Karta atleta

Export do excelu
  • Daniela Jurečková
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.14 Jablonec nad Nisou 07.10.2017
60 m 08.08 h Ostrava - Vítkovice 10.02.2018
100 m 13.01 Opava 08.06.2019
150 m 20.10 h Ostrava 21.01.2018
150 m 19.97 Opava 03.05.2018
200 m 27.96 Frýdek-Místek 08.06.2020
300 m 45.97 h Ostrava 11.02.2017
300 m 45.02 Brno 13.09.2017
500 m 1:26.9 Frýdek-Místek 17.05.2017
600 m 1:55.8 Frýdek-Místek 12.04.2017
800 m 2:49.49 Frýdek-Místek 18.04.2018
1 anglická míle 6:50.5 Frýdek-Místek 29.06.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 12.2 Frýdek-Místek 26.06.2015
200 m překážek (0.76) 31.64 Frýdek-Místek 12.06.2017
skok vysoký 1.40 h Ostrava - Vítkovice 10.02.2018
skok vysoký 1.45 Frýdek-Místek 01.05.2018
skok o tyči 2.65 Třinec 22.05.2018
skok o tyči 2.67 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
skok daleký 4.79 h Ostrava 16.12.2016
skok daleký 4.87 Frýdek-Místek 31.05.2020
trojskok 09.88 Olomouc 25.05.2019
hod diskem 0,75kg 16.91 Frýdek-Místek 30.06.2017
hod oštěpem 500g 17.18 Frýdek-Místek 12.06.2017
hod kriketovým míčkem 34.96 Brno 06.09.2016
středoškolský pohár 2237 Třinec 25.09.2019
pětiboj 1980 Frýdek-Místek 26.06.2015
čtyřboj 1360 Třinec 19.06.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.32 Brno 05.09.2016
60 m 08.42 h Ostrava 16.12.2016
150 m 20.49 Brno 06.09.2016
150 m 20.89 h Ostrava 16.12.2016
300 m 48.4 Frýdek-Místek 11.08.2016
500 m 1:33.1 Frýdek-Místek 18.05.2016
600 m 2:00.5 Frýdek-Místek 13.04.2016
1 anglická míle 6:50.5 Frýdek-Místek 29.06.2016
skok vysoký 1.43 Frýdek-Místek 14.06.2016
skok daleký 4.54 Olomouc 25.09.2016
skok daleký 4.79 h Ostrava 16.12.2016
hod kriketovým míčkem 34.96 Brno 06.09.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2016 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žkm/F Ostrava 08.42
16.12.2016 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žkm/R1 3 Ostrava 08.46
16.12.2016 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) skok daleký/Žkm/F Ostrava 4.79
16.12.2016 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) 150 m/Žkm/B5 1 Ostrava 20.89
10.12.2016 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žkm/R1 3 Ostrava 08.48
10.12.2016 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žkm/FA 5 Ostrava 08.48
10.12.2016 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva (SSK Vítkovice) skok daleký/Žkm 5 Ostrava 4.59
01.10.2016 Mistrovství ČR družstev žactva (TJ Sokol Opava) 60 m/Žky/R3 6 Opava 08.50
25.09.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žkm/R1 2 Olomouc 08.46
25.09.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žkm/FA Olomouc 08.36
25.09.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 150 m/Žkm/B1 5 Olomouc 20.79
25.09.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) skok daleký/Žkm 6 Olomouc 4.54
15.09.2016 4. kolo přeboru družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje (SSK Vítkovice) 60 m/Žkm/B7 1 Ostrava 09.48
15.09.2016 4. kolo přeboru družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje (SSK Vítkovice) skok daleký/Žkm/F Ostrava DNS
11.09.2016 Mistrovství Moravy a Slezska družstev staršího žactva (TJ Šumperk) 60 m/Žky/B3 3 Šumperk 08.50
11.09.2016 Mistrovství Moravy a Slezska družstev staršího žactva (TJ Šumperk) 150 m/Žky/B3 1 Šumperk 20.58
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games 60 m/Žkm/R7 1 Brno 08.32
06.09.2016 Europen Kids Athletics Games 150 m/Žkm/R2 4 Brno 20.49
06.09.2016 Europen Kids Athletics Games 60 m/Žkm/FA 5 Brno 08.34
06.09.2016 Europen Kids Athletics Games skok daleký/Žkm/KA 14 Brno 4.63
06.09.2016 Europen Kids Athletics Games hod kriketovým míčkem/Žkm/KB 7 Brno 34.96
06.09.2016 Europen Kids Athletics Games skok vysoký/Žkm/FA 14 Brno 1.38
07.09.2016 Europen Kids Athletics Games 150 m/Žkm/B2 4 Brno 20.54
11.08.2016 Prázdninový atletický čtvrtek (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 300 m/Ž/B1 5 Frýdek-Místek 48.4
29.06.2016 Frýdecká míle (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 1 anglická míle/Žkm 11 Frýdek-Místek 6:50.5
14.06.2016 Přebor družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje, 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žkm/B1 1 Frýdek-Místek 08.21
14.06.2016 Přebor družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje, 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) skok vysoký/Žkm/F Frýdek-Místek 1.43
14.06.2016 Přebor družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje, 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) skok daleký/Žkm/F Frýdek-Místek 4.78
26.05.2016 2. kolo přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) 60 m/Žkm/B1 2 Opava 08.58
26.05.2016 2. kolo přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) 150 m/Žkm/B1 3 Opava 20.76
26.05.2016 2. kolo přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) skok daleký/Žkm/F Opava 4.87
18.05.2016 Pětka na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 500 m/Žkm 6 Frýdek-Místek 1:33.1
05.05.2016 Oblastní přebor družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje, 1. kolo (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žkm/B4 1 Třinec 08.60
05.05.2016 Oblastní přebor družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje, 1. kolo (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žkm/B3 1 Třinec 21.02
05.05.2016 Oblastní přebor družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje, 1. kolo (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žkm/F Třinec 4.77
01.05.2016 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žkm/B1 2 Frýdek-Místek 08.55
01.05.2016 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) skok vysoký/Žkm 4 Frýdek-Místek 1.30
01.05.2016 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) skok daleký/Žkm Frýdek-Místek 4.71
01.05.2016 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 12 Frýdek-Místek 33.43
13.04.2016 Trojka na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 600 m/Žkm 12 Frýdek-Místek 2:00.5
17.01.2016 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 60 m/Žkm/R1 1 Ostrava 08.67
17.01.2016 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 60 m/Žkm/F Ostrava 08.65
17.01.2016 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň skok daleký/Žkm/F Ostrava 4.44
17.01.2016 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 150 m/Žkm/B3 2 Ostrava 21.89