Karta atleta

Export do excelu
  • Nikola Bisová
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: USK PROVOD Ústí n/L.
  • Trenér: Durila Slavomír
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - 1 2 -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.03 Břeclav 10.10.2017
60 m 08.13 h Jablonec nad Nisou 02.12.2017
100 m 12.65 Ústí nad Labem 01.05.2019
150 m 19.56 h Praha - Strahov 05.02.2017
150 m 19.52 Kladno 16.09.2017
200 m 25.88 Děčín 05.06.2019
200 m 25.47 h Praha - Stromovka 01.02.2020
300 m 41.17 h Praha - Stromovka 04.03.2017
300 m 40.21 Brno 26.06.2017
400 m 57.64 Praha - Eden 10.06.2018
400 m 57.10 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
600 m 1:43.25 Jablonec nad Nisou 05.09.2015
600 m 1:45.29 h Dresden 17.12.2016
800 m 2:14.99 Meziboří 21.06.2016
800 m 2:17.94 h Praha - Stromovka 04.03.2017
1500 m 5:11.28 Ústí nad Labem 04.05.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 11.42 h Jablonec nad Nisou 06.12.2014
60 m překážek (0.76/7.70) 10.35 Stará Boleslav 22.05.2015
300 m překážek (0.76) 48.57 Děčín 05.06.2018
300 m překážek 48.30 Chomutov 08.09.2019
skok vysoký 1.52 Ústí nad Labem 03.10.2019
skok daleký 5.37 Bílina 09.05.2018
skok daleký 5.05 h Jablonec nad Nisou 01.02.2020
trojskok 10.31 Chomutov 06.09.2018
hod kriketovým míčkem 38.35 Stará Boleslav 22.05.2015
středoškolský pohár 1522 Břeclav 10.10.2017
Přespolní běh 08:04 Rumburk 21.03.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.54 Ústí nad Labem 01.05.2016
60 m 08.26 h Dresden 17.12.2016
150 m 20.53 h Praha-Strahov 06.02.2016
150 m 19.63 Děčín 07.06.2016
200 m 26.65 Praha - Děkanka 12.06.2016
300 m 42.07 Bílina 18.06.2016
400 m 57.96 Praha - Děkanka 12.06.2016
600 m 1:45.29 h Dresden 17.12.2016
800 m 2:22.47 h Praha-Stromovka 05.03.2016
800 m 2:14.99 Meziboří 21.06.2016
1500 m 5:11.28 Ústí nad Labem 04.05.2016
skok daleký 4.55 h Praha-Strahov 06.02.2016
skok daleký 4.79 Meziboří 21.06.2016
hod kriketovým míčkem 35.36 Bílina 29.09.2016
Přespolní běh 11:47 Praha 19.11.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.12.2016 Jahresabschlußsportfest (DSC Dresden) 60 m/Žky/F 5 Dresden 08.36
17.12.2016 Jahresabschlußsportfest (DSC Dresden) 60 m/Žky/R8 2 Dresden 08.26
17.12.2016 Jahresabschlußsportfest (DSC Dresden) 600 m/Žky Dresden 1:45.29
19.11.2016 Mistrovství ČR v přespolním běhu (Atletický klub SK DNF ve spolupráci se SportGroup.cz s.r.o.) Přespolní běh/Žky 6 Praha 11:47
29.09.2016 Sportovní hry dvou Euroregionů (AK Bílina) 60 m/Žky/B1 2 Bílina 08.35
29.09.2016 Sportovní hry dvou Euroregionů (AK Bílina) 800 m/Žky Bílina 2:34.23
29.09.2016 Sportovní hry dvou Euroregionů (AK Bílina) skok daleký/Žky Bílina 4.79
29.09.2016 Sportovní hry dvou Euroregionů (AK Bílina) hod kriketovým míčkem/Žky 9 Bílina 35.36
17.09.2016 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Žky/R2 1 Jablonec nad Nisou 2:17.90
17.09.2016 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Žky/F 8 Jablonec nad Nisou 2:32.77
10.09.2016 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (AK Bílina) 300 m/Žky/B1 2 Bílina 42.80
10.09.2016 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (AK Bílina) 800 m/Žky/F Bílina 2:24.22
05.09.2016 3. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva (AK Bílina) 800 m/Žky/B 1 Bílina 2:21.56
05.09.2016 3. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva (AK Bílina) skok daleký/Žky/F 4 Bílina 4.48
30.06.2016 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žky/F Kolín 2:17.22
21.06.2016 Velké ceny měst Litvínova a Meziboří (Atletika Litvínov, z.s.) 800 m/Ž Meziboří 2:14.99
21.06.2016 Velké ceny měst Litvínova a Meziboří (Atletika Litvínov, z.s.) skok daleký/Žky Meziboří 4.79
18.06.2016 Přebor Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a staršího žactva (AK Bílina) 150 m/Žky/B1 3 Bílina 19.79
18.06.2016 Přebor Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a staršího žactva (AK Bílina) 300 m/Žky/B1 1 Bílina 42.07
18.06.2016 Přebor Ústeckého kraje jednotlivců dorostu a staršího žactva (AK Bílina) 800 m/Žky/F Bílina 2:18.30
12.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen (Spartak Praha 4) 200 m/Ž/B1 2 Praha - Děkanka 26.65
12.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen (Spartak Praha 4) 400 m/Ž/B4 1 Praha - Děkanka 57.96
07.06.2016 2. kolo KPD staršího žactva (ASK Děčín) 150 m/Žky/B1 2 Děčín 19.63
07.06.2016 2. kolo KPD staršího žactva (ASK Děčín) 300 m/Žky/B1 1 Děčín 42.79
07.06.2016 2. kolo KPD staršího žactva (ASK Děčín) 800 m/Žky/F Děčín 2:19.83
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 200 m/Ž/B4 1 Praha - Eden 26.71
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 800 m/Ž/B1 1 Praha - Eden 2:19.10
24.05.2016 Krajské finále Poháru Rozhlasu (USK PROVOD) 800 m/Žky Ústí nad Labem 2:18.82
24.05.2016 Krajské finále Poháru Rozhlasu (USK PROVOD) skok daleký/Žky 4 Ústí nad Labem 4.73
12.05.2016 Okresní Finále Poháru Rozhlasu žactva (USK PROVOD) 800 m/Žky Ústí Nad Labem 2:23.33
12.05.2016 Okresní Finále Poháru Rozhlasu žactva (USK PROVOD) skok daleký/Žky Ústí Nad Labem 4.65
04.05.2016 1. kolo KPD staršího žactva (USK PROVOD Ústí nad Labem) 300 m/Žky/B1 1 Ústí nad Labem 43.67
04.05.2016 1. kolo KPD staršího žactva (USK PROVOD Ústí nad Labem) 1500 m/Žky/F Ústí nad Labem 5:11.28
04.05.2016 1. kolo KPD staršího žactva (USK PROVOD Ústí nad Labem) skok daleký/Žky/F 4 Ústí nad Labem 4.47
01.05.2016 Májové závody (USK PROVOD Ústí n/L.) 60 m/Žky/B1 3 Ústí nad Labem 08.54
01.05.2016 Májové závody (USK PROVOD Ústí n/L.) 800 m/Žky/F Ústí nad Labem 2:25.45
01.05.2016 Májové závody (USK PROVOD Ústí n/L.) skok daleký/Žky/F Ústí nad Labem 4.75
05.03.2016 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 800 m/Žky/R1 2 Praha-Stromovka 2:22.47
05.03.2016 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 800 m/Žky/F 6 Praha-Stromovka 2:24.90
10.02.2016 6. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) skok daleký/Žky 15 Praha-Stromovka 4.40
10.02.2016 6. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 800 m/Žky/B1 2 Praha-Stromovka 2:26.48
06.02.2016 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) 150 m/Žky/B03 1 Praha-Strahov 20.53
06.02.2016 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) 800 m/Žky/F Praha-Strahov 2:24.16
06.02.2016 Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Ústecký krajský atletický svaz) skok daleký/Žky/F 12 Praha-Strahov 4.55