Karta atleta

Export do excelu
  • Wójciková Julie
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Jäkl Karviná, z. s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.32 Opava 09.08.2016
100 m 14.85 Opava 09.08.2016
150 m 22.75 Opava 09.08.2016
300 m 48.35 Frýdek-Místek 14.06.2016
800 m 3:05.95 Frýdek-Místek 01.05.2016
pohár rozhlasu 0362 Karviná 10.05.2017
hod kriketovým míčkem 37.49 Frýdek-Místek 14.06.2016
skok daleký 4.23 Karviná 10.05.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.09.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žkm/R6 Olomouc DNS
25.09.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 150 m/Žkm/B5 Olomouc DNS
25.09.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 300 m/Žkm/B3 Olomouc DNS
25.09.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) kriket/Žkm Olomouc DNS
15.09.2016 4. kolo přeboru družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje (SSK Vítkovice) 60 m/Žkm/B8 1 Ostrava 09.64
15.09.2016 4. kolo přeboru družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje (SSK Vítkovice) 300 m/Žkm/B1 8 Ostrava 50.97
15.09.2016 4. kolo přeboru družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje (SSK Vítkovice) kriket/Žkm/F 10 Ostrava 37.10
09.08.2016 6. Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 60 m/Ž 5 Opava 09.32
09.08.2016 6. Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 100 m/Ž Opava 14.85
09.08.2016 6. Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 150 m/Ž Opava 22.75
14.06.2016 Přebor družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje, 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žkm/B9 1 Frýdek-Místek 09.02
14.06.2016 Přebor družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje, 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 300 m/Žkm/B2 4 Frýdek-Místek 48.35
14.06.2016 Přebor družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje, 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) kriket/Žkm/F 5 Frýdek-Místek 37.49
26.05.2016 2. kolo přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) 150 m/Žkm/B4 2 Opava 22.00
26.05.2016 2. kolo přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) 300 m/Žkm/B2 4 Opava 48.48
26.05.2016 2. kolo přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) kriket/Žkm/F 31 Opava 29.20
05.05.2016 Oblastní přebor družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje, 1. kolo (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žkm/B10 6 Třinec 09.37
05.05.2016 Oblastní přebor družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje, 1. kolo (TJ TŽ Třinec) 300 m/Žkm/B5 3 Třinec 50.43
05.05.2016 Oblastní přebor družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje, 1. kolo (TJ TŽ Třinec) kriket/Žkm/F 15 Třinec 35.57
01.05.2016 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žkm/B5 6 Frýdek-Místek 09.44
01.05.2016 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 800 m/Žkm/B2 9 Frýdek-Místek 3:05.95