Karta atleta

Export do excelu
  • Veronika Skalická
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér: Šimánek Jindřich
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Trojskok 602 925
    akt. 31.03.2020
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - 1 - - - -
- - - - - - 1 - - - - - - - -
- - - - - - - 1 - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.68 Praha-Eden 11.05.2016
60 m 08.31 h Praha - Stromovka 21.01.2020
100 m 13.07 Praha - Eden 19.06.2020
150 m 19.68 h Praha - Strahov 10.01.2020
150 m 19.52 Praha - Eden 29.05.2020
200 m 27.89 Praha - Juliska 12.10.2019
200 m 26.98 h Praha - Stromovka 28.01.2020
300 m 43.24 h Praha - Strahov 17.01.2020
300 m 42.14 Praha - Eden 29.05.2020
800 m 2:55.33 h Jablonec nad Nisou 15.01.2017
800 m 2:32.37 Praha - Juliska 13.10.2019
1500 m 5:52.29 Jablonec nad Nisou 07.10.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 12.75 h Praha-Juliska 15.01.2015
60 m překážek (0.76/7.70) 12.31 Praha 14.05.2015
60 m překážek (0.76/8.20) 10.30 h Jablonec nad Nisou 15.01.2017
60 m překážek (0.76/8.50) 09.30 h Praha - Stromovka 23.02.2019
60 m překážek (0.84) 09.16 h Ostrava - Vítkovice 14.01.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 16.61 Praha - Eden 30.09.2017
100 m překážek (0.76/8.50) 15.16 Praha - Eden 14.09.2019
100 m překážek (0.84) 14.86 Praha - Eden 26.06.2020
skok vysoký 1.45 h Praha - Strahov 23.02.2017
skok vysoký 1.49 Praha - Eden 30.09.2017
skok o tyči 2.28 Praha - Přátelství 12.05.2018
skok daleký 5.16 Praha - Juliska 20.08.2019
skok daleký 5.22 h Praha - Strahov 10.01.2020
trojskok 11.99 h Ostrava - Vítkovice 14.01.2020
trojskok 12.64 Plzeň 09.08.2020
vrh koulí 2kg 08.45 Praha-Jeseniova 20.04.2015
vrh koulí 3kg 08.72 h Jablonec nad Nisou 15.01.2017
vrh koulí 3kg 10.09 Praha - Juliska 29.08.2019
hod diskem 0,75kg 15.81 Praha-Kotlářka 20.09.2016
hod oštěpem 500g 24.71 Praha - Juliska 13.10.2019
pětiboj hala [Zky] 2473 h Jablonec nad Nisou 15.01.2017
sedmiboj [Zky] 3455 Praha – Podvinný Mlýn 09.10.2016
sedmiboj [Dky] 4015 Praha - Juliska 13.10.2019
vrhačský trojboj 0843 Praha-Kotlářka 20.09.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.68 h Praha-Strahov 24.02.2016
60 m 08.68 Praha-Eden 11.05.2016
100 m 14.17 Stará Boleslav 31.08.2016
150 m 21.89 h Praha-Stromovka 10.02.2016
150 m 21.07 Praha - Děkanka 26.05.2016
300 m 46.67 Praha-Eden 06.05.2016
800 m 2:39.58 Praha – Podvinný Mlýn 09.10.2016
100 m překážek (0.76/8.20) 17.12 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016
skok vysoký 1.40 Praha-Juliska 22.06.2016
skok o tyči 2.23 Opava 01.10.2016
skok daleký 5.03 Praha-Eden 11.05.2016
skok daleký 4.85 h Praha-Stromovka 03.12.2016
vrh koulí 3kg 07.97 Praha-Kotlářka 20.09.2016
hod diskem 0,75kg 15.81 Praha-Kotlářka 20.09.2016
hod oštěpem 500g 17.53 Praha – Podvinný Mlýn 09.10.2016
sedmiboj [Zky] 3455 Praha – Podvinný Mlýn 09.10.2016
vrhačský trojboj 0843 Praha-Kotlářka 20.09.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.12.2016 11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žky 11 Praha-Stromovka 4.85
03.12.2016 11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B7 2 Praha-Stromovka 08.74
08.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žky/B4 2 Praha – Podvinný Mlýn 21.18
09.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žky/B3 5 Praha – Podvinný Mlýn 2:39.58
08.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B7 1 Praha – Podvinný Mlýn 17.12
08.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) skok vysoký/Žky 11 Praha – Podvinný Mlýn 1.38
09.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) skok daleký/Žky 7 Praha – Podvinný Mlýn 4.90
08.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) vrh koulí 3kg/Žky 14 Praha – Podvinný Mlýn 07.76
09.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) hod oštěpem 500g/Žky 15 Praha – Podvinný Mlýn 17.53
09.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) sedmiboj [Zky]/Žky 12 Praha – Podvinný Mlýn 3455
01.10.2016 Mistrovství ČR družstev žactva (TJ Sokol Opava) skok o tyči/Žky/F 11 Opava 2.23
01.10.2016 Mistrovství ČR družstev žactva (TJ Sokol Opava) skok daleký/Žky/F 14 Opava 4.86
20.09.2016 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) vrh koulí 3kg/Žky 11 Praha-Kotlářka 07.97
20.09.2016 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) hod diskem 0,75kg/Žky 15 Praha-Kotlářka 15.81
20.09.2016 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) hod oštěpem 500g/Žky 16 Praha-Kotlářka 17.53
20.09.2016 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) vrhačský trojboj/Žky 13 Praha-Kotlářka 0843
31.08.2016 2. atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/Žky/B2 2 Stará Boleslav 14.17
31.08.2016 2. atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 800 m/Žky/F 5 Stará Boleslav 2:47.83
25.08.2016 I. kolo finále A přeboru Prahy družstev staršího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žky/B6 1 Praha-Podvinný Mlýn 09.09
25.08.2016 I. kolo finále A přeboru Prahy družstev staršího žactva (A. C. Sparta Praha) skok daleký/Žky/F 5 Praha-Podvinný Mlýn 4.90
29.06.2016 5. veřejné závody žactva (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žky 6 Praha 4.85
22.06.2016 3. kolo MPD staršího žactva, skupina B (TJ Dukla Praha) skok vysoký/Žky/F 3= Praha-Juliska 1.40
22.06.2016 3. kolo MPD staršího žactva, skupina B (TJ Dukla Praha) skok daleký/Žky/F Praha-Juliska 4.92
08.06.2016 II. kolo MPD staršího žactva, skupina B (SK Kotlářka Praha) skok vysoký/Žky/F 5 Praha - Kotlářka 1.35
08.06.2016 II. kolo MPD staršího žactva, skupina B (SK Kotlářka Praha) skok daleký/Žky/F Praha - Kotlářka 4.82
25.05.2016 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žky/R5 6 Praha - Děkanka 08.69
26.05.2016 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 150 m/Žky/B6 4 Praha - Děkanka 21.07
25.05.2016 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) skok daleký/Žky/K 12 Praha - Děkanka 4.47
26.05.2016 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) skok daleký/Žky/F 4 Praha - Děkanka 4.90
24.05.2016 Krajské kolo 48. ročníku Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (DDM hl. m. Prahy) skok vysoký/Žky 8 Praha-Kotlářka 1.33
24.05.2016 Krajské kolo 48. ročníku Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (DDM hl. m. Prahy) skok daleký/Žky Praha-Kotlářka 5.05
11.05.2016 1. kolo přeboru Prahy družstev staršího žactva, skupina B (ASK Slavia Praha) 60 m/Žky/B2 2 Praha-Eden 08.68
11.05.2016 1. kolo přeboru Prahy družstev staršího žactva, skupina B (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žky/F Praha-Eden 5.03
06.05.2016 2. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 150 m/Ž/B7 3 Praha-Eden 21.26
06.05.2016 2. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m/Ž/B8 2 Praha-Eden 46.67
02.05.2016 Veřejné závody pro žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.) 60 m/Žky/B2 3 Praha-Jeseniova 08.78
02.05.2016 Veřejné závody pro žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.) skok vysoký/Žky/F 7= Praha-Jeseniova 1.30
25.04.2016 1. veřejné závody žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žky/B8 1 Praha-Děkanka 08.99
25.04.2016 1. veřejné závody žactva (Spartak Praha 4) vrh koulí 3kg/Žky/F 5 Praha-Děkanka 07.89
24.02.2016 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) 60 m/Žky/R1 5 Praha-Strahov 08.68
25.02.2016 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (USK Praha) skok daleký/Žky/F 14 Praha-Strahov 4.49
10.02.2016 6. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) skok daleký/Žky 7 Praha-Stromovka 4.56
10.02.2016 6. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žky/B14 3 Praha-Stromovka 21.89
10.02.2016 6. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žky/B3 2 Praha-Stromovka 08.85
13.01.2016 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) skok daleký/Žky 10 Praha-Stromovka 4.29
13.01.2016 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žky/B3 4 Praha-Stromovka 08.83