Karta atleta

Export do excelu
  • Dočekal Jakub
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: Atletika Poruba z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.33 Frýdek Místek 10.09.2015
60 m 09.53 h Ostrava 11.02.2017
300 m 58.79 Ostrava - Poruba 06.06.2015
600 m 2:03.9 Frýdek-Místek 13.04.2016
800 m 2:51.59 Ostrava - Poruba 23.04.2016
800 m 2:46.70 h Ostrava 11.02.2017
1000 m 3:32.38 Ostrava 18.05.2016
1500 m 5:23.34 Ostrava 15.09.2016
1500 m 5:24.26 h Ostrava 08.02.2017
3000 m 11:57.85 Třinec 12.06.2016
3000 m 11:53.38 h Ostrava 08.01.2017
60 m překážek 13.52 Opava 28.05.2015
středoškolský pohár 0000 Ostrava 18.09.2019
pětiboj 0659 Ostrava - Poruba 23.04.2016
hod kriketovým míčkem 35.40 Ostrava - Poruba 23.04.2016
vrh koulí 3kg 04.68 h Ostrava-Poruba 27.11.2015
skok daleký 3.57 Třinec 05.05.2016
skok vysoký 1.05 Ostrava - Poruba 06.06.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2016 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) 1500 m/Žcm/F 4 Ostrava 5:24.29
02.10.2016 Finále Přeboru družstev Moravy a Slezska mladších žáků a mladších žákyň (TJ Znojmo) 1500 m/Žcm/F 7 Znojmo 5:24.87
25.09.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 1500 m/Žcm/B1 11 Olomouc 5:24.64
15.09.2016 4. kolo přeboru družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje (SSK Vítkovice) 60 m/Žcm/B4 4 Ostrava 09.95
15.09.2016 4. kolo přeboru družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje (SSK Vítkovice) 1500 m/Žcm/B 5 Ostrava 5:23.34
12.06.2016 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (TJ TŽ Třinec a SSK Vítkovice) 3000 m/Žci/F 11 Třinec 11:57.85
26.05.2016 2. kolo přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) 60 m/Žcm/B4 4 Opava 09.84
26.05.2016 2. kolo přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) 1500 m/Žcm/F 5 Opava 5:28.1
18.05.2016 Okresní kolo Poháru rozhlasu - Ostrava 2016 (ZŠ Porubská, Atletika Poruba) 1000 m/Žcm 7 Ostrava 3:32.38
05.05.2016 Oblastní přebor družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje, 1. kolo (TJ TŽ Třinec) 1500 m/Žcm/F 4 Třinec 5:25.44
05.05.2016 Oblastní přebor družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje, 1. kolo (TJ TŽ Třinec) dálka/Žcm/F 23 Třinec 3.57
23.04.2016 Porubské víceboje a zahajovací závody (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žcm/B1 4 Ostrava - Poruba 10.66
23.04.2016 Porubské víceboje a zahajovací závody (Atletika Poruba z.s.) 800 m/Žcm 9 Ostrava - Poruba 2:51.59
23.04.2016 Porubské víceboje a zahajovací závody (Atletika Poruba z.s.) 60 m př./Žcm/B2 4 Ostrava - Poruba 14.00
23.04.2016 Porubské víceboje a zahajovací závody (Atletika Poruba z.s.) dálka/Žcm 10 Ostrava - Poruba 3.28
23.04.2016 Porubské víceboje a zahajovací závody (Atletika Poruba z.s.) kriket/Žcm 7 Ostrava - Poruba 35.40
23.04.2016 Porubské víceboje a zahajovací závody (Atletika Poruba z.s.) pětiboj/Žcm/F 9 Ostrava - Poruba 0659
13.04.2016 Trojka na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 3000 m/M/B1 34 Frýdek-Místek 12:25.8
13.04.2016 Trojka na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 600 m/Žcm 11 Frýdek-Místek 2:03.9
01.03.2016 Atletické závody (SSK Vítkovice) 1500 m/Žci/F 14 Ostrava 6:01.82
29.01.2016 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 1500 m/Žcm/F 8 Ostrava 5:46.61
17.01.2016 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 800 m/Žcm/B2 6 Ostrava 3:01.88