Karta atleta

Export do excelu
  • Aneta Tomášková
  • Narozen: 2002
  • Klub / oddíl: Univerzitní sportovní klub Praha
  • Trenér: Pernica Jan
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.05 Praha 11.06.2014
60 m 09.63 h Praha-Stromovka 03.02.2016
150 m 23.15 h Praha-Stromovka 13.01.2016
150 m 22.98 Praha-Eden 19.05.2016
200 m 31.67 h Praha-Stromovka 03.02.2018
200 m 31.23 Praha - Juliska 09.05.2018
300 m 51.51 Praha-Eden 19.05.2016
300 m 51.36 h Praha-Strahov 17.12.2016
600 m 2:15.21 Praha 05.06.2014
600 m 2:13.33 h Praha-Stromovka 05.12.2015
800 m 2:57.75 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016
800 m 3:12.17 h Praha - Stromovka 11.01.2017
1500 m 6:22.15 Praha – Podvinný Mlýn 05.09.2016
3000 m 14:19.73 Praha - Kotlářka 17.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 11.99 Praha-Eden 21.05.2015
100 m překážek (0.76/8.20) 17.89 Praha - Stromovka 17.05.2017
300 m překážek (0.76) 55.93 Praha - Eden 25.05.2018
skok vysoký 1.29 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016
skok daleký 2.71 h Praha-Juliska 15.01.2015
skok daleký 3.75 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016
vrh koulí 2kg 07.13 Praha 11.06.2015
vrh koulí 3kg 06.50 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016
hod diskem 0,75kg 17.07 Praha-Stromovka 22.06.2016
hod oštěpem 500g 19.08 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016
hod kriketovým míčkem 33.23 Praha 28.09.2015
pětiboj 1098 Praha 28.09.2015
sedmiboj [Zky] 2380 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.63 h Praha-Stromovka 03.02.2016
150 m 23.15 h Praha-Stromovka 13.01.2016
150 m 22.98 Praha-Eden 19.05.2016
300 m 51.51 Praha-Eden 19.05.2016
300 m 51.36 h Praha-Strahov 17.12.2016
800 m 2:57.75 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016
1500 m 6:22.15 Praha – Podvinný Mlýn 05.09.2016
100 m překážek (0.76/8.20) 19.05 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016
skok vysoký 1.29 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016
skok daleký 3.75 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016
vrh koulí 3kg 06.50 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016
hod diskem 0,75kg 17.07 Praha-Stromovka 22.06.2016
hod oštěpem 500g 19.08 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016
sedmiboj [Zky] 2380 Praha – Podvinný Mlýn 08.10.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.12.2016 Vánoční hala žactva - 41. ročník (USK Praha) 300 m/Žky/B6 4 Praha-Strahov 51.36
08.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žky/B6 6 Praha – Podvinný Mlýn 23.89
08.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žky/B1 9 Praha – Podvinný Mlýn 2:57.75
08.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B6 3 Praha – Podvinný Mlýn 19.05
08.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) skok vysoký/Žky 7= Praha – Podvinný Mlýn 1.29
08.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) skok daleký/Žky 14 Praha – Podvinný Mlýn 3.75
08.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) vrh koulí 3kg/Žky 10 Praha – Podvinný Mlýn 06.50
08.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) hod oštěpem 500g/Žky 6 Praha – Podvinný Mlýn 19.08
08.10.2016 Přebor Prahy ve vícebojích staršího žactva (A. C. Sparta Praha) sedmiboj [Zky]/Žky 31 Praha – Podvinný Mlýn 2380
05.09.2016 II. finále A přeboru Prahy družstev staršího žactva (A. C. Sparta Praha) 1500 m/Žky/F 11 Praha – Podvinný Mlýn 6:22.15
30.06.2016 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Žky/B4 5 Kolín 52.54
22.06.2016 3. kolo MPD staršího žactva, skupina A (PSK Olymp Praha) hod diskem 0,75kg/Žky/F 21 Praha-Stromovka 17.07
08.06.2016 2. kolo MPD staršího žactva, skupina A (USK Praha) 300 m/Žky/B4 3 Praha-Strahov 51.57
08.06.2016 2. kolo MPD staršího žactva, skupina A (USK Praha) hod diskem 0,75kg/Žky/F 21 Praha-Strahov 16.72
19.05.2016 3. veřejné závody žactva (ASK Slavia Praha) 150 m/Žky/B3 6 Praha-Eden 22.98
19.05.2016 3. veřejné závody žactva (ASK Slavia Praha) 300 m/Žky/B1 6 Praha-Eden 51.51
11.05.2016 1. kolo MPD staršího žactva, skupina A (Spartak Praha 4) 800 m/Žky/B 12 Praha-Děkanka 3:02.35
03.02.2016 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žky/B13 5 Praha-Stromovka 09.63
03.02.2016 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 300 m/Žky/B8 4 Praha-Stromovka 53.19
13.01.2016 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žky/B17 4 Praha-Stromovka 23.15