Karta atleta

Export do excelu
  • Adéla Hrabáková
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: Atletický klub Sokolov, spolek
  • Trenér: -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.58 h Sokolov 14.12.2016
60 m 08.86 Mariánské Lázně 14.09.2016
100 m 14.34 Karlovy Vary 01.05.2016
150 m 21.42 Stříbro 21.05.2016
150 m 22.31 h Praha - Stromovka 22.01.2017
200 m 30.09 Karlovy Vary 01.05.2016
300 m 47.52 Klatovy 06.09.2016
300 m 49.44 h Praha - Stromovka 22.01.2017
600 m 2:10.44 h Praha-Stromovka 24.01.2015
600 m 2:00.81 Sokolov 24.05.2016
800 m 2:57.49 Plzeň 15.09.2015
800 m 3:10.56 h Praha-Stromovka 23.01.2016
1000 m 4:47.8 h Sokolov 14.01.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 13.07 Mariánské Lázně 11.05.2015
skok daleký 4.25 Plzeň 15.09.2015
skok daleký 4.69 h Sokolov 14.12.2016
hod kriketovým míčkem 25.25 Mariánské Lázně 11.05.2015
sprintérský trojboj 1576 Bílina 19.08.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.58 h Sokolov 14.12.2016
60 m 08.86 Mariánské Lázně 14.09.2016
100 m 14.34 Karlovy Vary 01.05.2016
150 m 22.65 h Praha-Stromovka 23.01.2016
150 m 21.42 Stříbro 21.05.2016
200 m 30.09 Karlovy Vary 01.05.2016
300 m 47.52 Klatovy 06.09.2016
600 m 2:00.81 Sokolov 24.05.2016
800 m 3:10.56 h Praha-Stromovka 23.01.2016
1000 m 4:47.8 h Sokolov 14.01.2016
skok daleký 4.16 Stříbro 21.05.2016
skok daleký 4.69 h Sokolov 14.12.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2016 Závody mladšího a staršího žactva + OPEN (AK Sokolov) 50 m/Ž 9 Sokolov 07.58
14.12.2016 Závody mladšího a staršího žactva + OPEN (AK Sokolov) skok daleký/Ž 4 Sokolov 4.69
14.09.2016 XXXI. ročník Memoriálu Hany Trejbalové, VIII. ročník memoriálu Jarise Alexy (Athletic club Mariánské Lázně,) 60 m/Žky/B3 1 Mariánské Lázně 08.86
14.09.2016 XXXI. ročník Memoriálu Hany Trejbalové, VIII. ročník memoriálu Jarise Alexy (Athletic club Mariánské Lázně,) 300 m/Žky/B1 4 Mariánské Lázně 49.07
10.09.2016 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (AK Bílina) 150 m/Žky/B3 3 Bílina 21.72
10.09.2016 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (AK Bílina) 300 m/Žky/B3 2 Bílina 47.79
06.09.2016 3. kolo Krajského mistrovství Plzeňského kraje družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Klatovy) 150 m/Žky/B3 2 Klatovy 21.71
06.09.2016 3. kolo Krajského mistrovství Plzeňského kraje družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Klatovy) 300 m/Žky/B2 1 Klatovy 47.52
18.06.2016 Krajské mistrovství Plzeňského kraje družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Baník Stříbro) 60 m/Žky/R4 MB Stříbro 08.96
18.06.2016 Krajské mistrovství Plzeňského kraje družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Baník Stříbro) 150 m/Žky/B6 MB Stříbro 21.90
18.06.2016 Krajské mistrovství Plzeňského kraje družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Baník Stříbro) 300 m/Žky/B3 MB Stříbro 51.02
24.05.2016 Krajské kolo 48. ročníku Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (ZŠ Sokolov, Běžecká 2055) 60 m/Žkm/B1 4 Sokolov 09.07
24.05.2016 Krajské kolo 48. ročníku Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (ZŠ Sokolov, Běžecká 2055) 600 m/Žkm/B2 3 Sokolov 2:00.81
21.05.2016 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro) 150 m/Žky/B5 3 Stříbro 21.42
21.05.2016 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro) skok daleký/Žky/F 14 Stříbro 4.16
13.05.2016 1. kolo OMD staršího žactva (AC Domažlice) 60 m/Žky/R2 6 Domažlice 08.90
13.05.2016 1. kolo OMD staršího žactva (AC Domažlice) 150 m/Žky/B2 4 Domažlice 21.58
01.05.2016 Májové závody (SC Start Karlovy Vary) 60 m/Žky/B2 7 Karlovy Vary 09.02
01.05.2016 Májové závody (SC Start Karlovy Vary) 100 m/Žky/B4 3 Karlovy Vary 14.34
01.05.2016 Májové závody (SC Start Karlovy Vary) 200 m/Žky/B4 4 Karlovy Vary 30.09
23.01.2016 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 150 m/Žky/B6 3 Praha-Stromovka 22.65
23.01.2016 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 800 m/Žky/F 11 Praha-Stromovka 3:10.56
23.01.2016 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň (Karlovarský atleticky svaz) skok daleký/Žky/F 11 Praha-Stromovka 4.14
14.01.2016 Halové závody mladšího a staršího žactva + OPEN (AK Sokolov) 50 m/Ž 16 Sokolov 07.90
14.01.2016 Halové závody mladšího a staršího žactva + OPEN (AK Sokolov) 1000 m/Ž Sokolov 4:47.8
14.01.2016 Halové závody mladšího a staršího žactva + OPEN (AK Sokolov) skok daleký/Ž 7 Sokolov 4.04