Karta atleta

Export do excelu
  • Karolína Štoglová
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: TJ Stodůlky Praha, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.96 Praha-Jeseniova 22.05.2014
60 m 09.20 h Praha - Stromovka 02.02.2019
100 m 15.09 Praha - Děkanka 01.06.2016
150 m 21.79 h Praha-Stromovka 05.12.2015
150 m 22.62 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016
200 m 30.67 Praha - Děkanka 01.06.2016
300 m 48.21 Praha 28.05.2015
300 m 48.43 h Praha-Stromovka 05.12.2015
400 m 73.48 Praha-Podvinný Mlýn 17.05.2016
600 m 2:07.7 Praha 16.05.2013
800 m 2:54.23 Praha 25.06.2014
60 m překážek (0.76/7.70) 11.13 h Praha-Stromovka 13.01.2015
60 m překážek (0.76/7.70) 11.03 Praha 06.05.2015
60 m překážek (0.76/8.20) 11.50 h Praha - Strahov 22.02.2017
100 m překážek 20.27 Praha-Kotlářka 19.10.2014
100 m překážek (0.76/8.20) 19.83 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016
200 m překážek (0.76) 39.13 Praha – Podvinný Mlýn 05.09.2016
400 m překážek (0.76) 82.39 Praha - Stromovka 27.05.2019
skok vysoký 1.48 Praha 28.05.2015
skok vysoký 1.40 h Praha - Strahov 22.02.2017
skok daleký 4.08 h Praha-Juliska 16.01.2014
skok daleký 3.99 Praha-Podvinný mlýn 28.09.2014
vrh koulí 2kg 08.07 Praha 11.06.2015
vrh koulí 3kg 07.28 Praha – Podvinný Mlýn 05.09.2016
vrh koulí 3kg 06.56 h Praha-Stromovka 23.01.2018
hod diskem 0,75kg 18.48 Praha - Juliska 06.09.2017
hod diskem 1kg 17.00 Pardubice 03.06.2017
hod oštěpem 500g 13.01 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016
hod kriketovým míčkem 21.55 Praha-Podvinný mlýn 28.09.2014
středoškolský pohár 0000 Praha - Strahov 05.10.2018
sedmiboj [Zky] 2390 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 15.09 Praha - Děkanka 01.06.2016
150 m 22.11 h Praha-Stromovka 10.02.2016
150 m 22.62 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016
200 m 30.67 Praha - Děkanka 01.06.2016
400 m 73.48 Praha-Podvinný Mlýn 17.05.2016
800 m 3:05.93 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016
60 m překážek (0.76/8.20) 11.61 h Praha-Stromovka 13.01.2016
100 m překážek (0.76/8.20) 19.83 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016
200 m překážek (0.76) 39.13 Praha – Podvinný Mlýn 05.09.2016
skok vysoký 1.40 h Praha-Strahov 24.02.2016
skok vysoký 1.43 Praha-Podvinný Mlýn 17.05.2016
skok daleký 3.95 h Praha-Stromovka 13.01.2016
skok daleký 3.88 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016
vrh koulí 3kg 07.28 Praha – Podvinný Mlýn 05.09.2016
hod oštěpem 500g 13.01 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016
sedmiboj [Zky] 2390 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žky/B8 2 Praha – Podvinný Mlýn 22.62
08.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žky/B2 11 Praha – Podvinný Mlýn 3:05.93
08.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B5 2 Praha – Podvinný Mlýn 19.83
08.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) skok vysoký/Žky Praha – Podvinný Mlýn 1.41
08.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) skok daleký/Žky 12 Praha – Podvinný Mlýn 3.88
08.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) vrh koulí 3kg/Žky 13 Praha – Podvinný Mlýn 06.46
08.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) hod oštěpem 500g/Žky 16 Praha – Podvinný Mlýn 13.01
08.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) sedmiboj [Zky]/Žky 30 Praha – Podvinný Mlýn 2390
06.09.2016 4. kolo MPD mužů a žen (SK Kotlářka) 200 m/Ž/B3 6 Praha - Kotlářka 30.79
06.09.2016 4. kolo MPD mužů a žen (SK Kotlářka) skok daleký/Ž 15 Praha - Kotlářka 3.87
05.09.2016 II. finále A přeboru Prahy družstev staršího žactva (A. C. Sparta Praha) 200 m překážek (0.76)/Žky/B4 1 Praha – Podvinný Mlýn 39.13
05.09.2016 II. finále A přeboru Prahy družstev staršího žactva (A. C. Sparta Praha) vrh koulí 3kg/Žky/F 18 Praha – Podvinný Mlýn 07.28
08.06.2016 2. kolo MPD staršího žactva, skupina A (USK Praha) skok vysoký/Žky/F 6 Praha-Strahov 1.35
08.06.2016 2. kolo MPD staršího žactva, skupina A (USK Praha) skok daleký/Žky/F 26 Praha-Strahov 3.73
01.06.2016 2. kolo MPD mužů a žen (Spartak Praha 4) 100 m/Ž/B5 4 Praha - Děkanka 15.09
01.06.2016 2. kolo MPD mužů a žen (Spartak Praha 4) 200 m/Ž/B3 3 Praha - Děkanka 30.67
25.05.2016 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) skok vysoký/Žky/F 15= Praha - Děkanka 1.35
17.05.2016 I. kolo pražského přeboru mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 400 m/Ž/B3 5 Praha-Podvinný Mlýn 73.48
17.05.2016 I. kolo pražského přeboru mužů a žen (A. C. Sparta Praha) skok vysoký/Ž/F 5 Praha-Podvinný Mlýn 1.43
24.02.2016 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) skok vysoký/Žky/F 15 Praha-Strahov 1.40
10.02.2016 6. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žky/B5 4 Praha-Stromovka 22.11
10.02.2016 6. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B3 8 Praha-Stromovka 12.23
13.01.2016 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) skok daleký/Žky 24 Praha-Stromovka 3.95
13.01.2016 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B3 1 Praha-Stromovka 11.61