Karta atleta

Export do excelu
  • Andrea Sakalová
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 23.11.2018
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.10 Brno 05.09.2016
150 m 23.42 Třinec 05.05.2016
300 m 51.5 Frýdek-Místek 07.10.2015
500 m 1:43.8 Frýdek-Místek 18.05.2016
600 m 2:08.3 Frýdek-Místek 13.04.2016
800 m 3:17.28 Brno 07.09.2016
1 anglická míle 9:02.6 Frýdek-Místek 18.06.2014
skok vysoký 1.04 Frýdek-Místek 18.06.2014
skok daleký 3.86 Brno 06.09.2016
hod kriketovým míčkem 31.15 Brno 06.09.2016
pohár rozhlasu 0000 Frýdek-Místek 10.05.2017
čtyřboj 0668 Třinec 19.06.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.10 Brno 05.09.2016
150 m 23.42 Třinec 05.05.2016
500 m 1:43.8 Frýdek-Místek 18.05.2016
600 m 2:08.3 Frýdek-Místek 13.04.2016
800 m 3:17.28 Brno 07.09.2016
skok daleký 3.86 Brno 06.09.2016
hod kriketovým míčkem 31.15 Brno 06.09.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.09.2016 4. kolo přeboru družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje (SSK Vítkovice) 60 m/Žkm/B6 2 Ostrava 09.39
15.09.2016 4. kolo přeboru družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje (SSK Vítkovice) 150 m/Žkm/B3 3 Ostrava 23.20
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games 60 m/Žkm/R13 4 Brno 09.10
06.09.2016 Europen Kids Athletics Games 150 m/Žkm/R13 1 Brno 22.55
06.09.2016 Europen Kids Athletics Games skok daleký/Žkm/KC 17 Brno 3.86
06.09.2016 Europen Kids Athletics Games hod kriketovým míčkem/Žkm/KB 14 Brno 31.15
07.09.2016 Europen Kids Athletics Games 800 m/Žkm/B1 11 Brno 3:17.28
14.06.2016 Přebor družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje, 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žkm/B3 6 Frýdek-Místek 09.12
14.06.2016 Přebor družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje, 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 28 Frýdek-Místek 11.23
26.05.2016 2. kolo přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) 60 m/Žkm/B5 4 Opava 09.21
26.05.2016 2. kolo přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) 150 m/Žkm/B3 1 Opava 22.76
18.05.2016 Pětka na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 500 m/Žkm 14 Frýdek-Místek 1:43.8
05.05.2016 Oblastní přebor družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje, 1. kolo (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žkm/B7 2 Třinec 09.28
05.05.2016 Oblastní přebor družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje, 1. kolo (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žkm/B6 4 Třinec 23.42
01.05.2016 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žkm/B9 1 Frýdek-Místek 09.36
01.05.2016 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) skok daleký/Žkm 19 Frýdek-Místek 3.69
01.05.2016 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 34 Frýdek-Místek 25.82
13.04.2016 Trojka na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 600 m/Žkm 20 Frýdek-Místek 2:08.3