Karta atleta

Export do excelu
  • Anna Řezníková
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: T. J. Sokol České Budějovice
  • Trenér: Couf Jiří
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.43 h Praha-Strahov 23.01.2016
60 m 08.35 České Budějovice 29.05.2016
100 m 13.70 Pacov 20.08.2016
150 m 20.44 Písek 24.05.2015
150 m 20.63 h Praha-Strahov 17.12.2016
200 m 27.39 Domažlice 26.05.2018
200 m 28.34 h Praha - Strahov 27.01.2019
400 m 62.00 h Ostrava - Vítkovice 14.01.2020
800 m 2:59.86 Tábor 27.09.2014
60 m překážek (0.76/7.70) 12.54 Tábor 27.09.2014
60 m překážek (0.76/8.20) 09.36 h Praha-Strahov 17.12.2016
60 m překážek (0.76/8.50) 09.76 h Ostrava - Vítkovice 08.01.2019
100 m překážek (0.76/8.50) 15.22 Domažlice 26.05.2018
100 m překážek (0.84) 15.57 Praha - Eden 09.06.2018
skok vysoký 1.40 Tábor 21.05.2016
skok daleký 5.07 Tábor 26.05.2017
skok daleký 4.98 h Praha - Stromovka 27.01.2018
vrh koulí 3kg 07.46 Písek 25.05.2019
hod kriketovým míčkem 23.38 Tábor 27.09.2014
pětiboj 1803 Tábor 27.09.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.43 h Praha-Strahov 23.01.2016
60 m 08.35 České Budějovice 29.05.2016
100 m 13.70 Pacov 20.08.2016
150 m 20.63 h Praha-Strahov 17.12.2016
60 m překážek (0.76/8.20) 09.36 h Praha-Strahov 17.12.2016
100 m překážek (0.76/8.20) 17.79 Nová Včelnice 04.09.2016
skok vysoký 1.40 Tábor 21.05.2016
skok daleký 4.68 h Praha-Strahov 23.01.2016
skok daleký 4.81 Tábor 21.05.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.12.2016 Vánoční hala žactva - 41. ročník (USK Praha) 150 m/Žky/B15 1 Praha-Strahov 20.63
17.12.2016 Vánoční hala žactva - 41. ročník (USK Praha) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R7 1 Praha-Strahov 09.44
17.12.2016 Vánoční hala žactva - 41. ročník (USK Praha) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/FA 3= Praha-Strahov 09.36
04.09.2016 III. kolo KPD přípravek a staršího žactva (TJ Nová Včelnice) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B3 2 Nová Včelnice 17.79
04.09.2016 III. kolo KPD přípravek a staršího žactva (TJ Nová Včelnice) skok daleký/Žky/F 8 Nová Včelnice 4.54
20.08.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/Ž/R1 2 Pacov 13.72
20.08.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/Ž/FA 5 Pacov 13.70
20.08.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/Ž/F 14 Pacov 4.49
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) skok daleký/Ž/F 25 Vlašim 4.27
29.05.2016 Krajský přebor staršího žactva a přípravky (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/Žky/R1 České Budějovice 08.41
29.05.2016 Krajský přebor staršího žactva a přípravky (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/Žky/F 5 České Budějovice 08.35
29.05.2016 Krajský přebor staršího žactva a přípravky (T. J. Sokol České Budějovice) skok daleký/Žky/F 8 České Budějovice 4.73
24.05.2016 Pohár rozhlasu - krajské kolo (ZŠ a MŠ Tábor, Zborovská) 60 m/Žkm/B1 1 Tábor 08.45
24.05.2016 Pohár rozhlasu - krajské kolo (ZŠ a MŠ Tábor, Zborovská) skok daleký/Žkm/F Tábor 4.87
21.05.2016 2. kolo KP družstev staršího žactva a přípravek (TJ VS Tábor, z. s.) skok vysoký/Žky/F 6 Tábor 1.40
21.05.2016 2. kolo KP družstev staršího žactva a přípravek (TJ VS Tábor, z. s.) skok daleký/Žky/F Tábor 4.81
14.05.2016 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) skok daleký/Ž/F 6 Sušice 4.78
08.05.2016 KPD staršího žactva a přípravky – I. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/Žky/B1 6 České Budějovice 08.69
08.05.2016 KPD staršího žactva a přípravky – I. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) skok vysoký/Žky/F 6 České Budějovice 1.36
08.05.2016 KPD staršího žactva a přípravky – I. kolo (T. J. Sokol České Budějovice) skok daleký/Žky/F České Budějovice 4.73
23.01.2016 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m/Žky/R5 1 Praha-Strahov 08.47
23.01.2016 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m/Žky/F 4 Praha-Strahov 08.43
23.01.2016 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 150 m/Žky/B01 3 Praha-Strahov 21.18
23.01.2016 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) skok daleký/Žky/F 5 Praha-Strahov 4.68
16.01.2016 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč, Atletika Ji) 60 m/Žky/R2 4 Praha-Strahov 08.59
16.01.2016 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč, Atletika Ji) 150 m/Žky/B3 2 Praha-Strahov 21.26
16.01.2016 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč, Atletika Ji) skok daleký/Žky/F 10 Praha-Strahov 4.55