Karta atleta

Export do excelu
  • Nikola Kloudová
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Spartak Třebíč, spolek
  • Trenér: -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.08 Třebíč 12.09.2017
60 m 09.72 h Praha-Strahov 20.02.2016
60 m 09.26 Třebíč 26.09.2017
100 m 15.70 Třebíč 12.09.2017
150 m 24.17 Nové Město na Moravě 28.05.2016
200 m 32.03 Atletický stadion Josefa Jelínka , Nová Včelnice 19.09.2018
800 m 2:50.53 Třebíč 17.05.2017
1000 m 4:00.44 Lille 09.09.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 12.74 Třebíč 24.09.2016
100 m překážek (0.76/8.20) 18.25 Třebíč 12.05.2018
skok vysoký 1.44 h Okříšky 24.03.2018
skok vysoký 1.48 Jihlava 28.04.2018
skok daleký 4.00 h Praha - Strahov 21.01.2017
skok daleký 3.90 Jindřichův Hradec 25.09.2019
vrh koulí 2kg 06.88 Humpolec 11.09.2016
vrh koulí 3kg 06.37 Třebíč 26.09.2017
hod diskem 0,75kg 20.38 Třebíč 12.05.2018
hod kriketovým míčkem 25.77 Třebíč 24.09.2016
pohár rozhlasu 0807 Třebíč 16.05.2018
středoškolský pohár 1502 Jindřichův Hradec 25.09.2019
pětiboj 1378 Třebíč 24.09.2016
čtyřboj 1505 Humpolec 11.09.2016
trojboj 0856 Okříšky 14.09.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.72 h Praha-Strahov 20.02.2016
60 m 09.72 Nové Město na Moravě 28.05.2016
150 m 24.17 Nové Město na Moravě 28.05.2016
800 m 3:05.66 Třebíč 24.09.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 12.74 Třebíč 24.09.2016
skok vysoký 1.23 h Okříšky 24.02.2016
skok vysoký 1.33 Humpolec 11.09.2016
skok daleký 3.71 Třebíč 21.05.2016
vrh koulí 2kg 06.88 Humpolec 11.09.2016
vrh koulí 3kg 05.85 Okříšky 14.09.2016
hod kriketovým míčkem 25.77 Třebíč 24.09.2016
pětiboj 1378 Třebíč 24.09.2016
čtyřboj 1505 Humpolec 11.09.2016
trojboj 0856 Okříšky 14.09.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.09.2016 Finále krajského přeboru družstev mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč) 60 m/Žkm/B4 4 Třebíč 09.90
24.09.2016 Finále krajského přeboru družstev mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč) 800 m/Žkm/B3 3 Třebíč 3:05.66
24.09.2016 Finále krajského přeboru družstev mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B4 1 Třebíč 12.74
24.09.2016 Finále krajského přeboru družstev mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč) skok daleký/Žkm/FA 16 Třebíč 3.67
24.09.2016 Finále krajského přeboru družstev mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč) hod kriketovým míčkem/Žkm/FA 25 Třebíč 25.77
24.09.2016 Finále krajského přeboru družstev mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč) pětiboj/Žkm/F 23 Třebíč 1378
18.09.2016 Veřejné závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (Atletika Jihlava) skok vysoký/Žky/F Jihlava 1.30
18.09.2016 Veřejné závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (Atletika Jihlava) skok daleký/Žkm/F Jihlava 3.50
14.09.2016 Podzimní trojboj (TJ Spartak Třebíč) 60 m/Žky/B2 1 Okříšky 09.78
14.09.2016 Podzimní trojboj (TJ Spartak Třebíč) skok daleký/Žky Okříšky 3.56
14.09.2016 Podzimní trojboj (TJ Spartak Třebíč) vrh koulí 3kg/Žky 4 Okříšky 05.85
14.09.2016 Podzimní trojboj (TJ Spartak Třebíč) trojboj/Žky Okříšky 0856
11.09.2016 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) 60 m/Žkm/B3 4 Humpolec 09.74
11.09.2016 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) 150 m/Žkm/B4 3 Humpolec 24.29
11.09.2016 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) skok vysoký/Žkm/F 7 Humpolec 1.33
11.09.2016 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) vrh koulí 2kg/Žkm/F 19 Humpolec 06.88
11.09.2016 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) čtyřboj/Žkm/F 21 Humpolec 1505
28.05.2016 2. kolo soutěže družstev mladších žáků a žákyň (TJ Nové Město na Moravě) 60 m/Žkm/B3 4 Nové Město na Moravě 09.72
28.05.2016 2. kolo soutěže družstev mladších žáků a žákyň (TJ Nové Město na Moravě) 150 m/Žkm/B4 4 Nové Město na Moravě 24.17
28.05.2016 2. kolo soutěže družstev mladších žáků a žákyň (TJ Nové Město na Moravě) skok vysoký/Žkm/F1 10= Nové Město na Moravě 1.20
28.05.2016 2. kolo soutěže družstev mladších žáků a žákyň (TJ Nové Město na Moravě) vrh koulí 2kg/Žkm/F1 14 Nové Město na Moravě 06.80
28.05.2016 2. kolo soutěže družstev mladších žáků a žákyň (TJ Nové Město na Moravě) čtyřboj/Žkm/F 22 Nové Město na Moravě 1387
24.05.2016 Krajské kolo Poháru rozhlasu Kraj Vysočina (TJ Spartak Třebíč) skok daleký/Žkm/F 13 Třebíč 3.98
21.05.2016 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok vysoký/Žky/F 9= Třebíč 1.22
21.05.2016 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok daleký/Žky/F 25 Třebíč 3.71
24.02.2016 Malá Okříšská laťka (TJ Spartak Třebíč) skok vysoký/Žky/F 6 Okříšky 1.23
20.02.2016 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žkm/R15 5 Praha-Strahov 09.72
20.02.2016 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Žkm/F 34= Praha-Strahov 1.10