Karta atleta

Export do excelu
  • Konečný Jonáš
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: AC Moravská Slavia Brno, spolek
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.58 Vyškov 12.05.2018
60 m 07.44 h Ostrava - Vítkovice 04.01.2020
100 m 11.84 Vyškov 11.05.2019
150 m 17.81 Jablonec nad Nisou 22.09.2018
150 m 17.79 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2018
200 m 23.48 Ostrava - Vítkovice 05.05.2019
200 m 23.60 h Ostrava - Vítkovice 07.02.2020
300 m 40.14 Blansko 29.04.2018
300 m 38.70 h Ostrava - Vítkovice 04.01.2020
400 m 53.62 Hodonín 02.06.2019
400 m 54.31 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
600 m 1:43.71 Brno 17.07.2017
600 m 1:35.67 h Bratislava 14.12.2019
800 m 2:22.88 Brno 05.08.2019
800 m 3:09.7 h Brno 06.01.2017
1000 m 3:36.74 Brno 06.08.2018
200 m překážek 33.24 Brno 06.08.2018
devítiboj 1759 Blansko 29.04.2018
vrh koulí 3kg 10.79 Znojmo 22.09.2016
vrh koulí 3kg 09.79 h Ostrava 10.12.2016
vrh koulí 4kg 11.93 Brno 11.09.2017
vrh koulí 4kg 11.73 h Praha - Stromovka 02.12.2017
vrh koulí 5kg 10.26 Brno 05.08.2019
skok daleký 6.09 Ostrava - Vítkovice 05.05.2019
skok daleký 6.24 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
skok vysoký 1.60 Brno 23.07.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.44 h Ostrava - Vítkovice 04.01.2020
150 m 17.84 h Ostrava - Vítkovice 04.01.2020
200 m 23.60 h Ostrava - Vítkovice 07.02.2020
300 m 38.70 h Ostrava - Vítkovice 04.01.2020
400 m 54.31 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
skok daleký 6.24 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.12.2016 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žcm/R1 3 Ostrava 08.04
10.12.2016 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žcm/FB Ostrava 07.91
10.12.2016 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva (SSK Vítkovice) koule 3kg/Žcm 10 Ostrava 09.79
03.12.2016 11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 4kg/Žci 13 Praha-Stromovka 09.38
03.12.2016 11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B3 5 Praha-Stromovka 19.60
03.12.2016 11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B3 3 Praha-Stromovka 08.02
02.10.2016 Finále Přeboru družstev Moravy a Slezska mladších žáků a mladších žákyň (TJ Znojmo) 60 m/Žcm/R1 6 Znojmo 08.20
02.10.2016 Finále Přeboru družstev Moravy a Slezska mladších žáků a mladších žákyň (TJ Znojmo) 60 m/Žcm/FB Znojmo 08.02
02.10.2016 Finále Přeboru družstev Moravy a Slezska mladších žáků a mladších žákyň (TJ Znojmo) 150 m/Žcm/B1 6 Znojmo 19.82
02.10.2016 Finále Přeboru družstev Moravy a Slezska mladších žáků a mladších žákyň (TJ Znojmo) koule 3kg/Žcm/F 5 Znojmo 10.08
25.09.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žcm/R1 4 Olomouc 08.01
25.09.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žcm/FA 4 Olomouc 08.06
25.09.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 150 m/Žcm/B2 1 Olomouc 19.62
25.09.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) koule 3kg/Žcm 5 Olomouc 10.44
22.09.2016 Mistrovství jižní Moravy družstev mladších žáků a žákyň (TJ Znojmo) 60 m/Žcm/R1 1 Znojmo 08.01
22.09.2016 Mistrovství jižní Moravy družstev mladších žáků a žákyň (TJ Znojmo) 60 m/Žcm/FA Znojmo 07.99
22.09.2016 Mistrovství jižní Moravy družstev mladších žáků a žákyň (TJ Znojmo) 150 m/Žcm/B1 2 Znojmo 19.54
22.09.2016 Mistrovství jižní Moravy družstev mladších žáků a žákyň (TJ Znojmo) koule 3kg/Žcm/F Znojmo 10.79
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games 60 m/Žcm/B2 4 Brno 08.03
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games 150 m/Žcm/R3 2 Brno 19.55
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games 60 m/Žcm/FB 4 Brno 08.06
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games dálka/Žcm/KC 2 Brno 4.94
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games 150 m/Žcm/FB Brno 19.42
01.09.2016 IV. kolo soutěže družstev mladšího žactva (AC Moravská Slavia Brno) 60 m/Žcm/R1 1 Brno 08.06
01.09.2016 IV. kolo soutěže družstev mladšího žactva (AC Moravská Slavia Brno) 60 m/Žcm/FA Brno 08.06
01.09.2016 IV. kolo soutěže družstev mladšího žactva (AC Moravská Slavia Brno) koule 3kg/Žcm/F Brno 10.40
15.08.2016 5. pondělní prázdninový mítink na Vojtové (AC Moravská Slavia Brno) 60 m/M 10 Brno 08.1
15.08.2016 5. pondělní prázdninový mítink na Vojtové (AC Moravská Slavia Brno) 150 m/M 6 Brno 19.4
15.08.2016 5. pondělní prázdninový mítink na Vojtové (AC Moravská Slavia Brno) dálka/M 5 Brno 4.88
02.06.2016 3. kolo soutěže KP družstev mladšího žactva (ASK Blansko) 300 m/Žcm/B3 2 Blansko 46.17
02.06.2016 3. kolo soutěže KP družstev mladšího žactva (ASK Blansko) výška/Žcm/F Blansko 1.40
26.05.2016 Přebor Brna jednotlivců mladšího žactva (BYAC Brno, JAC Brno, Čiba spor) 60 m/Žcm/R1 1 Brno 08.27
26.05.2016 Přebor Brna jednotlivců mladšího žactva (BYAC Brno, JAC Brno, Čiba spor) 60 m/Žcm/FA Brno 08.18
26.05.2016 Přebor Brna jednotlivců mladšího žactva (BYAC Brno, JAC Brno, Čiba spor) 150 m/Žcm/B1 2 Brno 20.61
26.05.2016 Přebor Brna jednotlivců mladšího žactva (BYAC Brno, JAC Brno, Čiba spor) koule 3kg/Žcm/F 4 Brno 09.44