Děkanka 16.66
26.05.2016 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/FB 5 Praha - Děkanka 16.64
25.05.2016 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 200 m překážek (0.76)/Žky/B2 3 Praha - Děkanka 33.22
26.05.2016 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) skok vysoký/Žky/F Praha - Děkanka NM
25.05.2016 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) skok daleký/Žky/K 13 Praha - Děkanka 4.46
17.05.2016 I. kolo pražského přeboru mužů a žen (A. C. Sparta Praha) skok vysoký/Ž/F 10 Praha-Podvinný Mlýn 1.30
17.05.2016 I. kolo pražského přeboru mužů a žen (A. C. Sparta Praha) skok daleký/Ž/F 7 Praha-Podvinný Mlýn 4.64
11.05.2016 1. kolo přeboru Prahy družstev staršího žactva, skupina B (ASK Slavia Praha) 60 m/Žky/B5 2 Praha-Eden 08.72
11.05.2016 1. kolo přeboru Prahy družstev staršího žactva, skupina B (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B3 2 Praha-Eden 17.24
24.02.2016 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 60 m/Žky/R1 4 Praha-Strahov 08.62
24.02.2016 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R2 4 Praha-Strahov 10.14
25.02.2016 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) skok daleký/Žky/F 13 Praha-Strahov 4.57
10.02.2016 6. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) skok daleký/Žky 9 Praha-Stromovka 4.48
10.02.2016 6. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B2 4 Praha-Stromovka 10.41
10.02.2016 6. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žky/B2 7 Praha-Stromovka 08.85