Karta atleta

Export do excelu
  • Hurtík Šimon Mathias
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: Atletika Poruba z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.20 Olomouc 25.09.2016
100 m 14.87 Rybnik 24.09.2016
150 m 25.84 Frýdek Místek 10.09.2015
300 m 46.22 Olomouc 25.09.2016
300 m 49.82 h Ostrava 17.01.2016
800 m 2:46.72 Ostrava - Poruba 23.04.2016
60 m překážek 11.88 Znojmo 02.10.2016
pětiboj 0944 Ostrava - Poruba 23.04.2016
hod kriketovým míčkem 38.70 Opava 28.05.2015
skok daleký 3.50 Ostrava - Poruba 23.04.2016
skok vysoký 1.40 Rybnik 24.09.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.10.2016 Finále Přeboru družstev Moravy a Slezska mladších žáků a mladších žákyň (TJ Znojmo) 300 m/Žcm/B2 4 Znojmo 47.60
02.10.2016 Finále Přeboru družstev Moravy a Slezska mladších žáků a mladších žákyň (TJ Znojmo) 60 m př./Žcm/B5 2 Znojmo 11.88
02.10.2016 Finále Přeboru družstev Moravy a Slezska mladších žáků a mladších žákyň (TJ Znojmo) výška/Žcm/F 12= Znojmo 1.20
25.09.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žcm/R5 4 Olomouc 09.20
25.09.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 300 m/Žcm/B2 5 Olomouc 46.22
25.09.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) výška/Žcm 24 Olomouc 1.20
24.09.2016 Podzimní mítink 100 m/M/B5 5 Rybnik 14.87
24.09.2016 Podzimní mítink výška/M 7 Rybnik 1.40
15.09.2016 4. kolo přeboru družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje (SSK Vítkovice) 60 m/Žcm/B3 2 Ostrava 09.06
15.09.2016 4. kolo přeboru družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje (SSK Vítkovice) 300 m/Žcm/B1 3 Ostrava 46.61
15.09.2016 4. kolo přeboru družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje (SSK Vítkovice) výška/Žcm/F 4= Ostrava 1.40
26.05.2016 2. kolo přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) 60 m/Žcm/B3 4 Opava 09.35
26.05.2016 2. kolo přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) 300 m/Žcm/B2 5 Opava 48.41
18.05.2016 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Ostrava 2016 (ZŠ Porubská, Atletika Poruba) 60 m/Žcm Ostrava 09.47
23.04.2016 Porubské víceboje a zahajovací závody (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žcm/B2 2 Ostrava - Poruba 09.76
23.04.2016 Porubské víceboje a zahajovací závody (Atletika Poruba z.s.) 800 m/Žcm 5 Ostrava - Poruba 2:46.72
23.04.2016 Porubské víceboje a zahajovací závody (Atletika Poruba z.s.) 60 m př./Žcm/B3 1 Ostrava - Poruba 12.75
23.04.2016 Porubské víceboje a zahajovací závody (Atletika Poruba z.s.) dálka/Žcm 7 Ostrava - Poruba 3.50
23.04.2016 Porubské víceboje a zahajovací závody (Atletika Poruba z.s.) kriket/Žcm 8 Ostrava - Poruba 35.15
23.04.2016 Porubské víceboje a zahajovací závody (Atletika Poruba z.s.) pětiboj/Žcm/F 6 Ostrava - Poruba 0944
17.01.2016 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 300 m/Žcm/B4 1 Ostrava 49.82