Karta atleta

Export do excelu
  • Lukáš Vlk
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.40 h Ostrava - Vítkovice 16.12.2017
60 m 07.93 Frýdek-Místek 01.05.2019
150 m 22.13 h Ostrava 17.01.2016
150 m 21.68 Brno 06.09.2016
300 m 40.95 Třinec 20.06.2018
400 m 56.37 Třinec 25.09.2019
500 m 1:12.70 Frýdek-Místek 17.06.2020
600 m 1:40.4 Frýdek-Místek 11.04.2018
800 m 2:42.11 h Ostrava 16.12.2016
800 m 2:16.10 Frýdek-Místek 01.05.2019
1500 m 4:27.98 Olomouc 08.06.2019
1500 m 4:28.12 h Ostrava - Vítkovice 11.01.2020
1 anglická míle 5:08.2 Frýdek-Místek 17.10.2018
2000 m 6:33.43 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
3000 m 09:57.22 Olomouc 25.05.2019
1500 m překážek 5:23.29 Třinec 22.05.2018
skok vysoký 1.35 Frýdek-Místek 01.05.2017
skok daleký 4.17 h Ostrava 16.12.2016
skok daleký 5.33 Třinec 04.09.2018
trojskok 10.68 Frýdek-Místek 01.05.2019
vrh koulí 4kg 06.69 Frýdek-Místek 01.05.2018
hod kriketovým míčkem 36.35 Brno 06.09.2016
středoškolský pohár 0972 Třinec 25.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.01 Brno 05.09.2016
150 m 22.13 h Ostrava 17.01.2016
150 m 21.68 Brno 06.09.2016
500 m 1:35.7 Frýdek-Místek 18.05.2016
600 m 2:04.9 Frýdek-Místek 13.04.2016
800 m 2:55.17 Ostrava 15.09.2016
800 m 2:42.11 h Ostrava 16.12.2016
skok daleký 4.32 Brno 06.09.2016
skok daleký 4.17 h Ostrava 16.12.2016
hod kriketovým míčkem 36.35 Brno 06.09.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2016 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) skok daleký/Žcm/F 9 Ostrava 4.17
16.12.2016 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) 800 m/Žcm/F 6 Ostrava 2:42.11
15.09.2016 4. kolo přeboru družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje (SSK Vítkovice) 60 m/Žcm/B2 5 Ostrava 09.29
15.09.2016 4. kolo přeboru družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje (SSK Vítkovice) 800 m/Žcm/F 11 Ostrava 2:55.17
15.09.2016 4. kolo přeboru družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje (SSK Vítkovice) skok daleký/Žcm/F 15 Ostrava 3.95
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games 60 m/Žcm/B7 3 Brno 09.01
06.09.2016 Europen Kids Athletics Games 150 m/Žcm/R9 1 Brno 21.68
06.09.2016 Europen Kids Athletics Games skok daleký/Žcm/KD 2 Brno 4.32
06.09.2016 Europen Kids Athletics Games hod kriketovým míčkem/Žcm/KB 23 Brno 36.35
14.06.2016 Přebor družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje, 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žcm/B4 2 Frýdek-Místek 09.17
14.06.2016 Přebor družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje, 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) skok daleký/Žcm/F 18 Frýdek-Místek 3.91
26.05.2016 2. kolo přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) 60 m/Žcm/B1 6 Opava 08.97
26.05.2016 2. kolo přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) 800 m/Žcm/B2 4 Opava 2:56.39
26.05.2016 2. kolo přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) skok daleký/Žcm/F 15 Opava 4.01
18.05.2016 Pětka na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 500 m/Žcm 8 Frýdek-Místek 1:35.7
01.05.2016 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žcm/B5 2 Frýdek-Místek 08.95
01.05.2016 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 800 m/Žcm/F 14 Frýdek-Místek 3:00.83
01.05.2016 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) skok daleký/Žcm 12 Frýdek-Místek 4.01
13.04.2016 Trojka na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 600 m/Žcm 13 Frýdek-Místek 2:04.9
17.01.2016 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň skok daleký/Žcm/F 11 Ostrava 3.90
17.01.2016 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 150 m/Žcm/B5 1 Ostrava 22.13