Karta atleta

Export do excelu
  • Lucie Bartůšková
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: TJ Spartak Vlašim
  • Trenér: Svoboda Martin
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - 1 - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.63 h Praha - Strahov 05.02.2017
60 m 08.56 Vlašim 09.09.2017
100 m 13.24 Kolín 18.06.2017
150 m 21.53 Brno 07.09.2015
200 m 27.73 Kolín 18.06.2017
300 m 44.52 Brno 11.09.2017
600 m 2:00.28 Kolín 19.05.2015
800 m 2:55.08 Praha - Děkanka 04.05.2019
800 m 2:50.83 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 12.35 h Praha-Strahov 11.01.2015
60 m překážek (0.76/7.70) 11.66 Kolín 12.06.2015
60 m překážek (0.76/8.20) 09.81 h Praha - Strahov 10.12.2017
60 m překážek (0.76/8.50) 10.10 h Praha - Strahov 07.12.2019
60 m překážek (0.84) 10.09 h Praha - Strahov 11.01.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 16.25 Brno 11.09.2017
100 m překážek (0.76/8.50) 16.83 Praha - Děkanka 04.05.2019
100 m překážek (0.84) 16.79 Sušice 19.05.2019
200 m překážek (0.76) 31.27 Beroun 23.06.2017
300 m překážek (0.76) 47.38 Stará Boleslav 05.05.2018
skok vysoký 1.40 Vlašim 05.05.2017
skok vysoký 1.36 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
skok daleký 4.95 Kolín 25.05.2019
skok daleký 4.64 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
trojskok 10.46 Sušice 19.05.2019
trojskok 10.26 h Praha - Strahov 11.01.2020
vrh koulí 2kg 07.40 h Praha-Strahov 11.01.2015
vrh koulí 3kg 11.75 Kladno 11.05.2019
vrh koulí 3kg 11.29 h Praha - Strahov 07.12.2019
vrh koulí 4kg 09.94 Tábor 09.06.2019
vrh koulí 4kg 09.96 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
hod oštěpem 500g 46.87 Olomouc 28.06.2019
hod oštěpem 600g 41.35 Kolín 13.05.2020
hod kriketovým míčkem 39.64 Vlašim 30.04.2015
pětiboj 2018 Vlašim 30.04.2015
pětiboj hala [Z] 2577 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
sedmiboj [Dky] 3885 Praha - Děkanka 04.05.2019
sprintérský trojboj 1942 Vlašim 09.09.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.62 Brno 05.09.2016
60 m 08.78 h Praha-Stromovka 03.12.2016
150 m 21.52 Stará Boleslav 29.04.2016
60 m překážek (0.76/8.20) 10.04 h Praha-Strahov 17.12.2016
100 m překážek (0.76/8.20) 16.98 Kolín 26.08.2016
skok vysoký 1.37 Brno 05.09.2016
skok daleký 4.31 Kolín 26.08.2016
skok daleký 4.58 h Praha-Strahov 17.12.2016
hod oštěpem 500g 22.23 Brno 05.09.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.12.2016 Vánoční hala žactva - 41. ročník (USK Praha) 60 m/Žky/R8 4 Praha-Strahov 08.79
17.12.2016 Vánoční hala žactva - 41. ročník (USK Praha) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R3 4 Praha-Strahov 10.04
17.12.2016 Vánoční hala žactva - 41. ročník (USK Praha) skok daleký/Žky/F 18 Praha-Strahov 4.58
03.12.2016 11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žky 26 Praha-Stromovka 4.20
03.12.2016 11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 7 Praha-Stromovka 10.20
03.12.2016 11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B6 4 Praha-Stromovka 08.78
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R6 5 Brno 17.52
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games 60 m/Žky/R18 2 Brno 08.62
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games skok daleký/Žky/KF 7 Brno 4.20
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/FD Brno 17.07
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games hod oštěpem 500g/Žky/FB 25 Brno 22.23
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games skok vysoký/Žky/FD 5 Brno 1.37
26.08.2016 4. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R6 MB Kolín 08.79
26.08.2016 4. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 7 Kolín 16.98
26.08.2016 4. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žky/F 11 Kolín 4.31
17.06.2016 3. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 60 m/Žky/R1 3 Beroun 08.83
17.06.2016 3. kolo Středočeského KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B2 1 Beroun 16.73
24.05.2016 Krajské kolo 48. ročníku Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žkm/B1 2 Vlašim 08.72
24.05.2016 Krajské kolo 48. ročníku Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (TJ Spartak Vlašim) skok vysoký/Žkm 7 Vlašim 1.34
18.05.2016 2. kolo družstev staršího žactva středních Čech (TJ Spartak Vlašim) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 2 Vlašim 17.19
18.05.2016 2. kolo družstev staršího žactva středních Čech (TJ Spartak Vlašim) skok vysoký/Žky/F 13= Vlašim 1.35
07.05.2016 Přebor Středočeského kraje žáků a žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žky/B6 Kolín DNP
07.05.2016 Přebor Středočeského kraje žáků a žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 4 Kolín 16.7
07.05.2016 Přebor Středočeského kraje žáků a žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žky 12 Kolín 4.27
29.04.2016 1. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 150 m/Žky/B6 2 Stará Boleslav 21.52
29.04.2016 1. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 3 Stará Boleslav 16.87
29.04.2016 1. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok vysoký/Žky 12 Stará Boleslav 1.35