Karta atleta

Export do excelu
  • Simona Rančevová
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: SKP Union Cheb - z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.54 h Sokolov 20.12.2013
60 m 09.24 h Praha-Strahov 13.02.2016
60 m 09.28 Plzeň 16.08.2016
100 m 14.76 Stará Boleslav 11.06.2016
150 m 22.67 Chodov 08.09.2016
150 m 22.22 h Praha - Strahov 14.01.2017
200 m 30.14 Karlovy Vary 01.05.2016
300 m 48.26 h Praha-Stromovka 23.01.2016
300 m 48.33 Chodov 30.04.2016
400 m 71.56 Liberec 04.06.2017
800 m 3:12.98 Plzeň 28.09.2013
1000 m 4:07.38 Chodov 11.09.2013
3000 m 15:24.80 Stříbro 25.08.2019
skok vysoký 1.25 Karlovy Vary 08.06.2016
skok daleký 3.83 h Praha-Stromovka 24.01.2015
skok daleký 3.89 Karlovy Vary 10.06.2015
vrh koulí 2kg 06.66 h Praha-Strahov 08.02.2014
vrh koulí 2kg 06.35 Karlovy Vary 11.06.2014
hod kriketovým míčkem 10.12 Mariánské Lázně 14.05.2014
Přespolní běh 2:19 Chodov 13.10.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.24 h Praha-Strahov 13.02.2016
60 m 09.28 Plzeň 16.08.2016
100 m 14.76 Stará Boleslav 11.06.2016
150 m 22.67 Chodov 08.09.2016
150 m 22.31 h Praha-Strahov 17.12.2016
200 m 30.14 Karlovy Vary 01.05.2016
300 m 48.26 h Praha-Stromovka 23.01.2016
300 m 48.33 Chodov 30.04.2016
skok vysoký 1.25 Karlovy Vary 08.06.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.12.2016 Vánoční hala žactva - 41. ročník (USK Praha) 150 m/Žky/B16 4 Praha-Strahov 22.31
03.12.2016 11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/B4 5 Praha-Stromovka 50.07
03.12.2016 11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B13 3 Praha-Stromovka 22.54
14.09.2016 XXXI. ročník Memoriálu Hany Trejbalové, VIII. ročník memoriálu Jarise Alexy (Athletic club Mariánské Lázně,) 60 m/Žky/B7 Mariánské Lázně DNS
14.09.2016 XXXI. ročník Memoriálu Hany Trejbalové, VIII. ročník memoriálu Jarise Alexy (Athletic club Mariánské Lázně,) 300 m/Žky/B3 Mariánské Lázně DNS
10.09.2016 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (AK Bílina) skok vysoký/Žky/F 13 Bílina 1.20
08.09.2016 2. kolo OMD mladšího žactva, skupina C a 2. kolo OMD staršího žactva Karlovarského kraje (ŠAK Chodov, z. s.) 60 m/Žky/B3 1 Chodov 09.36
08.09.2016 2. kolo OMD mladšího žactva, skupina C a 2. kolo OMD staršího žactva Karlovarského kraje (ŠAK Chodov, z. s.) 150 m/Žky/B3 4 Chodov 22.67
08.09.2016 2. kolo OMD mladšího žactva, skupina C a 2. kolo OMD staršího žactva Karlovarského kraje (ŠAK Chodov, z. s.) skok vysoký/Žky/F Chodov 1.25
24.08.2016 Malá cena AKM Viktoria Plzeň 2016 (AKM Viktoria Plzeň) 60 m/Žky/B6 2 Plzeň 09.42
24.08.2016 Malá cena AKM Viktoria Plzeň 2016 (AKM Viktoria Plzeň) 100 m/Žky/B3 2 Plzeň 15.09
20.08.2016 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m/Ž/R3 6 Bílina 15.45
20.08.2016 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 200 m/Ž/B3 6 Bílina 30.78
16.08.2016 51. ročník Chodské 1500, VC na 100 m, Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice) 60 m/Žky/R3 5 Plzeň 09.28
16.08.2016 51. ročník Chodské 1500, VC na 100 m, Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice) 300 m/Žky/B3 3 Plzeň 48.97
11.06.2016 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/Ž/R3 6 Stará Boleslav 14.76
11.06.2016 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/Ž/B4 5 Stará Boleslav 30.69
08.06.2016 1. kolo OMD staršího žactva a 2. kolo OMD mladšího žactva, skupina C (Triatlet Karlovy Vary) 300 m/Žky/B3 3= Karlovy Vary 48.79
08.06.2016 1. kolo OMD staršího žactva a 2. kolo OMD mladšího žactva, skupina C (Triatlet Karlovy Vary) skok vysoký/Žky 5 Karlovy Vary 1.25
01.05.2016 Májové závody (SC Start Karlovy Vary) 60 m/Žky/B4 5 Karlovy Vary 09.52
01.05.2016 Májové závody (SC Start Karlovy Vary) 100 m/Žky/B3 5 Karlovy Vary 14.93
01.05.2016 Májové závody (SC Start Karlovy Vary) 200 m/Žky/B5 2 Karlovy Vary 30.14
30.04.2016 25. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov, z. s.) 60 m/Žky/R5 6 Chodov 09.49
30.04.2016 25. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov, z. s.) 300 m/Žky/B3 4 Chodov 48.33
23.04.2016 Zahajovací závody na zlaté dráze (SKP Union Cheb - klub atletiky) 150 m/Žky/B3 4 Cheb 22.75
23.04.2016 Zahajovací závody na zlaté dráze (SKP Union Cheb - klub atletiky) 300 m/Žky/F Cheb 49.44
13.02.2016 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 60 m/Žky/R2 MS Praha-Strahov 09.24
13.02.2016 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 300 m/Žky/B1 MS Praha-Strahov 49.73
23.01.2016 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 60 m/Žky/B4 Praha-Stromovka DNS
23.01.2016 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 150 m/Žky/B8 1 Praha-Stromovka 22.33
23.01.2016 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 300 m/Žky/B3 1 Praha-Stromovka 48.26
16.01.2016 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč, Atletika Ji) 60 m/Žky/R7 3 Praha-Strahov 09.36
16.01.2016 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč, Atletika Ji) 150 m/Žky/B10 2 Praha-Strahov 22.46