Karta atleta

Export do excelu
  • Romana Tichá
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.60 h Praha - Stromovka 01.02.2017
60 m 09.38 Praha - Eden 21.06.2017
100 m 14.92 Praha - Eden 10.09.2018
150 m 25.60 h Praha-Stromovka 13.01.2016
150 m 24.31 Praha-Podvinný Mlýn 01.06.2016
600 m 2:06.65 Praha-Eden 21.05.2015
800 m 2:52.92 Kolín 04.06.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 13.77 Praha 11.06.2015
60 m překážek (0.76/8.20) 12.22 h Praha - Stromovka 01.02.2017
100 m překážek (0.76/8.20) 19.44 Praha - Děkanka 16.05.2018
200 m překážek (0.76) 35.00 Praha - Děkanka 10.06.2018
skok vysoký 1.35 Kolín 05.06.2017
skok daleký 3.74 h Praha - Stromovka 11.01.2017
skok daleký 3.90 Praha - Eden 21.06.2017
vrh koulí 2kg 06.99 Praha 29.06.2016
vrh koulí 3kg 08.08 Praha-Hostivař 16.10.2017
hod diskem 0,75kg 16.87 Praha-Hostivař 16.10.2017
hod oštěpem 500g 14.81 Praha-Hostivař 16.10.2017
hod kriketovým míčkem 28.60 Praha-Děkanka 25.04.2016
vrhačský trojboj 0820 Praha-Hostivař 16.10.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.19 h Praha-Juliska 21.01.2016
60 m 09.83 Praha 29.06.2016
150 m 25.60 h Praha-Stromovka 13.01.2016
150 m 24.31 Praha-Podvinný Mlýn 01.06.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 13.24 Praha - Kotlářka 14.09.2016
skok vysoký 1.15 Praha-Jeseniova 09.06.2016
skok daleký 3.44 h Praha-Juliska 21.01.2016
skok daleký 3.59 Praha-Jeseniova 12.05.2016
vrh koulí 2kg 06.99 Praha 29.06.2016
hod oštěpem 500g 08.32 Praha - Hostivař 24.10.2016
hod kriketovým míčkem 28.60 Praha-Děkanka 25.04.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.10.2016 Kontrolní závody (ATLETIKA HOSTIVAŘ) hod oštěpem 500g/Žkm 4 Praha - Hostivař 08.32
22.09.2016 Finále C MPD mladšího žactva (SK ZŠ Jeseniova) 60 m/Žkm/B1 4 Praha - Jeseniova 10.04
22.09.2016 Finále C MPD mladšího žactva (SK ZŠ Jeseniova) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B1 2 Praha - Jeseniova 13.63
14.09.2016 Semifinále A mladšího žactva (SK Kotlářka Praha) 150 m/Žkm/B3 4 Praha - Kotlářka 24.71
14.09.2016 Semifinále A mladšího žactva (SK Kotlářka Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B2 3 Praha - Kotlářka 13.24
29.06.2016 5. veřejné závody žactva (ASK Slavia Praha) 60 m/Žky/B6 7 Praha 09.83
29.06.2016 5. veřejné závody žactva (ASK Slavia Praha) vrh koulí 2kg/Žkm 7 Praha 06.99
09.06.2016 3. kolo kvalifikačního dvojboje MPD mladšího žactva, skupina C (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m/Žkm/B6 2 Praha-Jeseniova 09.97
09.06.2016 3. kolo kvalifikačního dvojboje MPD mladšího žactva, skupina C (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) skok vysoký/Žkm/B1 13 Praha-Jeseniova 1.15
01.06.2016 III. kolo Pražského přeboru mladšího žactva – skupina C (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žkm/B2 4 Praha-Podvinný Mlýn 24.31
01.06.2016 III. kolo Pražského přeboru mladšího žactva – skupina C (A. C. Sparta Praha) vrh koulí 2kg/Žkm/F 14 Praha-Podvinný Mlýn 06.37
19.05.2016 3. veřejné závody žactva (ASK Slavia Praha) 60 m/Žky/B4 6 Praha-Eden 10.07
19.05.2016 3. veřejné závody žactva (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žky 29 Praha-Eden 3.13
12.05.2016 2. kolo kvalifikace MPD - 1. kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B1 Praha-Jeseniova DQ
12.05.2016 2. kolo kvalifikace MPD - 1. kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) skok daleký/Žkm/F 12 Praha-Jeseniova 3.59
02.05.2016 Veřejné závody pro žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.) 600 m/Žkm/B3 Praha-Jeseniova DNP
02.05.2016 Veřejné závody pro žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B3 Praha-Jeseniova DNP
25.04.2016 1. veřejné závody žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žkm/B8 2 Praha-Děkanka 09.91
25.04.2016 1. veřejné závody žactva (Spartak Praha 4) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 9 Praha-Děkanka 28.60
21.01.2016 3. veřejné závody PAS (do 13 let) (TJ Dukla Praha, SK Kotlářka Pr) 60 m/Žky/R11 3 Praha-Juliska 10.19
21.01.2016 3. veřejné závody PAS (do 13 let) (TJ Dukla Praha, SK Kotlářka Pr) skok daleký/Žky 14 Praha-Juliska 3.44
13.01.2016 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žky/B3 3 Praha-Stromovka 25.60
13.01.2016 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žky/B15 8 Praha-Stromovka 10.42