Karta atleta

Export do excelu
  • Martin Maléř
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér: -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.23 h Praha-Strahov 16.12.2017
60 m 08.08 Praha - Eden 11.05.2018
100 m 12.90 Praha - Eden 03.09.2019
150 m 20.92 h Praha - Stromovka 11.01.2017
150 m 18.96 Praha - Eden 11.05.2018
200 m 25.68 h Praha - Stromovka 03.02.2019
300 m 39.92 Praha - Juliska 16.05.2018
300 m 40.71 h Praha-Strahov 18.01.2019
400 m 57.28 Praha - Eden 03.09.2019
600 m 1:56.32 Praha-Kotlářka 12.05.2016
800 m 2:19.01 Praha - Eden 29.05.2018
60 m překážek (0.76) 12.30 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016
60 m překážek (0.84) 11.29 h Praha - Strahov 22.02.2017
100 m překážek (0.84) 19.18 Praha - Podvinný mlýn 17.05.2017
skok daleký 3.94 h Praha - Strahov 27.01.2017
skok daleký 5.03 Praha - Juliska 19.06.2018
vrh koulí 3kg 06.08 Praha 14.05.2015
hod oštěpem 600g 33.50 Praha - Eden 29.05.2018
hod kriketovým míčkem 52.24 Praha-Kotlářka 12.05.2016
pětiboj 1335 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.22 h Praha-Stromovka 17.02.2016
60 m 09.06 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016
150 m 22.59 h Praha-Stromovka 10.02.2016
150 m 22.11 Praha - Eden 31.05.2016
300 m 49.37 h Praha-Stromovka 17.02.2016
300 m 46.35 Praha - Kotlářka 15.06.2016
600 m 1:56.32 Praha-Kotlářka 12.05.2016
800 m 2:36.35 Praha - Juliska 06.06.2016
60 m překážek (0.76) 12.30 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016
skok daleký 4.15 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016
hod kriketovým míčkem 52.24 Praha-Kotlářka 12.05.2016
pětiboj 1335 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2016 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žcm/B12 2 Praha-Podvinný Mlýn 09.06
28.09.2016 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žcm/B2 4 Praha-Podvinný Mlýn 2:50.22
28.09.2016 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B13 4 Praha-Podvinný Mlýn 12.30
28.09.2016 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) skok daleký/Žcm/FB 16 Praha-Podvinný Mlýn 4.15
28.09.2016 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) hod kriketovým míčkem/Žcm/FB 4 Praha-Podvinný Mlýn 51.98
28.09.2016 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žcm/F 21 Praha-Podvinný Mlýn 1335
22.09.2016 Finále A Přeboru Prahy mladšího žactva (PSK Olymp Praha,z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm/F 9 Praha-Stromovka 48.30
15.06.2016 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka) 300 m/Žcm/B2 2 Praha - Kotlářka 46.35
16.06.2016 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka) hod kriketovým míčkem/Žcm 10 Praha - Kotlářka 49.44
09.06.2016 3. kolo kvalifikačního dvojboje MPD mladšího žactva, skupina A (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B2 3 Praha-Strahov 12.03
09.06.2016 3. kolo kvalifikačního dvojboje MPD mladšího žactva, skupina A (Univerzitní sportovní klub Praha) skok daleký/Žcm/F Praha-Strahov 3.99
06.06.2016 O pohár pražské primátorky (Dukla Praha) 800 m/Žci/B1 5 Praha - Juliska 2:36.35
06.06.2016 O pohár pražské primátorky (Dukla Praha) hod kriketovým míčkem/Žci 4 Praha - Juliska 51.08
31.05.2016 3. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva, skupina A (ASK Slavia Praha) 150 m/Žcm/B1 1 Praha - Eden 22.11
31.05.2016 3. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva, skupina A (ASK Slavia Praha) vrh koulí 3kg/Žcm Praha - Eden soutěž neproběh
19.05.2016 3. veřejné závody žactva (ASK Slavia Praha) 300 m/Žci/B6 1 Praha-Eden 48.03
12.05.2016 1. kolo kvalifikace dvojboje ml. žactva, skupina A (SK Kotlářka Praha) 600 m/Žcm/B2 1 Praha-Kotlářka 1:56.32
12.05.2016 1. kolo kvalifikace dvojboje ml. žactva, skupina A (SK Kotlářka Praha) hod kriketovým míčkem/Žcm/F Praha-Kotlářka 52.24
26.04.2016 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m/Žcm/B4 2 Praha - Eden 09.44
26.04.2016 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 800 m/Žcm/B3 6 Praha - Eden 3:01.77
26.04.2016 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B4 2 Praha - Eden 12.56
26.04.2016 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žcm 14= Praha - Eden 3.60
26.04.2016 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) hod kriketovým míčkem/Žcm Praha - Eden 50.37
26.04.2016 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) pětiboj/Žcm 9 Praha - Eden 1039
17.02.2016 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žcm/B3 6 Praha-Stromovka 09.22
17.02.2016 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha) 300 m/Žcm/B3 4 Praha-Stromovka 49.37
10.02.2016 6. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žci/B8 5 Praha-Stromovka 09.32
10.02.2016 6. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žci/B17 1 Praha-Stromovka 22.59
03.02.2016 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žci/B9 4 Praha-Stromovka 09.41
03.02.2016 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 300 m/Žci/B10 2 Praha-Stromovka 50.24