Karta atleta

Export do excelu
  • Antonie Tesařová
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér: Karlický Petr
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.41 Praha - Eden 04.05.2018
60 m 08.29 h Praha - Strahov 09.02.2020
100 m 12.89 Praha - Eden 25.05.2019
150 m 19.83 Praha - Eden 07.05.2019
150 m 20.31 h Praha - Strahov 17.01.2020
200 m 26.46 Olomouc 28.06.2019
200 m 26.64 h Praha - Strahov 09.02.2020
300 m 46.28 h Praha - Strahov 22.02.2017
300 m 46.44 Praha - Děkanka 14.06.2017
400 m 63.86 Ostrava 28.09.2019
600 m 1:55.30 Praha-Kotlářka 12.05.2016
800 m 2:56.98 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016
800 m 2:56.24 h Jablonec nad Nisou 14.01.2017
1500 m 6:30.92 České Budějovice 16.09.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 11.08 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016
60 m překážek (0.76/8.20) 11.33 h Jablonec nad Nisou 14.01.2017
300 m překážek (0.76) 48.28 Praha - Eden 14.09.2019
skok vysoký 1.19 h Jablonec nad Nisou 14.01.2017
skok vysoký 1.20 Praha 4 a Praha 12 28.04.2017
skok daleký 5.05 h Praha - Stromovka 02.02.2019
skok daleký 5.10 Praha - Eden 25.05.2019
vrh koulí 2kg 07.55 Praha-Jeseniova 02.05.2016
vrh koulí 3kg 06.37 h Jablonec nad Nisou 14.01.2017
vrh koulí 3kg 06.95 Praha - Kotlářka 19.09.2017
hod diskem 0,75kg 16.83 Praha - Kotlářka 19.09.2017
hod oštěpem 500g 23.44 Jablonec nad Nisou 07.10.2017
hod kriketovým míčkem 33.94 Praha-Kotlářka 12.05.2016
středoškolský pohár 1405 Praha - Eden 02.10.2019
pětiboj hala [Zky] 1900 h Jablonec nad Nisou 14.01.2017
sprintérský trojboj 1891 Praha - Kotlářka 26.04.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.07 h Praha-Stromovka 03.02.2016
60 m 08.86 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016
150 m 21.79 h Praha-Stromovka 17.02.2016
150 m 21.32 Praha 29.06.2016
600 m 1:55.30 Praha-Kotlářka 12.05.2016
800 m 2:56.98 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 11.08 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016
skok daleký 4.08 h Praha-Stromovka 17.02.2016
skok daleký 4.06 Praha 29.06.2016
vrh koulí 2kg 07.55 Praha-Jeseniova 02.05.2016
hod kriketovým míčkem 33.94 Praha-Kotlářka 12.05.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2016 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/B16 1 Praha-Podvinný Mlýn 08.86
28.09.2016 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žkm/B2 5 Praha-Podvinný Mlýn 2:56.98
28.09.2016 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B14 1 Praha-Podvinný Mlýn 11.08
28.09.2016 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) skok daleký/Žkm/FB 8 Praha-Podvinný Mlýn 4.40
28.09.2016 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm/FB 19 Praha-Podvinný Mlýn 31.00
28.09.2016 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žkm/F 15 Praha-Podvinný Mlýn 2170
22.09.2016 Finále A Přeboru Prahy mladšího žactva (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žkm/B4 MB Praha-Stromovka 09.03
22.09.2016 Finále A Přeboru Prahy mladšího žactva (PSK Olymp Praha,z.s.) 150 m/Žkm/B6 MB Praha-Stromovka 21.71
14.09.2016 Semifinále A mladšího žactva (SK Kotlářka Praha) 60 m/Žkm/B5 MB Praha - Kotlářka 09.01
14.09.2016 Semifinále A mladšího žactva (SK Kotlářka Praha) 150 m/Žkm/B4 MB Praha - Kotlářka 21.90
29.06.2016 5. veřejné závody žactva (ASK Slavia Praha) 150 m/Žky/B2 7 Praha 21.32
29.06.2016 5. veřejné závody žactva (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žky 20 Praha 4.06
15.06.2016 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka) 150 m/Žkm/B1 6 Praha - Kotlářka 20.98
15.06.2016 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka) skok daleký/Žkm 14 Praha - Kotlářka 3.91
09.06.2016 3. kolo kvalifikačního dvojboje MPD mladšího žactva, skupina A (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Žkm/B3 6 Praha-Strahov 23.94
09.06.2016 3. kolo kvalifikačního dvojboje MPD mladšího žactva, skupina A (Univerzitní sportovní klub Praha) vrh koulí 2kg/Žkm/F 8 Praha-Strahov 07.26
12.05.2016 1. kolo kvalifikace dvojboje ml. žactva, skupina A (SK Kotlářka Praha) 600 m/Žkm/B3 1 Praha-Kotlářka 1:55.30
12.05.2016 1. kolo kvalifikace dvojboje ml. žactva, skupina A (SK Kotlářka Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 8 Praha-Kotlářka 33.94
02.05.2016 Veřejné závody pro žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.) 60 m/Žky/B5 2 Praha-Jeseniova 09.05
02.05.2016 Veřejné závody pro žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B1 Praha-Jeseniova DNP
02.05.2016 Veřejné závody pro žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm/F 11 Praha-Jeseniova 07.55
28.04.2016 Pohár rozhlasu pro Prahu 4 a Prahu 12 - starší žáci, mladší žákyně (SK Dvojka Praha z.s.,DDM Praha) 600 m/Žkm Praha-Campanus 1:58.72
26.04.2016 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m/Žkm/B6 1 Praha - Eden 09.11
26.04.2016 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 800 m/Žkm/B1 7 Praha - Eden 3:01.60
26.04.2016 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B6 2 Praha - Eden 12.52
26.04.2016 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žkm 28 Praha - Eden 3.44
26.04.2016 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm 18 Praha - Eden 31.81
26.04.2016 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) pětiboj/Žkm 16 Praha - Eden 1647
17.02.2016 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žkm/B3 4 Praha-Stromovka 21.79
17.02.2016 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha) skok daleký/Žkm/F 7 Praha-Stromovka 4.08
10.02.2016 6. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) skok daleký/Žky 35 Praha-Stromovka 3.91
10.02.2016 6. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žky/B12 6 Praha-Stromovka 22.03
03.02.2016 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žky/B11 3 Praha-Stromovka 09.07
23.01.2016 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 150 m/Žkm/B10 1 Praha-Strahov 22.15
23.01.2016 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) skok daleký/Žkm/F 15 Praha-Strahov 3.78
13.01.2016 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žky/B14 2 Praha-Stromovka 21.92
13.01.2016 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žky/B11 1 Praha-Stromovka 09.08