Karta atleta

Export do excelu
  • Tereza Hymplová
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: Spartak Praha 4
  • Trenér: -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 12.29 Praha - Děkanka 26.04.2018
60 m 08.55 Praha - Děkanka 31.05.2017
60 m 08.36 h Praha - Stromovka 02.02.2019
80 m 10.92 Praha - Děkanka 06.10.2018
100 m 12.97 Praha - Eden 25.05.2019
150 m 20.34 h Praha-Strahov 16.12.2017
150 m 20.09 Praha - Eden 07.05.2019
200 m 27.50 h Praha-Stromovka 03.02.2018
200 m 27.20 Praha - Juliska 14.06.2018
300 m 46.08 h Praha - Stromovka 02.12.2017
300 m 46.52 Praha - Eden 31.05.2018
600 m 2:24.31 Praha 23.04.2014
800 m 3:14.93 Praha 24.09.2015
60 m překážek (0.76/7.70) 12.20 Praha 03.10.2015
60 m překážek 10.57 Praha - Děkanka 07.10.2017
60 m překážek (0.76/8.50) 09.85 h Praha-Strahov 26.01.2018
100 m překážek (0.76/8.20) 17.37 Praha - Děkanka 14.06.2017
200 m překážek (0.76) 32.51 Praha - Děkanka 14.06.2017
skok vysoký 1.10 Praha 14.05.2015
skok daleký 3.04 Praha 15.05.2014
vrh koulí 2kg 05.08 Praha 05.06.2014
hod kriketovým míčkem 19.74 Praha 27.04.2015
středoškolský pohár 1355 Praha - Strahov 05.10.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.28 h Praha-Stromovka 03.02.2016
60 m 09.14 Praha-Strahov 08.06.2016
100 m 14.34 Praha - Eden 28.05.2016
150 m 22.73 Praha-Děkanka 11.05.2016
150 m 21.28 h Praha-Strahov 17.12.2016
300 m 50.44 h Praha-Strahov 29.01.2016
60 m překážek 11.53 Praha - Děkanka 01.10.2016
60 m překážek (0.76/8.20) 11.01 h Praha-Stromovka 03.12.2016
100 m překážek (0.76/8.20) 19.08 Praha 29.06.2016
200 m překážek (0.76) 35.33 Praha – Podvinný Mlýn 05.09.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.12.2016 Vánoční hala žactva - 41. ročník (USK Praha) 150 m/Žky/B11 1 Praha-Strahov 21.28
17.12.2016 Vánoční hala žactva - 41. ročník (USK Praha) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R6 3 Praha-Strahov 11.02
03.12.2016 11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B12 3 Praha-Stromovka 21.51
03.12.2016 11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B4 5 Praha-Stromovka 11.01
01.10.2016 Kluci - Holky (Spartak Praha 4) 60 m překážek/Žky/B 2 Praha - Děkanka 11.53
05.09.2016 II. finále A přeboru Prahy družstev staršího žactva (A. C. Sparta Praha) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B3 1 Praha – Podvinný Mlýn 19.38
05.09.2016 II. finále A přeboru Prahy družstev staršího žactva (A. C. Sparta Praha) 200 m překážek (0.76)/Žky/B2 3 Praha – Podvinný Mlýn 35.33
30.06.2016 4. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 100 m/Ž/B2 4 Praha - Děkanka 14.46
29.06.2016 5. veřejné závody žactva (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 5 Praha 19.08
22.06.2016 3. kolo MPD staršího žactva, skupina A (PSK Olymp Praha) 150 m/Žky/B6 3 Praha-Stromovka 22.32
22.06.2016 3. kolo MPD staršího žactva, skupina A (PSK Olymp Praha) 200 m překážek (0.76)/Žky/B2 3 Praha-Stromovka 34.78
12.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen (Spartak Praha 4) 100 m/Ž/R1 6 Praha - Děkanka 14.37
08.06.2016 2. kolo MPD staršího žactva, skupina A (USK Praha) 60 m/Žky/B5 6 Praha-Strahov 09.14
08.06.2016 2. kolo MPD staršího žactva, skupina A (USK Praha) 200 m překážek (0.76)/Žky/B2 3 Praha-Strahov 35.67
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 100 m/Ž/R1 8 Praha - Eden 14.34
14.05.2016 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m/Ž/R4 5 Bílina 14.71
11.05.2016 1. kolo MPD staršího žactva, skupina A (Spartak Praha 4) 150 m/Žky/B3 4 Praha-Děkanka 22.73
11.05.2016 1. kolo MPD staršího žactva, skupina A (Spartak Praha 4) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B3 3 Praha-Děkanka 20.11
25.04.2016 1. veřejné závody žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žky/B3 6 Praha-Děkanka 09.95
25.04.2016 1. veřejné závody žactva (Spartak Praha 4) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B2 3 Praha-Děkanka 20.46
10.02.2016 6. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žky/B23 3 Praha-Stromovka 22.66
10.02.2016 6. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B4 5 Praha-Stromovka 12.06
03.02.2016 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žky/B11 5 Praha-Stromovka 09.28
03.02.2016 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 300 m/Žky/B6 4 Praha-Stromovka 51.51
29.01.2016 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/Žky/B6 3 Praha-Strahov 50.44
13.01.2016 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B3 3 Praha-Stromovka 11.93
13.01.2016 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žky/B17 3 Praha-Stromovka 09.43