Karta atleta

Export do excelu
  • Martin Šustr
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.66 Tábor 24.05.2014
50 m 07.00 h České Budějovice 24.02.2018
60 m 08.20 h Praha - Strahov 10.02.2018
60 m 08.19 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.05.2018
100 m 13.83 Písek 04.06.2017
150 m 20.07 h Praha - Strahov 20.01.2018
150 m 19.87 Písek 03.06.2018
200 m 28.20 Písek 04.06.2017
300 m 42.31 h Praha - Strahov 10.02.2018
300 m 42.02 Písek 27.05.2018
400 m 60.74 Písek 08.05.2018
400 m 61.29 h Praha - Strahov 19.01.2019
600 m 1:58.23 Brno 08.09.2014
800 m 2:38.27 Jindřichův Hradec 01.05.2017
skok vysoký 1.20 h České Budějovice 19.03.2016
skok daleký 4.10 Písek 22.05.2016
vrh koulí 4kg 06.74 Jindřichův Hradec 01.05.2017
hod diskem 1kg 23.61 České Budějovice - Čtyři Dvory 02.09.2018
hod kladivem 4kg 19.95 České Budějovice - Čtyři Dvory 02.09.2018
hod oštěpem 600g 30.33 Písek 27.05.2018
hod kriketovým míčkem 41.41 Brno 07.09.2015
pohár rozhlasu 1427 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.05.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.51 h České Budějovice 04.12.2016
60 m 08.87 České Budějovice 12.06.2016
60 m 08.79 h České Budějovice 04.12.2016
150 m 22.65 h Praha-Strahov 20.02.2016
150 m 21.86 České Budějovice 12.06.2016
200 m 30.33 Písek 01.05.2016
300 m 50.79 h Praha-Stromovka 03.02.2016
300 m 46.43 České Budějovice 29.05.2016
skok vysoký 1.20 h České Budějovice 19.03.2016
skok daleký 4.10 Písek 22.05.2016
hod kriketovým míčkem 39.09 Brno 05.09.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.12.2016 12. ročník Mikulášské haly pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.) 50 m/Žcm České Budějovice 07.51
04.12.2016 12. ročník Mikulášské haly pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.) 60 m/Žcm České Budějovice 08.79
04.12.2016 12. ročník Mikulášské haly pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.) 300 m/Žcm České Budějovice 56.37
12.11.2016 6.ročník Velké ceny SK Čéčova pro dorost, starší, mladší žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č.Budějovice) 50 m/Žcm České Budějovice 07.53
12.11.2016 6.ročník Velké ceny SK Čéčova pro dorost, starší, mladší žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č.Budějovice) 60 m/Žcm České Budějovice 08.88
12.11.2016 6.ročník Velké ceny SK Čéčova pro dorost, starší, mladší žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č.Budějovice) 300 m/Žcm České Budějovice 56.64
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games 60 m/Žcm/B7 7 Brno 09.29
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games 150 m/Žcm/R7 7 Brno 23.00
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games skok daleký/Žcm/KC 18 Brno 3.97
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games hod kriketovým míčkem/Žcm/KB 18 Brno 39.09
12.06.2016 Krajský přebor jednotlivců mladších žáků a mladších žákyň JČ kraje (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m/Žcm/R3 2 České Budějovice 08.87
12.06.2016 Krajský přebor jednotlivců mladších žáků a mladších žákyň JČ kraje (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m/Žcm/F 6 České Budějovice 09.01
12.06.2016 Krajský přebor jednotlivců mladších žáků a mladších žákyň JČ kraje (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 150 m/Žcm/B2 2 České Budějovice 21.86
12.06.2016 Krajský přebor jednotlivců mladších žáků a mladších žákyň JČ kraje (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) skok daleký/Žcm/F 10 České Budějovice 3.99
29.05.2016 Krajský přebor staršího žactva a přípravky (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/Žci/R3 5 České Budějovice 08.96
29.05.2016 Krajský přebor staršího žactva a přípravky (T. J. Sokol České Budějovice) 300 m/Žci/F 6 České Budějovice 46.43
22.05.2016 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.) 60 m/Žcm/B1 7 Písek 09.04
22.05.2016 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.) 300 m/Žcm/B2 1 Písek 46.84
22.05.2016 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.) skok daleký/Žcm/F 5 Písek 4.10
15.05.2016 1. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) 60 m/Žcm/B2 3 Nová Včelnice 08.96
15.05.2016 1. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) 150 m/Žcm/B1 2 Nová Včelnice 22.03
15.05.2016 1. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) skok daleký/Žcm/F 9 Nová Včelnice 3.68
10.05.2016 Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta, 41. ročník VC města Sušice (TJ Sušice) 60 m/Žci/B2 4 Sušice 08.97
10.05.2016 Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta, 41. ročník VC města Sušice (TJ Sušice) 300 m/M/B3 5 Sušice 47.89
01.05.2016 Písecký kilometr (Atletika Písek, z.s.) 60 m/Žcm Písek 08.95
01.05.2016 Písecký kilometr (Atletika Písek, z.s.) 200 m/Žcm Písek 30.33
19.03.2016 10. ročník Rožnovské laťky (SK Meťák Č. Budějovice) skok vysoký/Žcm České Budějovice 1.20
13.03.2016 Jarní mítink pro přípravku, ml. a st. žactvo a dorost (TJ SK Čéčova Č.Budějovice) 50 m/Žcm České Budějovice 07.56
13.03.2016 Jarní mítink pro přípravku, ml. a st. žactvo a dorost (TJ SK Čéčova Č.Budějovice) 60 m/Žcm České Budějovice 09.08
13.03.2016 Jarní mítink pro přípravku, ml. a st. žactvo a dorost (TJ SK Čéčova Č.Budějovice) 300 m/Žcm České Budějovice 59.48
20.02.2016 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žcm/R6 4 Praha-Strahov 09.24
20.02.2016 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žcm/B5 3 Praha-Strahov 22.65
03.02.2016 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žci/B8 3 Praha-Stromovka 09.26
03.02.2016 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 300 m/Žci/B8 4 Praha-Stromovka 50.79
23.01.2016 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m/Žcm/R3 4 Praha-Strahov 09.47
23.01.2016 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 150 m/Žcm/B2 1 Praha-Strahov 23.72
13.01.2016 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žci/B10 5 Praha-Stromovka 23.19
13.01.2016 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žci/B5 7 Praha-Stromovka 09.45