Karta atleta

Export do excelu
  • Ester Bendová
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: PSK Olymp Praha, z.s.
  • Trenér: Zahořák Miroslav
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - 1 - -
- - - - - - - - - - 1 - 1 1 -
- - - - - - - - - - 1 - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.98 Praha - Děkanka 14.06.2017
60 m 07.86 h Praha - Stromovka 22.01.2019
100 m 12.53 Praha - Děkanka 15.05.2019
150 m 19.00 Praha - Děkanka 02.05.2018
150 m 18.78 h Praha-Strahov 18.01.2019
200 m 25.84 Praha - Kotlářka 26.04.2018
200 m 24.76 h Praha - Stromovka 24.02.2019
300 m 41.01 Brno 28.06.2017
300 m 40.75 h Praha-Strahov 18.01.2019
600 m 2:06.99 Brno 09.09.2014
800 m 2:40.39 Praha-Eden 22.05.2016
800 m 2:35.21 h Ostrava 13.01.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 09.57 Kladno 25.09.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 09.71 h Praha-Stromovka 10.12.2016
60 m překážek (0.76/8.50) 08.49 h Praha - Stromovka 23.02.2019
80 m překážek 11.72 Schwechat 20.05.2018
100 m překážek (0.76/8.20) 13.99 Jihlava 17.06.2018
300 m překážek (0.76) 44.99 Praha - Děkanka 15.05.2019
300 m překážek 43.41 Plzeň 01.06.2020
skok vysoký 1.48 h Praha - Stromovka 09.02.2018
skok vysoký 1.44 Praha - Děkanka 02.05.2018
skok daleký 5.35 h Praha - Stromovka 09.02.2018
skok daleký 5.56 Jablonec nad Nisou 23.09.2018
vrh koulí 3kg 09.43 h Ostrava 13.01.2018
vrh koulí 3kg 09.03 Praha - Děkanka 02.05.2018
hod oštěpem 500g 18.30 Praha - Děkanka 03.05.2018
hod kriketovým míčkem 36.50 Praha-Eden 22.05.2016
hod plným míčem 1kg 04.95 h Jablonec nad Nisou 22.03.2014
pětiboj hala [Zky] 3293 h Praha - Stromovka 09.02.2018
sedmiboj [Zky] 4263 Praha - Děkanka 02.05.2018
sprintérský trojboj 2509 Praha - Kotlářka 26.04.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.30 Praha-Eden 22.05.2016
60 m 08.30 h Praha-Strahov 06.12.2016
150 m 19.77 Brno 06.09.2016
150 m 19.65 h Praha-Stromovka 10.12.2016
300 m 43.90 h Praha-Stromovka 03.12.2016
800 m 2:40.39 Praha-Eden 22.05.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 09.57 Kladno 25.09.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 09.71 h Praha-Stromovka 10.12.2016
skok daleký 4.97 h Praha-Strahov 20.02.2016
skok daleký 4.71 Praha-Eden 22.05.2016
hod kriketovým míčkem 36.50 Praha-Eden 22.05.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.12.2016 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva (PSK Olymp Praha) 150 m/Žkm/B1 1 Praha-Stromovka 19.65
10.12.2016 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B1 1 Praha-Stromovka 09.71
06.12.2016 Otevírací závod zrekonstruované přetlakové haly na Strahově (USK Praha) 60 m/Žkm/B2 1 Praha-Strahov 08.30
06.12.2016 Otevírací závod zrekonstruované přetlakové haly na Strahově (USK Praha) skok daleký/Žkm Praha-Strahov 4.76
03.12.2016 11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/B1 4 Praha-Stromovka 43.90
03.12.2016 11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B1 2 Praha-Stromovka 09.72
25.09.2016 Finále Středočeského KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B1 1 Kladno 09.57
25.09.2016 Finále Středočeského KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žkm Kladno 4.95
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games 60 m/Žkm/R8 1 Brno 08.33
06.09.2016 Europen Kids Athletics Games 150 m/Žkm/R1 2 Brno 19.77
06.09.2016 Europen Kids Athletics Games 60 m/Žkm/FA 6 Brno 08.35
06.09.2016 Europen Kids Athletics Games skok daleký/Žkm/KA 5 Brno 4.91
07.09.2016 Europen Kids Athletics Games 150 m/Žkm/B1 3 Brno 20.11
07.09.2016 Europen Kids Athletics Games skok daleký/Žkm/FA Brno 4.87
08.06.2016 3. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žkm/B1 1 Kladno 08.42
08.06.2016 3. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žkm/B1 1 Kladno 19.90
22.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B1 8 Praha-Eden 10.22
22.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) pětiboj/Žkm 7 Praha-Eden 2793
22.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 18 Praha-Eden 36.50
22.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 60 m/Žkm/B1 4 Praha-Eden 08.30
22.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žkm/F 7 Praha-Eden 4.71
22.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 800 m/Žkm/B2 6 Praha-Eden 2:40.39
13.05.2016 1. kolo KPD mladšího žactva Středočeského kraje, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žkm/B1 1 Stará Boleslav 08.40
13.05.2016 1. kolo KPD mladšího žactva Středočeského kraje, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B1 1 Stará Boleslav 09.96
07.05.2016 Přebor Středočeského kraje žáků a žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žkm/B1 1 Kolín 19.8
07.05.2016 Přebor Středočeského kraje žáků a žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žkm Kolín 4.98
30.04.2016 Bílinský mítink ve vícebojích ml. žactva a elévů (AK Bílina) 60 m/Žkm/B1 1 Bílina 08.32
30.04.2016 Bílinský mítink ve vícebojích ml. žactva a elévů (AK Bílina) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B1 1 Bílina 10.09
30.04.2016 Bílinský mítink ve vícebojích ml. žactva a elévů (AK Bílina) 800 m/Žkm/B1 7 Bílina 2:49.47
30.04.2016 Bílinský mítink ve vícebojích ml. žactva a elévů (AK Bílina) hod kriketovým míčkem/Žkm 12 Bílina 34.17
30.04.2016 Bílinský mítink ve vícebojích ml. žactva a elévů (AK Bílina) pětiboj/Žkm/F Bílina 2720
30.04.2016 Bílinský mítink ve vícebojích ml. žactva a elévů (AK Bílina) skok daleký/Žkm Bílina 4.85
06.03.2016 Mistrovství ČR žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žky/R4 5 Praha-Stromovka 20.25
20.02.2016 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žkm/B1 1 Praha-Strahov 20.06
20.02.2016 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žkm/F Praha-Strahov 4.97
29.01.2016 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Žky/B3 2 Praha-Strahov 20.07
23.01.2016 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) skok daleký/Žkm/F Praha-Strahov 4.71
13.01.2016 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žky/B1 3 Praha-Stromovka 20.29
13.01.2016 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žky/B1 6 Praha-Stromovka 08.68