Karta atleta

Export do excelu
  • Řezníková Anna
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: T. J. Sokol České Budějovice
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.35 České Budějovice 29.5.2016
60 m 08.43 h Praha-Strahov 23.1.2016
100 m 13.70 Pacov 20.8.2016
150 m 20.44 Písek 24.5.2015
150 m 20.63 h Praha-Strahov 17.12.2016
200 m 27.39 Domažlice 26.5.2018
200 m 28.34 h Praha - Strahov 27.1.2019
800 m 2:59.86 Tábor 27.9.2014
60 m překážek 12.54 Tábor 27.9.2014
60 m překážek 09.36 h Praha-Strahov 17.12.2016
100 m překážek 15.22 Domažlice 26.5.2018
pětiboj 1803 Tábor 27.9.2014
hod kriketovým míčkem 23.38 Tábor 27.9.2014
vrh koulí 3kg 07.46 Písek 25.5.2019
skok daleký 5.07 Tábor 26.5.2017
skok daleký 4.98 h Praha - Stromovka 27.1.2018
skok vysoký 1.40 Tábor 21.5.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 28.34 h Praha - Strahov 27.1.2019
60 m překážek 09.76 h Ostrava - Vítkovice 8.1.2019
vrh koulí 3kg 07.46 Písek 25.5.2019
skok daleký 4.97 h Praha - Strahov 19.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.12.2016 Vánoční hala žactva - 41. ročník (USK Praha) 150 m/Žky/B15 1 Praha-Strahov 20.63
17.12.2016 Vánoční hala žactva - 41. ročník (USK Praha) 60 m př./Žky/R7 1 Praha-Strahov 09.44
17.12.2016 Vánoční hala žactva - 41. ročník (USK Praha) 60 m př./Žky/FA 3= Praha-Strahov 09.36
04.09.2016 III. kolo KPD přípravek a staršího žactva (TJ Nová Včelnice) 100 m př./Žky/B3 2 Nová Včelnice 17.79
04.09.2016 III. kolo KPD přípravek a staršího žactva (TJ Nová Včelnice) dálka/Žky/F 8 Nová Včelnice 4.54
20.08.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/Ž/R1 2 Pacov 13.72
20.08.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/Ž/FA 5 Pacov 13.70
20.08.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) dálka/Ž/F 14 Pacov 4.49
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) dálka/Ž/F 25 Vlašim 4.27
29.05.2016 Krajský přebor staršího žactva a přípravky (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/Žky/R1 České Budějovice 08.41
29.05.2016 Krajský přebor staršího žactva a přípravky (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/Žky/F 5 České Budějovice 08.35
29.05.2016 Krajský přebor staršího žactva a přípravky (T. J. Sokol České Budějovice) dálka/Žky/F 8 České Budějovice 4.73
24.05.2016 Pohár rozhlasu - krajské kolo (ZŠ a MŠ Tábor, Zborovská) 60 m/Žkm/B1 1 Tábor 08.45
24.05.2016 Pohár rozhlasu - krajské kolo (ZŠ a MŠ Tábor, Zborovská) dálka/Žkm/F Tábor 4.87
21.05.2016 2. kolo KP družstev staršího žactva a přípravek (TJ VS Tábor, z.s.) výška/Žky/F 6 Tábor 1.40
21.05.2016 2. kolo KP družstev staršího žactva a přípravek (TJ VS Tábor, z.s.) dálka/Žky/F Tábor 4.81
14.05.2016 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) dálka/Ž/F 6 Sušice 4.78
08.05.2016 KPD staršího žactva a přípravky – I. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/Žky/B1 6 České Budějovice 08.69
08.05.2016 KPD staršího žactva a přípravky – I. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) výška/Žky/F 6 České Budějovice 1.36
08.05.2016 KPD staršího žactva a přípravky – I. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) dálka/Žky/F České Budějovice 4.73
23.01.2016 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory České Budějovic) 60 m/Žky/R5 1 Praha-Strahov 08.47
23.01.2016 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory České Budějovic) 60 m/Žky/F 4 Praha-Strahov 08.43
23.01.2016 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory České Budějovic) 150 m/Žky/B01 3 Praha-Strahov 21.18
23.01.2016 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory České Budějovic) dálka/Žky/F 5 Praha-Strahov 4.68
16.01.2016 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč, Atletika Ji) 60 m/Žky/R2 4 Praha-Strahov 08.59
16.01.2016 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč, Atletika Ji) 150 m/Žky/B3 2 Praha-Strahov 21.26
16.01.2016 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč, Atletika Ji) dálka/Žky/F 10 Praha-Strahov 4.55