Karta atleta

Export do excelu
  • Drozdová Nela
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice
  • Trenér Duda Zdeněk
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 05.98 h Otrokovice 17.02.2015
60 m 08.56 Opava 03.05.2018
60 m 08.75 h Ostrava - Vítkovice 10.02.2018
100 m 14.06 Olomouc 19.05.2018
150 m 21.30 Třinec 12.05.2018
150 m 22.08 h Ostrava 03.02.2017
200 m 30.50 Šumperk 13.05.2017
300 m 49.44 Opava 28.05.2015
300 m 48.71 h Ostrava 11.02.2017
600 m 2:02.65 Brno 08.09.2014
800 m 2:52.94 Třinec 08.05.2015
800 m 2:58.53 h Ostrava 14.01.2017
60 m překážek 10.50 Třinec 05.05.2016
60 m překážek 09.71 h Ostrava 13.01.2018
100 m překážek 16.58 Brno 10.09.2018
200 m překážek 32.35 Třinec 22.05.2018
pohár rozhlasu 1273 Opava 29.05.2018
pětiboj 2115 Třinec 06.05.2016
pětiboj hala 2517 h Ostrava 13.01.2018
sedmiboj 3389 Třinec 12.05.2018
čtyřboj 0855 Třinec 19.06.2014
hod oštěpem 500g 22.88 Opava 03.05.2018
hod oštěpem 600g 18.60 Ostrava - Vítkovice 26.08.2017
hod kriketovým míčkem 35.40 Frýdek-Místek 01.05.2016
vrh koulí 3kg 08.41 Přerov 25.04.2018
vrh koulí 3kg 07.74 h Otrokovice 19.01.2017
skok daleký 5.11 Opava 29.05.2018
skok daleký 5.04 h Ostrava - Vítkovice 10.02.2018
skok vysoký 1.55 Vyškov 11.05.2019
skok vysoký 1.57 h Kopřivnice 14.12.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.12.2016 Vánoční hala žactva (TJ TJ Jiskra Otrokovice) dálka/Žkm 6 Otrokovice 4.28
20.12.2016 Vánoční hala žactva (TJ TJ Jiskra Otrokovice) koule 3kg/Žci 11 Otrokovice 06.21
16.12.2016 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m př./Žkm/R1 2 Ostrava 10.55
16.12.2016 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m př./Žkm/F 5 Ostrava 10.63
16.12.2016 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) výška/Žkm/F 11 Ostrava 1.33
10.12.2016 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m př./Žkm/B1 6 Ostrava 10.59
08.10.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žkm/B1 6 Třinec 09.05
08.10.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žkm/F 19 Třinec 3:05.87
08.10.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) 60 m př./Žkm/B1 3 Třinec 11.14
08.10.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) dálka/Žkm/F 4 Třinec 4.18
08.10.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) kriket/Žkm/F 12 Třinec 31.27
08.10.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) pětiboj/Žkm/F 10 Třinec 1980
25.09.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 150 m/Žkm/B3 3 Olomouc 21.89
25.09.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m př./Žkm/B1 3 Olomouc 10.56
25.09.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) dálka/Žkm 11 Olomouc 4.35
15.09.2016 4. kolo přeboru družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje (SSK Vítkovice) 60 m př./Žkm/B1 4 Ostrava 10.91
15.09.2016 4. kolo přeboru družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje (SSK Vítkovice) dálka/Žkm/F 5 Ostrava 4.17
30.06.2016 Otevřené přebory Přerova (SK Přerov) 60 m/Ž/B2 4 Přerov 09.07
30.06.2016 Otevřené přebory Přerova (SK Přerov) 300 m/Ž/B3 2 Přerov 51.19
06.05.2016 Oddílové víceboje žactva (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žkm/B1 5 Třinec 08.99
06.05.2016 Oddílové víceboje žactva (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žkm/B 6 Třinec 3:03.06
06.05.2016 Oddílové víceboje žactva (TJ TŽ Třinec) 60 m př./Žkm/B1 2 Třinec 10.54
06.05.2016 Oddílové víceboje žactva (TJ TŽ Třinec) dálka/Žkm/F 5 Třinec 4.15
06.05.2016 Oddílové víceboje žactva (TJ TŽ Třinec) kriket/Žkm/F 5 Třinec 31.46
06.05.2016 Oddílové víceboje žactva (TJ TŽ Třinec) pětiboj/Žkm 4 Třinec 2115
05.05.2016 Oblastní přebor družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje, 1. kolo (TJ TŽ Třinec) 60 m př./Žkm/B2 2 Třinec 10.50
05.05.2016 Oblastní přebor družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje, 1. kolo (TJ TŽ Třinec) výška/Žkm/F Třinec NM
05.05.2016 Oblastní přebor družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje, 1. kolo (TJ TŽ Třinec) dálka/Žkm/F 4 Třinec 4.49
01.05.2016 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žkm/B3 2 Frýdek-Místek 08.88
01.05.2016 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) dálka/Žkm 5 Frýdek-Místek 4.37
01.05.2016 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) kriket/Žkm 9 Frýdek-Místek 35.40
21.04.2016 Otevřené okresní přebory (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/Ž/B6 4 Přerov 09.08
21.04.2016 Otevřené okresní přebory (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) dálka/Ž 13 Přerov 3.84
21.04.2016 Otevřené okresní přebory (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) kriket/Žkm 11 Přerov 32.17
12.03.2016 Meziměstské utkání Praha-Brno-Ostrava-Bratislava mladších žáků a mladších žákyň (AK SSK Vítkovice) 60 m př./Žkm/F 4 Ostrava 10.56
12.03.2016 Meziměstské utkání Praha-Brno-Ostrava-Bratislava mladších žáků a mladších žákyň (AK SSK Vítkovice) dálka/Žkm/F 4 Ostrava 4.34
03.03.2016 METAL-PS mezinárodní atletický mítink mládeže a dospělých OTROKOVICE 2016 (TJ Jiskra Otrokovice) výška/Žkm 3= Otrokovice 1.30
03.03.2016 METAL-PS mezinárodní atletický mítink mládeže a dospělých OTROKOVICE 2016 (TJ Jiskra Otrokovice) dálka/Žkm 4 Otrokovice 4.04
12.02.2016 Olomoucká hala mládeže (AK Olomouc) 60 m př./Žkm/R1 1 Olomouc 10.66
12.02.2016 Olomoucká hala mládeže (AK Olomouc) 60 m př./Žkm/FA Olomouc 10.68
12.02.2016 Olomoucká hala mládeže (AK Olomouc) výška/Žkm/F 1= Olomouc 1.35
12.02.2016 Olomoucká hala mládeže (AK Olomouc) dálka/Žkm/F 6 Olomouc 4.27
29.01.2016 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m př./Žkm/R1 4 Ostrava 11.05
29.01.2016 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) dálka/Žkm/F 5 Ostrava 4.44
29.01.2016 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m př./Žkm/F Ostrava 10.97
21.01.2016 Otevřené mistrovství Otrokovic žáků a žákyň (TJ Jiskra Otrokovice) dálka/Žkm Otrokovice 4.28
17.01.2016 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 60 m př./Žkm/R3 1 Ostrava 10.94
17.01.2016 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 60 m/Žkm/R12 2 Ostrava 09.28
17.01.2016 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 60 m př./Žkm/F Ostrava 11.07
17.01.2016 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň dálka/Žkm/F Ostrava 4.32