Karta atleta

Export do excelu
  • Karolína Petrová
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: AK Šternberk z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.14 h Krnov 06.11.2015
60 m 08.15 h Olomouc 11.12.2015
60 m 08.18 Šumperk 18.05.2016
100 m 13.30 Přerov 01.05.2018
150 m 19.33 Šumperk 21.06.2016
150 m 19.65 h Ostrava 08.01.2017
200 m 27.45 Ostrava - Vítkovice 26.08.2017
200 m 27.35 h Ostrava 03.02.2018
300 m 41.43 Praha - Děkanka 05.06.2016
300 m 41.55 h Praha - Stromovka 04.03.2017
400 m 61.72 h Ostrava 08.02.2018
400 m 61.91 Břeclav 26.05.2018
600 m 1:48.87 h Ostrava - Vítkovice 06.01.2018
800 m 2:48.46 Olomouc 28.05.2014
800 m 2:53.05 h Ostrava 13.01.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 10.24 Olomouc 11.05.2015
60 m překážek (0.76/7.70) 10.06 h Olomouc 11.12.2015
60 m překážek (0.76/8.20) 09.33 h Ostrava 08.01.2017
60 m překážek (0.76/8.50) 11.29 h Ostrava 13.01.2018
100 m překážek (0.76/8.20) 15.78 Šumperk 21.06.2016
400 m překážek (0.76) 91.71 Ostrava - Vítkovice 15.09.2018
skok vysoký 1.45 h Olomouc 27.01.2018
skok vysoký 1.40 Stadion TJ Šumperk 19.09.2018
skok daleký 4.40 h Ostrava 13.01.2018
skok daleký 4.12 Olomouc 25.04.2018
vrh koulí 3kg 08.05 h Ostrava - Vítkovice 06.01.2018
pětiboj hala [Dky] 2257 h Ostrava 13.01.2018
sprintérský trojboj 2054 Přerov 01.05.2018
Přespolní běh 0:10:11 Šternberk 21.04.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.17 h Ostrava 29.01.2016
60 m 08.18 Šumperk 18.05.2016
150 m 19.33 Šumperk 21.06.2016
300 m 41.90 h Praha-Stromovka 05.03.2016
300 m 41.43 Praha - Děkanka 05.06.2016
60 m překážek (0.76/8.20) 09.60 h Olomouc 16.12.2016
100 m překážek (0.76/8.20) 15.78 Šumperk 21.06.2016
skok vysoký 1.35 h Olomouc 12.02.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2016 Vánoční přátelské utkání žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žky/B1 3 Olomouc 08.32
16.12.2016 Vánoční přátelské utkání žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 2 Olomouc 09.60
02.12.2016 Konrolní závody žactva AK Olomouc (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žky/B1 3 Olomouc 08.26
01.10.2016 Mistrovství ČR družstev žactva (TJ Sokol Opava) 60 m/Žky/R2 4 Opava 08.37
01.10.2016 Mistrovství ČR družstev žactva (TJ Sokol Opava) 150 m/Žky/B1 5 Opava 19.71
01.10.2016 Mistrovství ČR družstev žactva (TJ Sokol Opava) 300 m/Žky/B1 6 Opava 42.22
17.09.2016 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m/Žky/R3 1 Jablonec nad Nisou 42.26
18.09.2016 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m/Žky/F 7 Jablonec nad Nisou 43.27
11.09.2016 Mistrovství Moravy a Slezska družstev staršího žactva (TJ Šumperk) 150 m/Žky/B1 3 Šumperk 19.85
11.09.2016 Mistrovství Moravy a Slezska družstev staršího žactva (TJ Šumperk) 300 m/Žky/B1 1 Šumperk 42.87
11.09.2016 Mistrovství Moravy a Slezska družstev staršího žactva (TJ Šumperk) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 Šumperk DNF
06.09.2016 Europen Kids Athletics Games 60 m/Žky/R13 2 Brno 08.24
06.09.2016 Europen Kids Athletics Games 60 m/Žky/FD Brno 08.29
07.09.2016 Europen Kids Athletics Games 300 m/Žky/B10 3 Brno 43.13
24.08.2016 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (Atletický klub Olomouc z.s.) 150 m/Ž/B2 4 Olomouc 19.65
21.06.2016 3. kolo KPD staršího žactva, skupina E, Krajský přebor jednotlivců Olomouckého kraje (TJ Šumperk) 60 m/Žky/B1 2 Šumperk 8.19
21.06.2016 3. kolo KPD staršího žactva, skupina E, Krajský přebor jednotlivců Olomouckého kraje (TJ Šumperk) 150 m/Žky/B1 1 Šumperk 19.33
21.06.2016 3. kolo KPD staršího žactva, skupina E, Krajský přebor jednotlivců Olomouckého kraje (TJ Šumperk) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B2 2 Šumperk 15.78
12.06.2016 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (TJ TŽ Třinec a SSK Vítkovice) 60 m/Žky/R2 6 Třinec 08.26
12.06.2016 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (TJ TŽ Třinec a SSK Vítkovice) 60 m/Žky/FB Třinec 08.21
12.06.2016 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (TJ TŽ Třinec a SSK Vítkovice) 300 m/Žky/B1 2 Třinec 41.58
05.06.2016 Mezikrajové utkání družstev staršího žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žky/R1 4 Praha - Děkanka 08.21
05.06.2016 Mezikrajové utkání družstev staršího žactva (Spartak Praha 4) 300 m/Žky/B2 3 Praha - Děkanka 41.43
30.05.2016 2. kolo KPD staršího žactva, skupina E (AK Olomouc) 60 m/Žky/B1 2 Olomouc 08.39
30.05.2016 2. kolo KPD staršího žactva, skupina E (AK Olomouc) 150 m/Žky/B1 2 Olomouc 20.22
30.05.2016 2. kolo KPD staršího žactva, skupina E (AK Olomouc) 300 m/Žky/B1 1 Olomouc 42.40
18.05.2016 1. kolo KP staršího žactva skupina E (TJ Šumperk) 60 m/Žky/B1 2 Šumperk 08.18
18.05.2016 1. kolo KP staršího žactva skupina E (TJ Šumperk) 150 m/Žky/B1 2 Šumperk 19.80
18.05.2016 1. kolo KP staršího žactva skupina E (TJ Šumperk) 300 m/Žky/B1 1 Šumperk 42.28
27.04.2016 Přebor Univerzity Palackého - Zahajovací závody (FTK UP Olomouc, AK Olomouc) 150 m/Ž/F Olomouc 19.88
27.04.2016 Přebor Univerzity Palackého - Zahajovací závody (FTK UP Olomouc, AK Olomouc) 300 m/Ž/F Olomouc 42.72
05.03.2016 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 300 m/Žky/R4 2 Praha-Stromovka 41.90
06.03.2016 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 300 m/Žky/F 6 Praha-Stromovka 42.63
26.02.2016 Přebor Olomouckého kraje starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) 60 m/Žky/R1 3 Olomouc 08.30
26.02.2016 Přebor Olomouckého kraje starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) 60 m/Žky/FA 4 Olomouc 09.11
12.02.2016 Olomoucká hala mládeže (AK Olomouc) 60 m/Žky/R1 2 Olomouc 08.20
12.02.2016 Olomoucká hala mládeže (AK Olomouc) 60 m/Žky/FA Olomouc 08.24
12.02.2016 Olomoucká hala mládeže (AK Olomouc) skok vysoký/Žky/F 6 Olomouc 1.35
29.01.2016 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žky/R1 3 Ostrava 08.17
29.01.2016 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 300 m/Žky/B1 Ostrava DQ
29.01.2016 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žky/F 5 Ostrava 08.21
27.01.2016 Nejvýš - Nejrychleji (AK Olomouc) 60 m/Žky/B1 2 Olomouc 08.19
17.01.2016 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 60 m/Žky/R7 1 Ostrava 08.29
17.01.2016 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 60 m/Žky/F 5 Ostrava 08.27
17.01.2016 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 300 m/Žky/B2 1 Ostrava 42.72