Karta atleta

Export do excelu
  • Dallal Mike
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: Spartak Praha 4
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.65 Praha - Děkanka 29.4.2019
60 m 07.93 h Praha-Stromovka 31.1.2018
100 m 11.86 Praha - Eden 25.5.2019
150 m 18.99 Praha - Eden 5.9.2018
150 m 18.85 h Praha - Stromovka 2.12.2017
1000 m 3:43.96 Praha - Přátelství 29.9.2018
1000 m 3:55.60 h Jablonec nad Nisou 13.1.2018
60 m překážek 12.16 Praha-Jeseniova 9.6.2016
60 m překážek 09.20 h Praha - Strahov 27.1.2018
100 m překážek 14.97 Hranice 6.10.2018
110 m překážek 19.48 Praha - Stromovka 12.6.2019
200 m překážek 31.21 Praha - Eden 6.9.2017
sedmiboj hala 2330 h Jablonec nad Nisou 13.1.2018
devítiboj 3734 Praha - Přátelství 29.9.2018
hod diskem 1kg 33.52 Praha - Stadion mládeže 19.6.2018
hod diskem 1,5kg 24.61 Praha - Stromovka 12.6.2019
hod oštěpem 600g 28.34 Praha - Děkanka 23.5.2018
hod kriketovým míčkem 36.50 Praha-Děkanka 25.4.2016
vrh koulí 3kg 07.14 Praha-Podvinný Mlýn 1.6.2016
vrh koulí 4kg 10.88 Praha - Děkanka 2.5.2018
vrh koulí 4kg 08.83 h Jablonec nad Nisou 13.1.2018
vrh koulí 5kg 10.58 Praha - Eden 25.5.2019
vrh koulí 5kg 10.73 h Praha - Stromovka 26.1.2019
skok daleký 6.08 Tábor 9.6.2019
skok daleký 4.84 h Praha - Stromovka 2.12.2017
skok o tyči 2.30 Praha - Děkanka 2.5.2018
skok vysoký 1.49 Praha - Děkanka 2.5.2018
skok vysoký 1.39 h Jablonec nad Nisou 13.1.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.65 Praha - Děkanka 29.4.2019
100 m 11.86 Praha - Eden 25.5.2019
60 m překážek 09.20 h Praha - Stromovka 26.1.2019
110 m překážek 19.48 Praha - Stromovka 12.6.2019
hod diskem 1,5kg 24.61 Praha - Stromovka 12.6.2019
vrh koulí 5kg 10.58 Praha - Eden 25.5.2019
vrh koulí 5kg 10.73 h Praha - Stromovka 26.1.2019
skok daleký 6.08 Tábor 9.6.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.06.2016 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka) výška/Žcm 6 Praha - Kotlářka 1.34
09.06.2016 3. kolo kvalifikačního dvojboje MPD mladšího žactva, skupina C (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m př./Žcm/B1 2 Praha-Jeseniova 12.16
09.06.2016 3. kolo kvalifikačního dvojboje MPD mladšího žactva, skupina C (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) dálka/Žcm/F 4 Praha-Jeseniova 3.90
01.06.2016 III. kolo Pražského přeboru mladšího žactva – skupina C (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žcm/B3 1 Praha-Podvinný Mlýn 22.99
01.06.2016 III. kolo Pražského přeboru mladšího žactva – skupina C (A. C. Sparta Praha) koule 3kg/Žcm/F 5 Praha-Podvinný Mlýn 07.14
12.05.2016 2. kolo kvalifikace MPD - 1. kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m/Žcm/B1 4 Praha-Jeseniova 09.06
12.05.2016 2. kolo kvalifikace MPD - 1. kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) výška/Žcm/F 6 Praha-Jeseniova 1.26
25.04.2016 1. veřejné závody žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žcm/B1 2 Praha-Děkanka 09.22
25.04.2016 1. veřejné závody žactva (Spartak Praha 4) kriket/Žcm/F 16 Praha-Děkanka 36.50