Karta atleta

Export do excelu
  • Štěpán Trávníček
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Baník Stříbro, spolek
  • Trenér: Matulka Alexandr
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.50 Nýřany 08.09.2016
60 m 08.30 h Praha - Strahov 14.01.2017
100 m 13.93 Plzeň 24.08.2016
150 m 19.27 Nýřany 30.08.2017
150 m 18.86 h Praha-Stromovka 07.02.2018
200 m 23.74 h Praha - Stromovka 19.01.2020
200 m 23.88 Plzeň 26.05.2020
300 m 39.63 h Praha-Stromovka 31.01.2018
300 m 39.72 Stříbro 03.06.2018
400 m 50.19 Karlovy Vary 27.06.2020
500 m 1:06.10 Plzeň 26.05.2020
600 m 1:29.21 Nýřany 29.08.2018
800 m 1:56.27 h Praha - Stromovka 19.01.2020
800 m 1:54.03 Domažlice 26.07.2020
1000 m 3:14.79 h Praha-Stromovka 05.12.2015
1000 m 2:35.42 Cheb 20.08.2019
1500 m 4:21.15 h Praha - Stromovka 25.01.2020
1500 m 4:09.27 Stříbro 23.05.2020
3000 m 10:34.70 h Praha - Stromovka 20.01.2018
3000 m 10:05.84 Neustadt 03.08.2018
skok vysoký 1.52 h Praha - Stromovka 24.02.2018
skok vysoký 1.56 Karlovy Vary 08.05.2019
skok daleký 3.68 Nýřany 24.06.2015
vrh koulí 3kg 07.88 Nýřany 08.09.2016
vrh koulí 4kg 07.96 Plzeň 18.05.2017
hod diskem 1kg 21.33 Stříbro 24.09.2018
hod kladivem 4kg 16.83 Domažlice 16.06.2017
hod oštěpem 600g 27.24 Stříbro 26.09.2018
pohár rozhlasu 0727 Stříbro 09.05.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.50 Nýřany 08.09.2016
100 m 13.93 Plzeň 24.08.2016
150 m 22.12 h Praha-Strahov 13.02.2016
150 m 19.92 Nýřany 08.09.2016
300 m 42.41 Neustadt a.d. Waldnaab 07.08.2016
600 m 1:42.47 Stříbro 22.06.2016
800 m 2:15.74 Stříbro 21.05.2016
800 m 2:16.83 h Praha-Stromovka 10.12.2016
1000 m 3:04.67 Plzeň 24.05.2016
3000 m 11:21.52 h Praha-Stromovka 23.01.2016
3000 m 11:06.52 Bílina 10.09.2016
vrh koulí 3kg 07.88 Nýřany 08.09.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.12.2016 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva (PSK Olymp Praha) 800 m/Žcm/B1 3 Praha-Stromovka 2:16.83
19.11.2016 Mistrovství ČR v přespolním běhu (Atletický klub SK DNF ve spolupráci se SportGroup.cz s.r.o.) Přespolní běh/Žcm 6 Praha 07:19
23.09.2016 Finále mladšího žactva (AK Škoda Plzeň) 150 m/Žcm/B1 4 Plzeň 20.14
23.09.2016 Finále mladšího žactva (AK Škoda Plzeň) 300 m/Žcm/B1 3 Plzeň 43.71
23.09.2016 Finále mladšího žactva (AK Škoda Plzeň) 800 m/Žcm/F Plzeň 2:24.90
17.09.2016 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Žci/R1 8 Jablonec nad Nisou 2:19.55
14.09.2016 XXXI. ročník Memoriálu Hany Trejbalové, VIII. ročník memoriálu Jarise Alexy (Athletic club Mariánské Lázně,) 60 m/Žci/B3 1 Mariánské Lázně 08.68
14.09.2016 XXXI. ročník Memoriálu Hany Trejbalové, VIII. ročník memoriálu Jarise Alexy (Athletic club Mariánské Lázně,) 300 m/Žci/B2 2 Mariánské Lázně 43.10
10.09.2016 Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (AK Bílina) 3000 m/Žci/F Bílina 11:06.52
08.09.2016 4. kolo Mistrovství Plzeňského kraje družstev mladšího žactva, skupina B (ATLETCLUB Nýřany) 60 m/Žcm/R2 1 Nýřany 08.50
08.09.2016 4. kolo Mistrovství Plzeňského kraje družstev mladšího žactva, skupina B (ATLETCLUB Nýřany) 60 m/Žcm/FA Nýřany 08.59
08.09.2016 4. kolo Mistrovství Plzeňského kraje družstev mladšího žactva, skupina B (ATLETCLUB Nýřany) 150 m/Žcm/B1 1 Nýřany 19.92
08.09.2016 4. kolo Mistrovství Plzeňského kraje družstev mladšího žactva, skupina B (ATLETCLUB Nýřany) vrh koulí 3kg/Žcm/F 4 Nýřany 07.88
24.08.2016 Malá cena AKM Viktoria Plzeň 2016 (AKM Viktoria Plzeň) 100 m/Žcm/F Plzeň 13.93
24.08.2016 Malá cena AKM Viktoria Plzeň 2016 (AKM Viktoria Plzeň) 600 m/Žcm/F Plzeň 1:43.93
21.08.2016 4. kolo OMD mužů Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 800 m/M/F MB Stříbro 2:17.13
16.08.2016 51. ročník Chodské 1500, VC na 100 m, Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice) 60 m/Žci/R2 5 Plzeň 08.73
16.08.2016 51. ročník Chodské 1500, VC na 100 m, Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice) 300 m/Žci/B3 1 Plzeň 42.77
05.08.2016 29. Neustädter Läufermeeting 800 m/Žcm Neustadt a.d. Waldnaab 2:22.99
07.08.2016 29. Neustädter Läufermeeting 300 m/Žci 4 Neustadt a.d. Waldnaab 42.41
29.06.2016 5. veřejné závody žactva (ASK Slavia Praha) 150 m/Žci/B3 3 Praha 20.79
29.06.2016 5. veřejné závody žactva (ASK Slavia Praha) 800 m/Žci/B1 3 Praha 2:23.11
22.06.2016 3. kolo OMD SZA mladších žáků a mladších žákyň, skupina B (TJ Baník Stříbro) 60 m/Žcm/R2 2 Stříbro 09.11
22.06.2016 3. kolo OMD SZA mladších žáků a mladších žákyň, skupina B (TJ Baník Stříbro) 60 m/Žcm/FA 4 Stříbro 09.04
22.06.2016 3. kolo OMD SZA mladších žáků a mladších žákyň, skupina B (TJ Baník Stříbro) 300 m/Žcm/B1 1 Stříbro 44.89
22.06.2016 3. kolo OMD SZA mladších žáků a mladších žákyň, skupina B (TJ Baník Stříbro) 600 m/Žcm/F Stříbro 1:42.47
18.06.2016 Krajské mistrovství Plzeňského kraje družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Baník Stříbro) 150 m/Žci/B2 MB Stříbro 20.73
18.06.2016 Krajské mistrovství Plzeňského kraje družstev starších žáků a starších žákyň (TJ Baník Stříbro) 300 m/Žci/B2 MB Stříbro 43.50
25.05.2016 2. kolo OMD SZA mladších žáků a žákyň, skupina B (ATLETCLUB Nýřany) 150 m/Žcm/B1 1 Nýřany 20.76
25.05.2016 2. kolo OMD SZA mladších žáků a žákyň, skupina B (ATLETCLUB Nýřany) 1000 m/Žcm/F Nýřany 3:10.93
25.05.2016 2. kolo OMD SZA mladších žáků a žákyň, skupina B (ATLETCLUB Nýřany) vrh koulí 3kg/Žcm/F Nýřany 07.72
24.05.2016 Krajské kolo 48. ročníku Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (AK Škoda Plzeň) 1000 m/Žcm/F1 Plzeň 3:04.67
21.05.2016 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro) 300 m/Žcm/B1 3 Stříbro 45.55
21.05.2016 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro) 800 m/Žcm/F Stříbro 2:15.74
12.05.2016 OMD SZA mladších žáků a mladších žákyň, skupina B (ATLETCLUB Nýřany) 60 m/Žcm/R5 2 Nýřany 09.07
12.05.2016 OMD SZA mladších žáků a mladších žákyň, skupina B (ATLETCLUB Nýřany) 60 m/Žcm/F1 Nýřany 09.31
12.05.2016 OMD SZA mladších žáků a mladších žákyň, skupina B (ATLETCLUB Nýřany) 300 m/Žcm/B3 1 Nýřany 45.08
12.05.2016 OMD SZA mladších žáků a mladších žákyň, skupina B (ATLETCLUB Nýřany) 600 m/Žcm/F Nýřany 1:45.99
05.03.2016 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 800 m/Žci/R3 7 Praha-Stromovka 2:24.93
20.02.2016 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žcm/B2 2 Praha-Strahov 22.99
20.02.2016 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žcm/B1 3 Praha-Strahov 2:28.33
13.02.2016 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 150 m/Žcm/B2 2 Praha-Strahov 22.12
13.02.2016 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 800 m/Žcm/B1 2 Praha-Strahov 2:26.84
23.01.2016 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 3000 m/Dci/F 6 Praha-Stromovka 11:21.52