Karta atleta

Export do excelu
  • Klára Šídlová
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: Univerzitní sportovní klub Praha
  • Trenér: -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.55 Praha - Děkanka 25.05.2016
60 m 08.49 h Praha-Strahov 17.12.2016
100 m 14.00 Praha-Stromovka 22.05.2018
150 m 21.09 Praha - Děkanka 25.05.2016
150 m 20.66 h Praha-Strahov 17.12.2016
600 m 1:59.12 Praha 11.06.2015
800 m 2:50.88 Praha 28.09.2015
60 m překážek (0.76/7.70) 11.31 Praha 28.09.2015
skok vysoký 1.31 Praha 14.05.2015
skok daleký 3.08 h Praha-Juliska 15.01.2015
skok daleký 4.87 Praha - Eden 30.08.2017
vrh koulí 2kg 08.49 Praha-Eden 21.05.2015
hod kriketovým míčkem 37.59 Praha 04.06.2015
pětiboj 2171 Praha 28.09.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.55 Praha - Děkanka 25.05.2016
60 m 08.49 h Praha-Strahov 17.12.2016
150 m 21.09 Praha - Děkanka 25.05.2016
150 m 20.66 h Praha-Strahov 17.12.2016
skok daleký 4.53 Praha-Eden 19.05.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.12.2016 Vánoční hala žactva - 41. ročník (USK Praha) 60 m/Žky/R10 1 Praha-Strahov 08.49
17.12.2016 Vánoční hala žactva - 41. ročník (USK Praha) 150 m/Žky/B19 1 Praha-Strahov 20.66
10.09.2016 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (AK Bílina) 60 m/Žky/R1 5 Bílina 08.76
25.08.2016 I. kolo finále A přeboru Prahy družstev staršího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žky/B3 1 Praha-Podvinný Mlýn 08.91
25.08.2016 I. kolo finále A přeboru Prahy družstev staršího žactva (A. C. Sparta Praha) skok daleký/Žky/F 13 Praha-Podvinný Mlýn 4.42
30.06.2016 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R3 6 Kolín 08.60
22.06.2016 3. kolo MPD staršího žactva, skupina B (TJ Dukla Praha) 60 m/Žky/B2 3 Praha-Juliska 08.57
22.06.2016 3. kolo MPD staršího žactva, skupina B (TJ Dukla Praha) 150 m/Žky/B3 4 Praha-Juliska 21.22
25.05.2016 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žky/R5 5 Praha - Děkanka 08.55
25.05.2016 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 150 m/Žky/B5 5 Praha - Děkanka 21.09
19.05.2016 3. veřejné závody žactva (ASK Slavia Praha) 60 m/Žky/B13 2 Praha-Eden 08.56
19.05.2016 3. veřejné závody žactva (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žky 7 Praha-Eden 4.53
11.05.2016 1. kolo přeboru Prahy družstev staršího žactva, skupina B (ASK Slavia Praha) 60 m/Žky/B1 6 Praha-Eden 08.78
11.05.2016 1. kolo přeboru Prahy družstev staršího žactva, skupina B (ASK Slavia Praha) 150 m/Žky/B1 8 Praha-Eden 21.21
10.02.2016 6. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žky/B5 2 Praha-Stromovka 21.43
10.02.2016 6. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žky/B3 4 Praha-Stromovka 08.93