Karta atleta

Export do excelu
  • Novotný František
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: Atletika Chrudim, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.6 h Chrudim 26.2.2018
60 m 07.7 Chrudim 16.5.2018
60 m 08.2 h Pardubice 24.11.2016
150 m 19.3 Chrudim 3.5.2017
800 m 2:50.6 Chrudim 23.9.2016
1000 m 3:33.2 Chrudim 10.5.2017
60 m překážek 10.1 Chrudim 23.9.2016
60 m překážek 09.57 h Jablonec nad Nisou 4.2.2018
100 m překážek 15.4 Chrudim 16.5.2018
pohár rozhlasu 0449 Pardubice 22.5.2017
pětiboj 1689 Chrudim 23.9.2016
devítiboj 3618 Chrudim 16.5.2018
čtyřboj 2019 Kolín 11.10.2017
hod diskem 1kg 27.79 Chrudim 10.5.2017
hod oštěpem 600g 28.68 Chrudim 16.5.2018
hod kriketovým míčkem 46.20 Chrudim 23.9.2016
vrh koulí 3kg 12.44 Svitavy 18.9.2016
vrh koulí 3kg 08.28 h Jablonec nad Nisou 1.2.2015
vrh koulí 4kg 13.38 Chrudim 6.5.2018
vrh koulí 4kg 12.61 h Ostrava 3.3.2018
skok daleký 4.72 Pardubice 22.5.2017
skok o tyči 1.20 Chrudim 10.5.2017
skok vysoký 1.86 Olomouc 12.6.2018
skok vysoký 1.75 h Chrudim 29.1.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.12.2016 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) koule 3kg/Žcm/F Jablonec nad Nisou DNS
05.12.2016 Mikulášské závody Atletiky Chrudim (Atletika Chrudim, z.s.) 50 m/Žcm/B1 2 Chrudim 07.2
24.11.2016 Utkání sportovních tříd (ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo nám) výška/Žci Pardubice 1.53
24.11.2016 Utkání sportovních tříd (ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo nám) 60 m/Žci 14 Pardubice 08.2
01.10.2016 Mistrovství ČR družstev žactva (TJ Sokol Opava) 100 m př./Žci/B3 5 Opava 16.43
01.10.2016 Mistrovství ČR družstev žactva (TJ Sokol Opava) výška/Žci/F Opava 0
23.09.2016 Oddílový pětiboj mladšího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) pětiboj/Žcm Chrudim 1689
23.09.2016 Oddílový pětiboj mladšího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) 60 m př./Žcm Chrudim 10.1
23.09.2016 Oddílový pětiboj mladšího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) kriket/Žcm Chrudim 46.20
23.09.2016 Oddílový pětiboj mladšího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) 60 m/Žcm Chrudim 08.2
23.09.2016 Oddílový pětiboj mladšího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) dálka/Žcm Chrudim 3.97
23.09.2016 Oddílový pětiboj mladšího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) 800 m/Žcm Chrudim 2:50.6
21.09.2016 Nejrychlejší Chrudimák (Atletika Chrudim, z.s.) 60 m/Žcm/F Chrudim 08.2
18.09.2016 Finále krajského přeboru družstev mladšího žactva (TJ Svitavy) 60 m př./Žcm/B1 3 Svitavy 10.39
18.09.2016 Finále krajského přeboru družstev mladšího žactva (TJ Svitavy) výška/Žcm/F Svitavy 1.52
18.09.2016 Finále krajského přeboru družstev mladšího žactva (TJ Svitavy) koule 3kg/Žcm/F Svitavy 12.44
10.09.2016 Mistrovství Čech družstev žactva, skupina B (TJ Spartak Třebíč) 100 m př./Žci/B2 4 Třebíč 17.51
10.09.2016 Mistrovství Čech družstev žactva, skupina B (TJ Spartak Třebíč) výška/Žci/F 4 Třebíč 1.60
10.09.2016 Mistrovství Čech družstev žactva, skupina B (TJ Spartak Třebíč) koule 4kg/Žci/F 11 Třebíč 10.30
07.09.2016 4. kolo KP družstev mladšího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) 60 m př./Žcm/F 5 Chrudim 10.4
07.09.2016 4. kolo KP družstev mladšího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) výška/Žcm Chrudim 1.60
07.09.2016 4. kolo KP družstev mladšího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) koule 3kg/Žcm Chrudim 11.94
08.06.2016 3. kolo KP družstev mladšího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) 60 m př./Žcm/B1 1 Chrudim 10.7
08.06.2016 3. kolo KP družstev mladšího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) výška/Žcm Chrudim 1.42
08.06.2016 3. kolo KP družstev mladšího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) koule 3kg/Žcm Chrudim 11.34
07.06.2016 Republikové finále 48. ročníku Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Žcm 5= Kolín 1.52
04.06.2016 KPJ mladšího žactva na dráze (TJ Svitavy) 60 m př./Žcm/F Svitavy 10.39
04.06.2016 KPJ mladšího žactva na dráze (TJ Svitavy) výška/Žcm/F Svitavy 1.45
04.06.2016 KPJ mladšího žactva na dráze (TJ Svitavy) koule 3kg/Žcm/F Svitavy 11.17
25.05.2016 2. kolo KP družstev mladšího žactva (Hvězda Pardubice z.s.) 60 m př./Žcm/F Pardubice 10.83
25.05.2016 2. kolo KP družstev mladšího žactva (Hvězda Pardubice z.s.) výška/Žcm Pardubice 1.45
25.05.2016 2. kolo KP družstev mladšího žactva (Hvězda Pardubice z.s.) koule 3kg/Žcm Pardubice 10.05
17.05.2016 Kontrolní závody Atletiky Chrudim (Atletika Chrudim, z.s.) oštěp 600g/Žci 8 Chrudim 20.32
11.05.2016 3. kolo KP družstev mladšího žactva (Hvězda Pardubice z.s.) 60 m př./Žcm/B1 1 Pardubice 10.84
11.05.2016 3. kolo KP družstev mladšího žactva (Hvězda Pardubice z.s.) výška/Žcm Pardubice 1.45
11.05.2016 3. kolo KP družstev mladšího žactva (Hvězda Pardubice z.s.) koule 3kg/Žcm Pardubice 10.17
05.05.2016 Oddílový pětiboj mladšího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) pětiboj/Žcm Chrudim 1214
05.05.2016 Oddílový pětiboj mladšího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) 60 m př./Žcm Chrudim 10.6
05.05.2016 Oddílový pětiboj mladšího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) kriket/Žcm Chrudim 42.24
05.05.2016 Oddílový pětiboj mladšího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) 60 m/Žcm Chrudim 09.0
05.05.2016 Oddílový pětiboj mladšího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) dálka/Žcm Chrudim 4.01
05.05.2016 Oddílový pětiboj mladšího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) 800 m/Žcm 6 Chrudim 3:15.6
17.02.2016 6. halová středa Atletiky Chrudim (Atletika Chrudim) výška/Žcm Chrudim 1.40
06.01.2016 1. halová středa Atletiky Chrudim (Atletika Chrudim) 50 m/Žcm/B2 1 Chrudim 07.8
06.01.2016 1. halová středa Atletiky Chrudim (Atletika Chrudim) 60 m př./Žcm/B1 1 Chrudim 11.5