Karta atleta

Export do excelu
  • Marie Ljunggren
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Dukla Praha
  • Trenér: -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.99 Praha - Děkanka 10.06.2018
60 m 08.10 h Praha - Stromovka 02.02.2019
100 m 12.66 Praha - Eden 25.05.2019
150 m 19.19 Jablonec nad Nisou 22.09.2018
150 m 19.31 h Praha-Stromovka 01.12.2018
200 m 26.28 h Praha - Stromovka 02.02.2019
200 m 26.31 Praha - Stromovka 12.06.2019
300 m 44.67 Praha - Juliska 31.05.2017
300 m 46.40 h Praha-Strahov 22.02.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 12.23 Praha-Juliska 12.05.2016
skok vysoký 1.31 Praha-Stromovka 21.06.2016
skok daleký 4.47 h Praha - Strahov 21.01.2017
skok daleký 4.56 Praha - Eden 30.08.2017
vrh koulí 2kg 08.09 Praha 24.09.2015
vrh koulí 3kg 07.72 Praha - Juliska 16.05.2018
sprintérský trojboj 1688 Praha - Kotlářka 08.09.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.41 Praha - Juliska 06.06.2016
60 m 08.45 h Praha-Stromovka 03.12.2016
100 m 14.03 Praha - Kotlářka 08.09.2016
150 m 21.34 Praha-Děkanka 25.04.2016
150 m 20.17 h Praha-Stromovka 03.12.2016
200 m 30.41 Praha - Kotlářka 08.09.2016
300 m 50.44 h Praha-Stromovka 03.02.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 12.23 Praha-Juliska 12.05.2016
skok vysoký 1.31 Praha-Stromovka 21.06.2016
skok daleký 4.44 h Praha-Stromovka 17.02.2016
skok daleký 4.27 Praha-Juliska 12.05.2016
vrh koulí 2kg 05.36 Praha-Radotín 09.06.2016
sprintérský trojboj 1688 Praha - Kotlářka 08.09.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.12.2016 11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B5 2 Praha-Stromovka 20.17
03.12.2016 11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B3 3 Praha-Stromovka 08.45
14.09.2016 Semifinále A mladšího žactva (SK Kotlářka Praha) 60 m/Žkm/B1 2 Praha - Kotlářka 08.57
14.09.2016 Semifinále A mladšího žactva (SK Kotlářka Praha) 150 m/Žkm/B1 3 Praha - Kotlářka 20.94
08.09.2016 7. VZ PAS, Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha) 60 m/Ž/B2 3 Praha - Kotlářka 08.74
08.09.2016 7. VZ PAS, Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha) 100 m/Ž/B2 6 Praha - Kotlářka 14.03
08.09.2016 7. VZ PAS, Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha) 200 m/Ž/B2 5 Praha - Kotlářka 30.41
08.09.2016 7. VZ PAS, Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha) sprintérský trojboj/Ž 12 Praha - Kotlářka 1688
21.06.2016 3. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha) 60 m/Žkm/B1 1 Praha-Stromovka 08.47
21.06.2016 3. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha) skok vysoký/Žkm/F Praha-Stromovka 1.31
15.06.2016 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka) 60 m/Žkm/R1 3 Praha - Kotlářka 08.56
15.06.2016 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka) 60 m/Žkm/FA Praha - Kotlářka 08.49
15.06.2016 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka) 150 m/Žkm/B1 3 Praha - Kotlářka 20.25
09.06.2016 3. kolo kvalifikačního dvojboje MPD mladšího žactva, skupina B (SC Radotín Praha) 150 m/Žkm/B1 1 Praha-Radotín 20.56
09.06.2016 3. kolo kvalifikačního dvojboje MPD mladšího žactva, skupina B (SC Radotín Praha) vrh koulí 2kg/Žkm/F 12 Praha-Radotín 05.36
06.06.2016 O pohár pražské primátorky (Dukla Praha) 60 m/Žky/B1 1 Praha - Juliska 08.41
12.05.2016 2. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (TJ Dukla Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B1 4 Praha-Juliska 12.23
12.05.2016 2. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (TJ Dukla Praha) skok daleký/Žkm/F Praha-Juliska 4.27
02.05.2016 Veřejné závody pro žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.) 60 m/Žky/B10 2 Praha-Jeseniova 08.47
02.05.2016 Veřejné závody pro žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B7 3 Praha-Jeseniova 12.56
25.04.2016 1. veřejné závody žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žkm/B7 1 Praha-Děkanka 08.66
25.04.2016 1. veřejné závody žactva (Spartak Praha 4) 150 m/Žkm/B1 1 Praha-Děkanka 21.34
17.02.2016 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žkm/B1 5 Praha-Stromovka 08.61
17.02.2016 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha) skok daleký/Žkm/F Praha-Stromovka 4.44
03.02.2016 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žky/B6 1 Praha-Stromovka 08.57
03.02.2016 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) skok daleký/Žky Praha-Stromovka DNS
03.02.2016 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 300 m/Žky/B5 4 Praha-Stromovka 50.44
29.01.2016 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Žky/B27 2 Praha-Strahov 21.36
29.01.2016 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/Žky/B16 Praha-Strahov DNS
21.01.2016 3. veřejné závody PAS (do 13 let) (TJ Dukla Praha, SK Kotlářka Pr) 60 m/Žky/R7 1 Praha-Juliska 08.66
21.01.2016 3. veřejné závody PAS (do 13 let) (TJ Dukla Praha, SK Kotlářka Pr) 60 m/Žky/FA Praha-Juliska 08.60
21.01.2016 3. veřejné závody PAS (do 13 let) (TJ Dukla Praha, SK Kotlářka Pr) skok daleký/Žky Praha-Juliska 4.16