Karta atleta

Export do excelu
  • Bittnerová Michaela
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Opava
  • Trenér Gellnerová Jana
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.27 h Opava 15.02.2018
60 m 08.45 Kolín 07.06.2016
60 m 08.51 h Opava 21.02.2017
100 m 13.61 Uherské Hradiště 01.07.2017
150 m 20.08 Opava 03.05.2018
150 m 20.31 h Ostrava 03.02.2017
200 m 27.66 Uherské Hradiště 01.07.2017
200 m 28.02 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
300 m 43.85 Třinec 22.05.2018
300 m 45.07 h Ostrava 11.02.2017
400 m 61.63 Olomouc 28.06.2019
600 m 1:48.89 Olomouc 27.09.2015
800 m 2:28.72 Kolín 11.10.2017
800 m 2:29.66 h Praha - Stromovka 04.03.2017
1500 m 5:34.32 Olomouc 25.05.2019
60 m překážek 13.12 Opava 01.05.2015
60 m překážek 09.98 h Opava 28.01.2018
100 m překážek 18.67 Opava 21.04.2018
pohár rozhlasu 1450 Opava - Tyršův stadion 15.05.2018
středoškolský pohár 1748 Opava 24.09.2019
středoškolský pohár 0620 h Ostrava - Vítkovice 05.12.2019
pětiboj 1860 Opava 01.05.2015
pětiboj hala 2614 h Ostrava 13.01.2018
sedmiboj 3240 Opava 21.04.2018
čtyřboj 2179 Kolín 11.10.2017
hod oštěpem 500g 15.30 Opava 21.04.2018
hod kriketovým míčkem 35.10 Opava, Englišova 05.05.2015
vrh koulí 2kg 06.65 h Opava 03.03.2016
vrh koulí 3kg 06.46 Opava 21.04.2018
vrh koulí 3kg 06.13 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2019
skok daleký 4.81 Třinec 22.05.2018
skok daleký 4.79 h Opava 22.01.2017
skok vysoký 1.52 Opava 02.10.2018
skok vysoký 1.57 h Opava 07.12.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.12.2016 Vánoční laťka (OR AŠSK Opava, ZŠ Englišova Opava, TJ Sokol Opava) výška/Žky 6= Opava 1.41
10.12.2016 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žkm/R1 5 Ostrava 08.65
10.12.2016 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žkm/FB 4 Ostrava 08.64
10.12.2016 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva (SSK Vítkovice) 150 m/Žkm/B1 4 Ostrava 20.64
09.12.2016 Vánoční laťka (TJ TŽ Třinec) výška/Žkm 5= Třinec 1.30
25.09.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žkm/R1 6 Olomouc 08.58
25.09.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žkm/FA 7 Olomouc 08.56
25.09.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 150 m/Žkm/B1 3 Olomouc 20.42
25.09.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) dálka/Žkm 13 Olomouc 4.32
15.09.2016 4. kolo přeboru družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje (SSK Vítkovice) 60 m/Žkm/B1 2 Ostrava 08.61
15.09.2016 4. kolo přeboru družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje (SSK Vítkovice) 800 m/Žkm/B1 1 Ostrava 2:34.62
28.06.2016 5. Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 200 m/Ž Opava 28.61
28.06.2016 5. Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) dálka/Žky 4 Opava 4.45
14.06.2016 Přebor družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje, 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žkm/B1 2 Frýdek-Místek 08.38
14.06.2016 Přebor družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje, 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 150 m/Žkm/B1 1 Frýdek-Místek 19.85
14.06.2016 Přebor družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje, 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 300 m/Žkm/B1 2 Frýdek-Místek 44.62
07.06.2016 Republikové finále 48. ročníku Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žkm/B2 4 Kolín 08.45
07.06.2016 Republikové finále 48. ročníku Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žkm 10 Kolín 4.49
26.05.2016 2. kolo přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) 60 m/Žkm/B1 3 Opava 08.58
26.05.2016 2. kolo přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) 150 m/Žkm/B1 1 Opava 20.37
26.05.2016 2. kolo přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) 300 m/Žkm/B6 1 Opava 44.86
24.05.2016 Krajské finále Poháru rozhlasu (KSVČ Juventus Karviná, OR AŠSK Opava, ZŠ Englišova Opava) 60 m/Žkm Opava 08.64
24.05.2016 Krajské finále Poháru rozhlasu (KSVČ Juventus Karviná, OR AŠSK Opava, ZŠ Englišova Opava) dálka/Žkm 5 Opava 4.58
18.05.2016 Pohár rozhlasu - mladší žactvo - okresní finále (OR AŠSK Opava, ZŠ Englišova, Opava) 60 m/Žkm 4 Opava 08.70
18.05.2016 Pohár rozhlasu - mladší žactvo - okresní finále (OR AŠSK Opava, ZŠ Englišova, Opava) dálka/Žkm Opava 4.53
11.05.2016 Atletický čtyřboj - okresní finále ml.žactva (OR AŠSK Opava, ZŠ Englišova Opava, TJ Sokol Opava) 60 m/Žkm Opava 08.58
11.05.2016 Atletický čtyřboj - okresní finále ml.žactva (OR AŠSK Opava, ZŠ Englišova Opava, TJ Sokol Opava) 600 m/Žkm Opava 1:52.63
11.05.2016 Atletický čtyřboj - okresní finále ml.žactva (OR AŠSK Opava, ZŠ Englišova Opava, TJ Sokol Opava) dálka/Žkm Opava 4.78
11.05.2016 Atletický čtyřboj - okresní finále ml.žactva (OR AŠSK Opava, ZŠ Englišova Opava, TJ Sokol Opava) kriket/Žkm 9 Opava 26.24
05.05.2016 Oblastní přebor družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje, 1. kolo (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žkm/B1 1 Třinec 08.62
05.05.2016 Oblastní přebor družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje, 1. kolo (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žkm/B2 2 Třinec 20.95
05.05.2016 Oblastní přebor družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje, 1. kolo (TJ TŽ Třinec) dálka/Žkm/F Třinec 4.53
01.04.2016 Halový atletický čtyřboj (TJ Start Havířov) dálka/Žkm Havířov 4.55
01.04.2016 Halový atletický čtyřboj (TJ Start Havířov) koule 3kg/Žkm 13 Havířov 05.25
01.04.2016 Halový atletický čtyřboj (TJ Start Havířov) výška/Žkm 5= Havířov 1.30
01.04.2016 Havířovský halový atletický čtyřboj (ZŠ Havíov, M.Kudeříkové ) výška/Žkm Havířov 1.30
01.04.2016 Havířovský halový atletický čtyřboj (ZŠ Havíov, M.Kudeříkové ) dálka/Žkm Havířov 4.55
01.04.2016 Havířovský halový atletický čtyřboj (ZŠ Havíov, M.Kudeříkové ) koule 2kg/Žkm 12 Havířov 05.25
12.03.2016 Meziměstské utkání Praha-Brno-Ostrava-Bratislava mladších žáků a mladších žákyň (AK SSK Vítkovice) 150 m/Žkm/B2 2 Ostrava 20.97
12.03.2016 Meziměstské utkání Praha-Brno-Ostrava-Bratislava mladších žáků a mladších žákyň (AK SSK Vítkovice) 300 m/Žkm/B2 1 Ostrava 45.89
03.03.2016 Župní přebor v pětiboji (do 13 let) (TJ Sokol Opava) 60 m/Žkm Opava 08.85
03.03.2016 Župní přebor v pětiboji (do 13 let) (TJ Sokol Opava) 800 m/Žkm 4 Opava 3:10.84
03.03.2016 Župní přebor v pětiboji (do 13 let) (TJ Sokol Opava) 60 m př./Žkm 10 Opava 12.62
03.03.2016 Župní přebor v pětiboji (do 13 let) (TJ Sokol Opava) dálka/Žkm Opava 4.65
03.03.2016 Župní přebor v pětiboji (do 13 let) (TJ Sokol Opava) koule 2kg/Žkm 19 Opava 06.65
03.03.2016 Župní přebor v pětiboji (do 13 let) (TJ Sokol Opava) pětiboj h/Žkm Opava 1956
29.01.2016 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žkm/R1 5 Ostrava 08.72
29.01.2016 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žkm/F 4 Ostrava 08.66
29.01.2016 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 300 m/Žkm/B2 1 Ostrava 45.56
29.01.2016 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 150 m/Žkm/B2 2 Ostrava 21.24
17.01.2016 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 60 m/Žkm/R9 2 Ostrava 08.77
17.01.2016 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 60 m/Žkm/F Ostrava 08.66
17.01.2016 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 300 m/Žkm/B5 1 Ostrava 46.89
17.01.2016 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 150 m/Žkm/B5 1 Ostrava 21.17