Karta atleta

Export do excelu
  • Kateřina Kopicová
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.46 Brno 06.09.2016
60 m 08.36 h Praha - Strahov 11.01.2020
100 m 13.33 Kladno 19.05.2018
150 m 20.26 Vlašim 18.05.2016
150 m 20.14 h Praha - Strahov 28.01.2017
200 m 28.96 h Praha - Strahov 28.11.2015
200 m 26.88 Stará Boleslav 21.05.2016
300 m 46.33 h Praha-Strahov 10.01.2016
300 m 43.11 Beroun 17.06.2016
400 m 63.44 h Praha - Strahov 28.11.2015
400 m 62.72 Kladno 04.05.2019
500 m 1:46.1 Beroun 15.04.2012
600 m 1:50.71 Kolín 21.06.2014
800 m 2:30.15 Stará Boleslav 24.05.2015
800 m 2:34.02 h Praha-Strahov 23.01.2016
1000 m 3:19.54 Vlašim 13.09.2015
1500 m 5:28.25 Vlašim 11.05.2014
60 m překážek (0.76/7.70) 10.13 Kolín 27.09.2015
60 m překážek (0.76/8.20) 09.68 h Praha - Strahov 05.02.2017
100 m překážek (0.76/8.20) 15.96 Kladno 21.05.2017
200 m překážek (0.76) 31.41 Domažlice 15.09.2017
200 m překážek (0.76) 30.80 Břeclav 24.09.2017
300 m překážek 47.22 Praha - Eden 30.05.2019
300 m překážek (0.76) 46.47 Bílina 15.06.2019
400 m překážek (0.76) 68.17 Praha - Eden 09.06.2018
skok vysoký 1.23 Beroun 13.06.2014
skok vysoký 1.25 h Rudná 18.12.2014
skok daleký 4.16 h Praha 15.12.2013
skok daleký 4.18 Stará Boleslav 24.05.2015
hod kriketovým míčkem 37.79 Stará Boleslav 24.05.2015
hod plným míčem 1kg 07.04 h Jablonec nad Nisou 08.12.2012
středoškolský pohár 1129 Beroun 20.09.2018
čtyřboj 2111 h Jablonec nad Nisou 16.03.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.46 h Praha-Strahov 13.02.2016
60 m 08.46 Brno 06.09.2016
100 m 13.36 Stará Boleslav 21.05.2016
150 m 20.26 Vlašim 18.05.2016
150 m 20.68 h Praha-Strahov 17.12.2016
200 m 26.88 Stará Boleslav 21.05.2016
300 m 46.33 h Praha-Strahov 10.01.2016
300 m 43.11 Beroun 17.06.2016
400 m 63.52 Jablonec nad Nisou 04.06.2016
800 m 2:34.02 h Praha-Strahov 23.01.2016
60 m překážek (0.76/8.20) 09.84 h Praha-Strahov 17.12.2016
100 m překážek (0.76/8.20) 15.99 Brno 06.09.2016
300 m překážek (0.76) 47.99 Ostrava 24.09.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.12.2016 Vánoční hala žactva - 41. ročník (USK Praha) 150 m/Žky/B13 1 Praha-Strahov 20.68
17.12.2016 Vánoční hala žactva - 41. ročník (USK Praha) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R2 5 Praha-Strahov 09.84
03.12.2016 11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B2 7 Praha-Stromovka 08.66
24.09.2016 Mistrovství České republiky družstev dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 300 m překážek (0.76)/Dky/B2 3 Ostrava 47.99
17.09.2016 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m/Žky/R2 7 Jablonec nad Nisou 43.97
06.09.2016 Europen Kids Athletics Games 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R5 6 Brno 15.99
06.09.2016 Europen Kids Athletics Games 60 m/Žky/R15 2 Brno 08.46
07.09.2016 Europen Kids Athletics Games 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/FC 6 Brno 16.16
07.09.2016 Europen Kids Athletics Games 300 m/Žky/B11 3 Brno 45.52
31.08.2016 2. atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/Žky/B3 5 Stará Boleslav 28.01
31.08.2016 2. atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B2 5 Stará Boleslav 16.14
27.08.2016 3. kolo Středočeského KPD dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 100 m/Dky/B1 MB Beroun 13.62
26.08.2016 4. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žky/B2 2 Kolín 20.73
26.08.2016 4. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 6 Kolín 16.24
17.06.2016 3. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 300 m/Žky/B4 3 Beroun 43.11
17.06.2016 3. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B3 1 Beroun 15.62
04.06.2016 KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek - 1. kolo, KP jednotlivců LKAS v dlouhých překážkových bězích (AC Jablonec nad Nisou, z. s.) 100 m/Dky/B2 4 Jablonec nad Nisou 13.44
04.06.2016 KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek - 1. kolo, KP jednotlivců LKAS v dlouhých překážkových bězích (AC Jablonec nad Nisou, z. s.) 400 m/Dky/B2 1 Jablonec nad Nisou 63.52
21.05.2016 Společné I. kolo krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/Dky/B1 MB Stará Boleslav 13.36
21.05.2016 Společné I. kolo krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/Dky/B3 MB Stará Boleslav 26.88
18.05.2016 2. kolo družstev staršího žactva středních Čech (TJ Spartak Vlašim) 150 m/Žky/B1 4 Vlašim 20.26
18.05.2016 2. kolo družstev staršího žactva středních Čech (TJ Spartak Vlašim) 300 m/Žky/B1 3 Vlašim 43.70
07.05.2016 Přebor Středočeského kraje žáků a žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/B1 4 Kolín 08.2
07.05.2016 Přebor Středočeského kraje žáků a žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Žky/B2 2 Kolín 43.6
29.04.2016 1. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žky/R3 2 Stará Boleslav 08.45
29.04.2016 1. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žky/FA 3= Stará Boleslav 08.43
29.04.2016 1. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 150 m/Žky/B3 3 Stará Boleslav 20.52
13.02.2016 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 60 m/Žky/R8 MS Praha-Strahov 08.46
23.01.2016 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 800 m/Žky/B1 2 Praha-Strahov 2:34.02
10.01.2016 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žky/B02 3 Praha-Strahov 21.10
10.01.2016 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (A. C. TEPO Kladno) 300 m/Žky/B2 1 Praha-Strahov 46.33