Karta atleta

Export do excelu
  • Droppa Tomáš
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.50 Jablonec nad Nisou 22.09.2018
60 m 07.45 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
100 m 11.77 Třinec 09.06.2018
150 m 17.63 Jablonec nad Nisou 22.09.2018
150 m 17.81 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2018
200 m 24.82 Uherské Hradiště 28.09.2018
200 m 24.25 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
800 m 3:05.8 Zlín 11.05.2016
60 m překážek 10.2 Zlín 11.05.2016
sprintérský trojboj 1881 Uherské Hradiště 28.09.2018
pětiboj 1357 Zlín 11.05.2016
hod kriketovým míčkem 28.29 Zlín 11.05.2016
skok daleký 4.49 Uherské Hradiště 09.06.2015
skok daleký 4.41 h Otrokovice 03.12.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.12.2016 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva (SSK Vítkovice) 150 m/Žcm/B2 5 Ostrava 19.76
02.10.2016 Finále Přeboru družstev Moravy a Slezska mladších žáků a mladších žákyň (TJ Znojmo) 60 m/Žcm/R3 3 Znojmo 08.58
02.10.2016 Finále Přeboru družstev Moravy a Slezska mladších žáků a mladších žákyň (TJ Znojmo) 150 m/Žcm/B3 2 Znojmo 20.69
11.05.2016 2. kolo KPD mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) pětiboj/Žcm 5 Zlín 1357
11.05.2016 2. kolo KPD mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m př./Žcm/B1 3 Zlín 10.2
11.05.2016 2. kolo KPD mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) kriket/Žcm 26 Zlín 28.29
11.05.2016 2. kolo KPD mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žcm/B1 3 Zlín 08.7
11.05.2016 2. kolo KPD mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) dálka/Žcm 4 Zlín 4.38
11.05.2016 2. kolo KPD mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) 800 m/Žcm/B1 8 Zlín 3:05.8
04.05.2016 Krajský přebor staršího a mladšího žactva Zlínského kraje (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 60 m/Žcm/B1 1 Uherské Hradiště 08.56
04.05.2016 Krajský přebor staršího a mladšího žactva Zlínského kraje (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 150 m/Žcm/B1 2 Uherské Hradiště 20.66
04.05.2016 Krajský přebor staršího a mladšího žactva Zlínského kraje (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) dálka/Žcm/F Uherské Hradiště 4.42
20.04.2016 Atletická středa (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) dálka/M Uherské Hradiště 4.20
20.04.2016 Atletická středa (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) kriket/Žci 7 Uherské Hradiště 28.28
29.01.2016 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) dálka/Žcm/F 10 Ostrava 4.26
29.01.2016 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žcm/R3 2 Ostrava 08.80