Karta atleta

Export do excelu
  • Sebastian Bolardt
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: PSK Olymp Praha, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.38 h Praha - Stromovka 01.02.2020
60 m 07.46 Praha - Přátelství 01.06.2020
100 m 11.32 Ostrava - Vítkovice 05.09.2020
150 m 17.57 h Praha - Strahov 17.01.2020
150 m 17.28 Praha - Strahov (Evžena Rošického) 12.06.2020
200 m 23.81 h Praha - Stromovka 02.02.2020
200 m 23.39 Praha - Juliska 18.08.2020
300 m 46.1 h Praha - Stromovka 01.02.2017
300 m 41.44 Brno 12.09.2018
400 m 55.34 Praha - Přátelství 27.08.2020
800 m 2:54.97 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016
800 m 2:44.75 h Praha-Stromovka 21.12.2017
60 m překážek (0.76) 11.90 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016
60 m překážek (0.84) 10.64 h Praha-Stromovka 21.12.2017
200 m překážek (0.76) 35.31 Praha - Kotlářka 21.06.2017
skok vysoký 1.15 Praha 21.05.2015
skok daleký 4.44 Kolín 08.05.2017
skok daleký 4.76 h Praha-Stromovka 21.12.2017
vrh koulí 3kg 05.84 h Praha-Stromovka 21.12.2015
vrh koulí 3kg 06.92 Praha-Radotín 09.06.2016
vrh koulí 4kg 06.21 h Praha-Stromovka 21.12.2017
hod kriketovým míčkem 46.45 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016
pětiboj 1429 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016
sprintérský trojboj 1729 Praha - Kotlářka 26.04.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.64 Praha-Eden 19.05.2016
60 m 08.58 h Praha-Stromovka 03.12.2016
150 m 20.53 Praha 29.06.2016
150 m 20.68 h Praha-Stromovka 03.12.2016
300 m 49.95 h Praha-Stromovka 03.02.2016
800 m 2:54.97 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016
60 m překážek (0.84) 12.47 h Praha-Juliska 21.01.2016
60 m překážek (0.76) 11.90 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016
skok daleký 4.40 Praha-Stromovka 21.06.2016
skok daleký 4.20 h Praha-Strahov 06.12.2016
vrh koulí 3kg 06.92 Praha-Radotín 09.06.2016
hod kriketovým míčkem 46.45 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016
pětiboj 1429 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.12.2016 Otevírací závod zrekonstruované přetlakové haly na Strahově (USK Praha) 60 m/Žcm/B4 3 Praha-Strahov 08.73
06.12.2016 Otevírací závod zrekonstruované přetlakové haly na Strahově (USK Praha) skok daleký/Žcm 8 Praha-Strahov 4.20
03.12.2016 11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B7 3 Praha-Stromovka 20.68
03.12.2016 11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B6 3 Praha-Stromovka 08.58
28.09.2016 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žcm/B2 2 Praha-Podvinný Mlýn 08.56
28.09.2016 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žcm/B2 5 Praha-Podvinný Mlýn 2:54.97
28.09.2016 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B1 2 Praha-Podvinný Mlýn 11.90
28.09.2016 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) skok daleký/Žcm/FA 10 Praha-Podvinný Mlýn 4.24
28.09.2016 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) hod kriketovým míčkem/Žcm/FA 6 Praha-Podvinný Mlýn 46.45
28.09.2016 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žcm/F 13 Praha-Podvinný Mlýn 1429
22.09.2016 Finále A Přeboru Prahy mladšího žactva (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žcm/B1 6 Praha-Stromovka 08.63
22.09.2016 Finále A Přeboru Prahy mladšího žactva (PSK Olymp Praha,z.s.) 150 m/Žcm/B1 3 Praha-Stromovka 21.09
15.09.2016 Semifinále MPD mladšího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žcm/B1 3 Praha-Stromovka 08.47
15.09.2016 Semifinále MPD mladšího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha,z.s.) 150 m/Žcm/B1 3 Praha-Stromovka 20.91
29.06.2016 5. veřejné závody žactva (ASK Slavia Praha) 60 m/Žci/B2 6 Praha 08.66
29.06.2016 5. veřejné závody žactva (ASK Slavia Praha) 150 m/Žci/B3 2 Praha 20.53
21.06.2016 3. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B1 1 Praha-Stromovka 11.54
21.06.2016 3. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha) skok daleký/Žcm/F Praha-Stromovka 4.40
15.06.2016 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka) 60 m/Žcm/R2 Praha - Kotlářka 08.65
15.06.2016 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka) 60 m/Žcm/FB Praha - Kotlářka 08.65
16.06.2016 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka) 150 m/Žcm/B2 1 Praha - Kotlářka 20.76
09.06.2016 3. kolo kvalifikačního dvojboje MPD mladšího žactva, skupina B (SC Radotín Praha) 150 m/Žcm/B2 1 Praha-Radotín 20.92
09.06.2016 3. kolo kvalifikačního dvojboje MPD mladšího žactva, skupina B (SC Radotín Praha) vrh koulí 3kg/Žcm/F 5 Praha-Radotín 06.92
19.05.2016 3. veřejné závody žactva (ASK Slavia Praha) 60 m/Žci/B3 4 Praha-Eden 08.64
19.05.2016 3. veřejné závody žactva (ASK Slavia Praha) 150 m/Žci/B5 4 Praha-Eden 21.16
25.04.2016 1. veřejné závody žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žcm/B3 2 Praha-Děkanka 08.89
25.04.2016 1. veřejné závody žactva (Spartak Praha 4) 150 m/Žcm/B1 1 Praha-Děkanka 22.00
12.03.2016 Meziměstské utkání Praha-Brno-Ostrava-Bratislava mladších žáků a mladších žákyň (AK SSK Vítkovice) 150 m/Žcm/B2 3 Ostrava 21.39
17.02.2016 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žcm/B1 3 Praha-Stromovka 08.62
17.02.2016 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žcm/B1 2 Praha-Stromovka 21.18
10.02.2016 6. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žci/B4 5 Praha-Stromovka 08.76
10.02.2016 6. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žci/B10 1 Praha-Stromovka 21.47
03.02.2016 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žci/B6 5 Praha-Stromovka 08.80
03.02.2016 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 300 m/Žci/B12 2 Praha-Stromovka 49.95
29.01.2016 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Žci/B13 2 Praha-Strahov 21.42
21.01.2016 3. veřejné závody PAS (do 13 let) (TJ Dukla Praha, SK Kotlářka Pr) 60 m překážek (0.84)/Žci/B1 1 Praha-Juliska 12.47
21.01.2016 3. veřejné závody PAS (do 13 let) (TJ Dukla Praha, SK Kotlářka Pr) skok daleký/Žci Praha-Juliska 4.08