Karta atleta

Export do excelu
  • Pavla Krejčí
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.58 Tábor 24.05.2014
50 m 07.08 h České Budějovice 18.03.2017
60 m 08.21 Sušice 16.05.2017
60 m 08.25 h Praha - Strahov 20.01.2018
100 m 13.08 Jindřichův Hradec 14.05.2017
150 m 19.61 Tábor 27.05.2017
150 m 19.72 h Praha - Stromovka 02.12.2017
200 m 26.84 České Budějovice 20.05.2017
200 m 26.84 h Praha - Strahov 27.01.2019
300 m 42.45 Brno 26.06.2017
300 m 42.16 h Ostrava 03.03.2018
400 m 63.95 Nová Včelnice 19.05.2019
600 m 1:54.7 České Budějovice 22.09.2015
800 m 2:50.0 Jindřichův Hradec 01.05.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 12.12 České Budějovice 27.09.2015
skok daleký 3.74 h Jablonec nad Nisou 21.03.2015
skok daleký 4.33 Sušice 22.05.2019
vrh koulí 2kg 06.10 Jindřichův Hradec 28.09.2015
vrh koulí 3kg 05.81 Jindřichův Hradec 01.05.2017
hod kriketovým míčkem 29.41 Brno 05.09.2016
hod plným míčem 1kg 05.80 h Jablonec nad Nisou 22.03.2014
čtyřboj 1130 Tábor 28.09.2013
čtyřboj 1929 h Jablonec nad Nisou 22.03.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.26 h České Budějovice 13.03.2016
60 m 08.37 České Budějovice 12.06.2016
60 m 08.48 h Praha-Stromovka 03.12.2016
100 m 13.40 Sušice 10.05.2016
150 m 20.42 Nová Včelnice 15.05.2016
150 m 20.47 h Praha-Stromovka 10.12.2016
200 m 28.78 Písek 01.05.2016
300 m 45.82 h Praha-Stromovka 03.02.2016
300 m 43.59 České Budějovice 29.05.2016
800 m 3:08.48 Veselí nad Lužnicí 25.09.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 12.42 Veselí nad Lužnicí 25.09.2016
skok daleký 3.80 Veselí nad Lužnicí 25.09.2016
hod kriketovým míčkem 29.41 Brno 05.09.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.12.2016 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva (PSK Olymp Praha) 60 m/Žkm/R1 3 Praha-Stromovka 08.54
10.12.2016 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva (PSK Olymp Praha) 60 m/Žkm/FA 6 Praha-Stromovka 08.62
10.12.2016 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva (PSK Olymp Praha) 150 m/Žkm/B1 3 Praha-Stromovka 20.47
04.12.2016 12. ročník Mikulášské haly pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.) 50 m/Žkm České Budějovice 07.28
04.12.2016 12. ročník Mikulášské haly pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.) 60 m/Žkm České Budějovice 08.55
04.12.2016 12. ročník Mikulášské haly pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.) 300 m/Žkm České Budějovice 57.71
03.12.2016 11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B4 3 Praha-Stromovka 20.54
03.12.2016 11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B3 6 Praha-Stromovka 08.48
12.11.2016 6.ročník Velké ceny SK Čéčova pro dorost, starší, mladší žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č.Budějovice) 50 m/Žkm České Budějovice 07.34
12.11.2016 6.ročník Velké ceny SK Čéčova pro dorost, starší, mladší žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č.Budějovice) 60 m/Žkm České Budějovice 08.53
12.11.2016 6.ročník Velké ceny SK Čéčova pro dorost, starší, mladší žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č.Budějovice) 300 m/Žkm 4 České Budějovice 59.73
25.09.2016 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) 60 m/Žkm/B1 2 Veselí nad Lužnicí 08.72
25.09.2016 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) 800 m/Žkm/B3 12 Veselí nad Lužnicí 3:08.48
25.09.2016 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B5 1 Veselí nad Lužnicí 12.42
25.09.2016 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) skok daleký/Žkm/FB 8 Veselí nad Lužnicí 3.80
25.09.2016 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 15= Veselí nad Lužnicí 28.04
25.09.2016 Přebor ve vícebojích mladšího žactva a přípravky (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužni) pětiboj/Žkm/F 8 Veselí nad Lužnicí 1732
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games 60 m/Žkm/R9 1 Brno 08.45
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games 150 m/Žkm/R3 4 Brno 21.12
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games 60 m/Žkm/FB 5 Brno 08.49
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games hod kriketovým míčkem/Žkm/KB 17 Brno 29.41
24.08.2016 1. atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žkm/F Stará Boleslav 08.52
24.08.2016 1. atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 300 m/Žky/F Stará Boleslav 46.85
16.08.2016 51. ročník Chodské 1500, VC na 100 m, Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice) 60 m/Žky/R3 Plzeň DNS
14.08.2016 Velká cena Třebíče (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žky/B1 Třebíč DNS
14.08.2016 Velká cena Třebíče (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok daleký/Žky/F Třebíč DNS
23.07.2016 Kladno hází (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Ž/B2 6 Kladno - Sletiště 08.84
23.07.2016 Kladno hází (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Ž/B2 5 Kladno - Sletiště 14.15
23.07.2016 Kladno hází (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Ž/B3 Kladno - Sletiště DNP
23.07.2016 Kladno hází (A. C. TEPO Kladno) sprintérský trojboj/Ž Kladno - Sletiště DNF
29.06.2016 5. veřejné závody žactva (ASK Slavia Praha) 60 m/Žky/B1 4 Praha 08.54
29.06.2016 5. veřejné závody žactva (ASK Slavia Praha) 150 m/Žky/B1 2 Praha 20.76
12.06.2016 Krajský přebor jednotlivců mladších žáků a mladších žákyň JČ kraje (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m/Žkm/R2 1 České Budějovice 08.42
12.06.2016 Krajský přebor jednotlivců mladších žáků a mladších žákyň JČ kraje (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m/Žkm/F České Budějovice 08.37
12.06.2016 Krajský přebor jednotlivců mladších žáků a mladších žákyň JČ kraje (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 150 m/Žkm/B1 1 České Budějovice 20.47
29.05.2016 Krajský přebor staršího žactva a přípravky (T. J. Sokol České Budějovice) 300 m/Žky/F1 České Budějovice 43.59
22.05.2016 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.) 60 m/Žkm/B1 1 Písek 08.57
22.05.2016 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.) 300 m/Žkm/B1 1 Písek 44.93
15.05.2016 1. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) 60 m/Žkm/B1 1 Nová Včelnice 08.3
15.05.2016 1. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) 150 m/Žkm/B1 1 Nová Včelnice 20.42
15.05.2016 1. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) skok daleký/Žkm/F 7 Nová Včelnice 3.83
10.05.2016 Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta, 41. ročník VC města Sušice (TJ Sušice) 60 m/Žky/B2 1 Sušice 08.46
10.05.2016 Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta, 41. ročník VC města Sušice (TJ Sušice) 100 m/Ž/B2 4 Sušice 13.40
01.05.2016 Písecký kilometr (Atletika Písek, z.s.) 60 m/Žkm Písek 08.58
01.05.2016 Písecký kilometr (Atletika Písek, z.s.) 200 m/Žkm Písek 28.78
24.04.2016 Mezikrajové pětiutkání dorostu (Atletika Písek, z.s.) 300 m/Žky/B1 4 Písek 47.05
13.03.2016 Jarní mítink pro přípravku, ml. a st. žactvo a dorost (TJ SK Čéčova Č.Budějovice) 50 m/Žkm České Budějovice 07.26
13.03.2016 Jarní mítink pro přípravku, ml. a st. žactvo a dorost (TJ SK Čéčova Č.Budějovice) 60 m/Žkm České Budějovice 08.56
13.03.2016 Jarní mítink pro přípravku, ml. a st. žactvo a dorost (TJ SK Čéčova Č.Budějovice) 300 m/Žkm 4 České Budějovice 59.78
12.03.2016 Velikonoční hala žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m/Žkm/B1 3 Jablonec nad Nisou 08.52
12.03.2016 Velikonoční hala žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 300 m/Žkm/B1 2 Jablonec nad Nisou 47.12
20.02.2016 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žkm/R2 1 Praha-Strahov 08.51
20.02.2016 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žkm/B1 3 Praha-Strahov 20.95
13.02.2016 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 60 m/Žkm/R4 MS Praha-Strahov DNS
03.02.2016 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žky/B7 5 Praha-Stromovka 08.60
03.02.2016 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 300 m/Žky/B16 1 Praha-Stromovka 45.82
23.01.2016 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m/Žkm/R01 1 Praha-Strahov 08.60
23.01.2016 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m/Žkm/F Praha-Strahov 08.67
23.01.2016 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 150 m/Žkm/B01 1 Praha-Strahov 21.57
13.01.2016 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žky/B12 1 Praha-Stromovka 21.01
13.01.2016 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žky/B2 3 Praha-Stromovka 08.76