Karta atleta

Export do excelu
  • Štěpán Kožina
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: SK Aktis Praha z.s.
  • Trenér: Bártl Radek
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.44 Praha 28.09.2015
60 m 09.02 h Praha-Strahov 06.12.2016
150 m 20.53 h Praha-Strahov 22.02.2018
150 m 21.04 Praha - ZŠ Mazurská 06.09.2018
300 m 45.17 Praha - Vokovice 29.08.2018
400 m 61.36 h Praha - Stromovka 22.01.2019
400 m 56.59 Pardubice 22.06.2019
500 m 1:14.72 Praha - Eden 30.05.2019
600 m 1:48.03 Praha-Radotín 09.06.2016
600 m 1:43.34 h Praha-Strahov 06.12.2016
800 m 2:22.66 h Praha-Stromovka 10.12.2016
800 m 2:07.15 Praha - Juliska 17.06.2020
1000 m 3:20.43 Stará Boleslav 19.08.2015
1000 m 2:49.38 h Praha - Strahov 17.01.2020
1500 m 4:50.46 h Praha - Strahov 28.01.2018
1500 m 4:29.45 Praha - Přátelství 27.08.2020
2000 m 6:12.14 h Praha - Strahov 10.01.2020
3000 m 09:46.75 h Jablonec nad Nisou 05.02.2020
3000 m 09:28.71 Praha - Eden 10.06.2020
60 m překážek (0.76) 11.51 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016
60 m překážek (0.76) 11.33 h Praha-Stromovka 03.12.2016
60 m překážek (0.84) 11.23 h Praha - Strahov 22.02.2017
100 m překážek (0.84) 17.96 Praha - Eden 11.05.2018
200 m překážek (0.76) 31.84 Praha - Děkanka 11.06.2018
300 m překážek (0.84) 42.54 Praha - Přátelství 27.08.2020
1500 m překážek 4:53.48 Praha - Děkanka 11.06.2018
2000 m překážek (0.84) 6:27.12 Ostrava - Vítkovice 05.09.2020
skok daleký 3.05 h Praha-Juliska 05.03.2014
skok daleký 3.99 Praha - Děkanka 31.05.2017
vrh koulí 3kg 05.11 Praha-Stromovka 21.06.2016
hod kriketovým míčkem 27.29 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016
středoškolský pohár 0722 Praha - Eden 02.10.2019
pětiboj 1425 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.02 h Praha-Strahov 06.12.2016
150 m 22.00 Praha-Stromovka 21.06.2016
150 m 21.30 h Praha-Stromovka 03.12.2016
600 m 1:48.03 Praha-Radotín 09.06.2016
600 m 1:43.34 h Praha-Strahov 06.12.2016
800 m 2:25.57 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016
800 m 2:22.66 h Praha-Stromovka 10.12.2016
1000 m 3:04.02 h Praha-Stromovka 03.12.2016
1500 m 5:04.71 h Ostrava 12.03.2016
1500 m 5:11.54 Praha - Kotlářka 15.06.2016
60 m překážek (0.76) 11.51 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016
60 m překážek (0.76) 11.33 h Praha-Stromovka 03.12.2016
skok daleký 4.07 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016
vrh koulí 3kg 05.11 Praha-Stromovka 21.06.2016
hod kriketovým míčkem 27.29 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016
pětiboj 1425 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.12.2016 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva (PSK Olymp Praha) 800 m/Žcm/B1 5 Praha-Stromovka 2:22.66
06.12.2016 Otevírací závod zrekonstruované přetlakové haly na Strahově (USK Praha) 60 m/Žcm/B2 3 Praha-Strahov 09.02
06.12.2016 Otevírací závod zrekonstruované přetlakové haly na Strahově (USK Praha) 600 m/Žcm/B1 3 Praha-Strahov 1:43.34
03.12.2016 11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 1000 m/Žcm/B1 3 Praha-Stromovka 3:04.02
03.12.2016 11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B11 4 Praha-Stromovka 21.30
03.12.2016 11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B2 4 Praha-Stromovka 11.33
19.11.2016 Mistrovství ČR v přespolním běhu (Atletický klub SK DNF ve spolupráci se SportGroup.cz s.r.o.) Přespolní běh/Žcm 8 Praha 07:24
28.09.2016 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žcm/B14 3 Praha-Podvinný Mlýn 09.24
28.09.2016 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žcm/B4 1 Praha-Podvinný Mlýn 2:25.57
28.09.2016 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B16 2 Praha-Podvinný Mlýn 11.51
28.09.2016 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) skok daleký/Žcm/FB 17 Praha-Podvinný Mlýn 4.07
28.09.2016 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) hod kriketovým míčkem/Žcm/FB 29 Praha-Podvinný Mlýn 27.29
28.09.2016 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žcm/F 16 Praha-Podvinný Mlýn 1425
22.09.2016 Finále B Přeboru Prahy mladšího žactva (TJ Dukla Praha) 800 m/Žcm/B1 2 Praha-Juliska 2:28.31
22.09.2016 Finále B Přeboru Prahy mladšího žactva (TJ Dukla Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B1 4 Praha-Juliska 11.60
15.09.2016 Semifinále MPD mladšího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha,z.s.) 800 m/Žcm/B1 1 Praha-Stromovka 2:25.71
15.09.2016 Semifinále MPD mladšího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B1 5 Praha-Stromovka 11.64
21.06.2016 3. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha) 150 m/Žcm/B1 3 Praha-Stromovka 22.00
21.06.2016 3. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha) vrh koulí 3kg/Žcm/F 12 Praha-Stromovka 05.11
15.06.2016 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka) 1500 m/Žcm/B2 1 Praha - Kotlářka 5:11.54
16.06.2016 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka) 60 m překážek (0.76)/Žcm/R5 1 Praha - Kotlářka 12.45
09.06.2016 3. kolo kvalifikačního dvojboje MPD mladšího žactva, skupina B (SC Radotín Praha) 600 m/Žcm/F Praha-Radotín 1:48.03
09.06.2016 3. kolo kvalifikačního dvojboje MPD mladšího žactva, skupina B (SC Radotín Praha) hod kriketovým míčkem/Žcm/F 14 Praha-Radotín 25.66
06.06.2016 O pohár pražské primátorky (Dukla Praha) 800 m/Žci/B1 3 Praha - Juliska 2:30.54
19.05.2016 3. veřejné závody žactva (ASK Slavia Praha) 800 m/Žci/F Praha-Eden 2:33.84
19.05.2016 3. veřejné závody žactva (ASK Slavia Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B1 7 Praha-Eden 12.66
12.05.2016 2. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (TJ Dukla Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B1 4 Praha-Juliska 12.45
12.05.2016 2. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (TJ Dukla Praha) skok daleký/Žcm/F 6 Praha-Juliska 3.84
02.05.2016 Veřejné závody pro žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.) 600 m/Žcm/B2 1 Praha-Jeseniova 1:50.79
02.05.2016 Veřejné závody pro žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.) skok daleký/Žci/F1 14 Praha-Jeseniova 3.86
12.03.2016 Meziměstské utkání Praha-Brno-Ostrava-Bratislava mladších žáků a mladších žákyň (AK SSK Vítkovice) 1500 m/Žcm/F Ostrava 5:04.71
17.02.2016 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha) 1000 m/Žcm/B1 2 Praha-Stromovka 3:11.04
10.02.2016 6. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 800 m/Žci/B2 3 Praha-Stromovka 2:33.03
03.02.2016 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 3000 m/Žci/F Praha-Stromovka nezměřeno
29.01.2016 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) 1500 m/Žci 4 Praha-Strahov 5:11.83
13.01.2016 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 800 m/Žci/B1 2 Praha-Stromovka 2:28.19