Karta atleta

Export do excelu
  • Máchová Ivana
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.06 Ostrava 05.09.2017
60 m 09.13 h Ostrava 21.01.2018
100 m 14.68 Olomouc 25.05.2019
150 m 22.56 Opava 03.05.2018
150 m 22.46 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
300 m 47.60 Bielsko-Biala 17.06.2017
300 m 48.27 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2018
400 m 65.62 Šumperk 22.06.2019
600 m 1:52.3 Frýdek-Místek 12.04.2017
800 m 2:32.94 Ostrava - Vítkovice 26.08.2017
800 m 2:30.60 h Ostrava - Vítkovice 14.02.2019
1000 m 3:21.81 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
1500 m 5:13.89 Znojmo 04.06.2017
1500 m 5:08.39 h Praha - Stromovka 23.02.2019
1 anglická míle 6:17.6 Frýdek-Místek 24.06.2015
3000 m 12:12.21 Hranice 18.05.2019
60 m překážek 12.79 Třinec 08.10.2016
60 m překážek 11.67 h Ostrava 03.02.2017
2000 m překážek 8:00.26 Břeclav 14.09.2019
3000 m překážek 12:58.74 Ostrava 25.08.2019
pětiboj 1598 Třinec 08.10.2016
hod oštěpem 500g 18.26 Opava 04.05.2017
hod oštěpem 600g 15.40 Ostrava - Vítkovice 26.08.2017
hod kriketovým míčkem 38.66 Třinec 05.05.2016
vrh koulí 2kg 06.38 Frýdek-Místek 14.06.2016
vrh koulí 3kg 07.03 Frýdek-Místek 01.05.2018
vrh koulí 3kg 06.93 h Otrokovice 09.02.2017
skok daleký 4.13 Kopřivnice 23.08.2018
skok daleký 3.80 h Otrokovice 09.02.2017
skok vysoký 1.00 h Otrokovice 03.03.2016
Přespolní běh 0:08:43 Ostravice 19.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2016 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žkm/R4 5 Ostrava 09.49
16.12.2016 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) 300 m/Žkm/B3 3 Ostrava 49.94
08.10.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žkm/B4 5 Třinec 09.94
08.10.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žkm/F 4 Třinec 2:43.34
08.10.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) 60 m př./Žkm/B4 3 Třinec 12.79
08.10.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) dálka/Žkm/F 23 Třinec 3.35
08.10.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) kriket/Žkm/F 9 Třinec 32.50
08.10.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) pětiboj/Žkm/F 16 Třinec 1598
25.09.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 800 m/Žkm/B3 14 Olomouc 2:38.29
25.09.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) kriket/Žkm 21 Olomouc 34.50
15.09.2016 4. kolo přeboru družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje (SSK Vítkovice) 800 m/Žkm/B1 4 Ostrava 2:37.58
15.09.2016 4. kolo přeboru družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje (SSK Vítkovice) kriket/Žkm/F 11 Ostrava 36.50
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games 60 m/Žkm/R17 5 Brno 09.74
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games dálka/Žkm/KD 15 Brno 3.62
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games kriket/Žkm/KA 25 Brno 34.85
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games 800 m/Žkm/B5 8 Brno 2:35.37
18.06.2016 Miedzynarodowy mityng lekkoatletyczny Beskidian athletic 60 m/Žkm/B3 4 Bielsko - Biala 09.32
18.06.2016 Miedzynarodowy mityng lekkoatletyczny Beskidian athletic 300 m/Žkm/B10 1 Bielsko - Biala 49.20
14.06.2016 Přebor družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje, 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 800 m/Žkm/F Frýdek-Místek 2:36.81
14.06.2016 Přebor družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje, 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) koule 2kg/Žkm/F 19 Frýdek-Místek 06.38
14.06.2016 Přebor družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje, 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) kriket/Žkm/F 6 Frýdek-Místek 35.92
12.06.2016 Mistrovství Moravy a Slezska starších žáků a žákyň (TJ TŽ Třinec a SSK Vítkovice) 1500 m/Žky/F 12 Třinec 5:23.19
26.05.2016 2. kolo přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) 800 m/Žkm/B1 2 Opava 2:34.72
26.05.2016 2. kolo přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) kriket/Žkm/F 15 Opava 34.54
05.05.2016 Oblastní přebor družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje, 1. kolo (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žkm/B1 1 Třinec 2:37.23
05.05.2016 Oblastní přebor družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje, 1. kolo (TJ TŽ Třinec) kriket/Žkm/F 9 Třinec 38.66
01.05.2016 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žkm/B7 4 Frýdek-Místek 09.85
01.05.2016 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) kriket/Žkm 6 Frýdek-Místek 37.72
21.04.2016 Otevřené okresní přebory (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/Ž/B5 2 Přerov 09.65
21.04.2016 Otevřené okresní přebory (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 300 m/Ž/B2 1 Přerov 50.75
21.04.2016 Otevřené okresní přebory (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) kriket/Žkm 8 Přerov 35.92
12.03.2016 Meziměstské utkání Praha-Brno-Ostrava-Bratislava mladších žáků a mladších žákyň (AK SSK Vítkovice) 800 m/Žkm/F 4 Ostrava 2:41.40
03.03.2016 METAL-PS mezinárodní atletický mítink mládeže a dospělých OTROKOVICE 2016 (TJ Jiskra Otrokovice) výška/Žkm 18= Otrokovice 1.00
03.03.2016 METAL-PS mezinárodní atletický mítink mládeže a dospělých OTROKOVICE 2016 (TJ Jiskra Otrokovice) dálka/Žkm 28 Otrokovice 3.08
29.01.2016 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 1500 m/Žkm/F Ostrava 5:30.64
21.01.2016 Otevřené mistrovství Otrokovic žáků a žákyň (TJ Jiskra Otrokovice) dálka/Žkm 32 Otrokovice 3.31
17.01.2016 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 60 m/Žkm/R7 4 Ostrava 09.88
17.01.2016 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 800 m/Žkm/B1 2 Ostrava 2:38.19
17.01.2016 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň dálka/Žkm/F2 17 Ostrava 3.07