Karta atleta

Export do excelu
  • Anna Antonová
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: Univerzitní sportovní klub Praha
  • Trenér: -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 11.11.2019
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.44 h Praha-Stromovka 03.02.2016
60 m 09.97 Praha-Děkanka 11.05.2016
150 m 26.78 Praha-Eden 21.05.2015
150 m 25.11 h Praha-Strahov 29.01.2016
300 m 57.55 Praha 28.05.2015
600 m 2:24.13 Praha 11.06.2015
skok vysoký 1.10 Praha 05.06.2014
vrh koulí 2kg 05.64 Praha-Eden 21.05.2015
vrh koulí 3kg 08.22 h Praha - Stromovka 11.01.2017
vrh koulí 3kg 07.80 Praha - Eden 06.09.2017
hod diskem 0,75kg 18.58 Praha - Juliska 31.05.2017
hod diskem 1kg 18.06 Praha - Juliska 14.06.2018
hod kladivem 3kg 21.81 Praha - Vinohrady 11.05.2018
hod kriketovým míčkem 20.87 Praha 11.06.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.44 h Praha-Stromovka 03.02.2016
60 m 09.97 Praha-Děkanka 11.05.2016
150 m 25.11 h Praha-Strahov 29.01.2016
vrh koulí 3kg 06.08 Praha – Podvinný Mlýn 05.09.2016
vrh koulí 3kg 06.24 h Praha-Stromovka 03.12.2016
hod diskem 0,75kg 18.03 Praha-Stromovka 22.06.2016
hod kladivem 3kg 19.42 Praha-Vinohrady 24.08.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.12.2016 11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky 27 Praha-Stromovka 06.24
05.09.2016 II. finále A přeboru Prahy družstev staršího žactva (A. C. Sparta Praha) vrh koulí 3kg/Žky/F 23 Praha – Podvinný Mlýn 06.08
05.09.2016 II. finále A přeboru Prahy družstev staršího žactva (A. C. Sparta Praha) hod diskem 0,75kg/Žky/F 31 Praha – Podvinný Mlýn 14.37
25.08.2016 I. kolo finále A přeboru Prahy družstev staršího žactva (A. C. Sparta Praha) vrh koulí 3kg/Žky/F 25 Praha-Podvinný Mlýn 05.45
25.08.2016 I. kolo finále A přeboru Prahy družstev staršího žactva (A. C. Sparta Praha) hod kladivem 3kg/Žky/F 9 Praha-Podvinný Mlýn 19.42
24.08.2016 1. A finále Přeboru Prahy staršího žactva – hod kladivem (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) hod kladivem 3kg/Žky/F 9 Praha-Vinohrady 19.42
22.06.2016 3. kolo MPD staršího žactva, skupina A (PSK Olymp Praha) vrh koulí 3kg/Žky/F 21 Praha-Stromovka 05.80
22.06.2016 3. kolo MPD staršího žactva, skupina A (PSK Olymp Praha) hod diskem 0,75kg/Žky/F 18 Praha-Stromovka 18.03
08.06.2016 2. kolo MPD staršího žactva, skupina A (USK Praha) vrh koulí 3kg/Žky/F 26 Praha-Strahov 05.38
08.06.2016 2. kolo MPD staršího žactva, skupina A (USK Praha) hod diskem 0,75kg/Žky/F 23 Praha-Strahov 15.90
25.05.2016 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) hod kladivem 3kg/Žky/F 14 Praha - Děkanka 15.63
11.05.2016 1. kolo MPD staršího žactva, skupina A (Spartak Praha 4) 60 m/Žky/B4 5 Praha-Děkanka 09.97
11.05.2016 1. kolo MPD staršího žactva, skupina A (Spartak Praha 4) hod kladivem 3kg/Žky 11 Praha-Děkanka 14.89
03.02.2016 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žky/B20 6 Praha-Stromovka 10.44
29.01.2016 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Žky/B25 3 Praha-Strahov 25.11
13.01.2016 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žky/B22 6 Praha-Stromovka 25.57