Karta atleta

Export do excelu
  • Sára Pšeničková
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: Atletika Líbeznice, z.s.
  • Trenér: Pšenička Tomáš
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.48 h Jablonec nad Nisou 10.12.2016
60 m 08.44 Kolín 08.05.2017
150 m 26.03 Stará Boleslav 12.05.2013
150 m 21.41 h Praha - Stromovka 11.01.2017
200 m 33.95 Stará Boleslav 20.04.2014
200 m 32.56 h Praha - Strahov 06.12.2014
800 m 3:05.39 Stará Boleslav 08.10.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 12.66 Kolín 30.04.2016
skok vysoký 1.21 h Český Brod 12.11.2016
skok daleký 4.77 Praha-Eden 19.05.2016
skok daleký 5.02 h Český Brod 15.01.2017
vrh koulí 3kg 06.57 Praha - Radotín 07.10.2017
hod kriketovým míčkem 36.36 Praha-Radotín 01.10.2016
pohár rozhlasu 1112 Neratovice 11.05.2018
pětiboj 1978 Kolín 30.04.2016
trojboj 1281 Praha-Radotín 01.10.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.50 Kladno 25.09.2016
60 m 08.48 h Jablonec nad Nisou 10.12.2016
150 m 22.07 Stará Boleslav 24.04.2016
800 m 3:05.39 Stará Boleslav 08.10.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 12.66 Kolín 30.04.2016
skok vysoký 1.21 h Český Brod 12.11.2016
skok daleký 4.77 Praha-Eden 19.05.2016
skok daleký 4.77 h Jablonec nad Nisou 10.12.2016
hod kriketovým míčkem 36.36 Praha-Radotín 01.10.2016
pětiboj 1978 Kolín 30.04.2016
trojboj 1281 Praha-Radotín 01.10.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.12.2016 Mezikrajové utkání družstevmladšího žactva (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žkm/R3 MB Jablonec nad Nisou 08.48
10.12.2016 Mezikrajové utkání družstevmladšího žactva (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Žkm/F 5 Jablonec nad Nisou 4.77
03.12.2016 11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Žky 17 Praha-Stromovka 4.64
03.12.2016 11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B6 1 Praha-Stromovka 08.56
12.11.2016 Veřejné atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žkm Český Brod 08.4
12.11.2016 Veřejné atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok daleký/Žkm Český Brod 4.70
12.11.2016 Veřejné atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok vysoký/Žkm Český Brod 1.21
08.10.2016 Oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žkm/B3 1 Stará Boleslav 09.01
08.10.2016 Oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 800 m/Žkm/B1 3 Stará Boleslav 3:05.39
08.10.2016 Oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B3 3 Stará Boleslav 13.09
08.10.2016 Oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok daleký/Žkm Stará Boleslav 4.40
08.10.2016 Oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 6 Stará Boleslav 34.52
08.10.2016 Oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) pětiboj/Žkm 5 Stará Boleslav 1817
01.10.2016 Radotínský trojboj (SC Radotín Praha) 60 m/Žkm/B1 1 Praha-Radotín 08.93
01.10.2016 Radotínský trojboj (SC Radotín Praha) skok daleký/Žkm Praha-Radotín 4.33
01.10.2016 Radotínský trojboj (SC Radotín Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm Praha-Radotín 36.36
01.10.2016 Radotínský trojboj (SC Radotín Praha) trojboj/Žkm Praha-Radotín 1281
28.09.2016 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/B14 MS Praha-Podvinný Mlýn 08.78
28.09.2016 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žkm/B4 MS Praha-Podvinný Mlýn 3:12.42
28.09.2016 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B21 MS Praha-Podvinný Mlýn 13.18
28.09.2016 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) skok daleký/Žkm/FB MS Praha-Podvinný Mlýn 4.50
28.09.2016 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm/FB MS Praha-Podvinný Mlýn 32.56
28.09.2016 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žkm/F 26 Praha-Podvinný Mlýn 1809
25.09.2016 Finále Středočeského KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žkm/B1 4 Kladno 08.50
25.09.2016 Finále Středočeského KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žkm 4 Kladno 4.78
14.09.2016 4. atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Ž/F Stará Boleslav 08.80
14.09.2016 4. atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok daleký/Ž Stará Boleslav 4.59
07.09.2016 3. atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Ž/B4 3 Stará Boleslav 08.70
07.09.2016 3. atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok daleký/Ž Stará Boleslav 4.39
07.09.2016 3. atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok daleký/Ž Stará Boleslav DNS
02.09.2016 4. kolo Středočeského KPD mladšího žactva, skupina A (TJ Lokomotiva Beroun) 60 m/Žkm/B1 2 Beroun 08.65
02.09.2016 4. kolo Středočeského KPD mladšího žactva, skupina A (TJ Lokomotiva Beroun) skok daleký/Žkm/F Beroun 4.66
29.06.2016 5. veřejné závody žactva (ASK Slavia Praha) 60 m/Žky/B2 5 Praha 08.72
29.06.2016 5. veřejné závody žactva (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žky 11 Praha 4.25
08.06.2016 3. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žkm/B1 3 Kladno 08.64
08.06.2016 3. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva, skupina A (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žkm Kladno 4.77
05.06.2016 3. kolo oblastního přeboru družstev mužů a žen, skupina B, Středočeský kraj (TJ Spartak Čelákovice) 60 m/Ž Stará Boleslav 08.79
05.06.2016 3. kolo oblastního přeboru družstev mužů a žen, skupina B, Středočeský kraj (TJ Spartak Čelákovice) skok daleký/Ž Stará Boleslav 4.34
27.05.2016 2. kolo KPD mladšího žactva Středočeského kraje, skupina A (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žkm/B1 2 Beroun 08.92
27.05.2016 2. kolo KPD mladšího žactva Středočeského kraje, skupina A (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) skok daleký/Žkm/F Beroun 4.73
22.05.2016 II. kolo oblastního přeboru družstev mužů a žen, skupina B, Středočeský kraj (Sokol Roztoky u Prahy) 60 m/Ž Stará Boleslav 08.60
22.05.2016 II. kolo oblastního přeboru družstev mužů a žen, skupina B, Středočeský kraj (Sokol Roztoky u Prahy) skok daleký/Ž Stará Boleslav 4.69
19.05.2016 3. veřejné závody žactva (ASK Slavia Praha) 60 m/Žky/B11 3 Praha-Eden 08.59
19.05.2016 3. veřejné závody žactva (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žky 5 Praha-Eden 4.77
13.05.2016 1. kolo KPD mladšího žactva Středočeského kraje, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žkm/B1 3 Stará Boleslav 08.59
13.05.2016 1. kolo KPD mladšího žactva Středočeského kraje, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok daleký/Žkm/F Stará Boleslav 4.61
07.05.2016 Přebor Středočeského kraje žáků a žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žkm/B1 2 Kolín 08.4
07.05.2016 Přebor Středočeského kraje žáků a žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 150 m/Žkm/B9 Kolín DNP
07.05.2016 Přebor Středočeského kraje žáků a žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žkm Kolín 4.55
30.04.2016 Otevřený oddílový přebor mladšího žactva v pětiboji, Přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žkm/FA Kolín 08.68
30.04.2016 Otevřený oddílový přebor mladšího žactva v pětiboji, Přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žkm/FA 10 Kolín 3:13.11
30.04.2016 Otevřený oddílový přebor mladšího žactva v pětiboji, Přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/FA 8 Kolín 12.66
30.04.2016 Otevřený oddílový přebor mladšího žactva v pětiboji, Přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žkm/FA Kolín 4.75
30.04.2016 Otevřený oddílový přebor mladšího žactva v pětiboji, Přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kriketovým míčkem/Žkm/FA 4 Kolín 34.30
30.04.2016 Otevřený oddílový přebor mladšího žactva v pětiboji, Přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) pětiboj/Žkm/F 7 Kolín 1978
26.04.2016 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m/Žkm/B4 2 Praha - Eden 08.90
26.04.2016 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 800 m/Žkm/B1 9 Praha - Eden 3:12.91
26.04.2016 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B4 4 Praha - Eden 12.72
26.04.2016 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žkm 5 Praha - Eden 4.13
26.04.2016 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm 15 Praha - Eden 32.23
26.04.2016 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) pětiboj/Žkm 14 Praha - Eden 1735
24.04.2016 I. kolo oblastního přeboru družstev mužů a žen, skupina B, Středočeský kraj (TJ Spartak Čelákovice) 60 m/Ž Stará Boleslav 08.69
24.04.2016 I. kolo oblastního přeboru družstev mužů a žen, skupina B, Středočeský kraj (TJ Spartak Čelákovice) skok daleký/Ž Stará Boleslav 4.46
24.04.2016 I. kolo oblastního přeboru družstev mužů a žen, skupina B, Středočeský kraj (TJ Spartak Čelákovice) 150 m/Ž Stará Boleslav 22.07
12.03.2016 Velikonoční hala žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m/Žkm/B1 4 Jablonec nad Nisou 08.57
12.03.2016 Velikonoční hala žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) skok daleký/Žkm/F Jablonec nad Nisou 4.68
05.03.2016 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žkm Český Brod 08.5
05.03.2016 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok daleký/Žkm Český Brod 4.68
20.02.2016 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žkm/R3 2 Praha-Strahov 08.52
20.02.2016 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žkm/FA 4 Praha-Strahov 08.53
20.02.2016 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žkm/F 4 Praha-Strahov 4.76
13.02.2016 Veřejné závody 60 m/Žkm Český Brod 08.2
13.02.2016 Veřejné závody skok daleký/Žkm Český Brod 4.57
10.02.2016 6. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) skok daleký/Žky 8 Praha-Stromovka 4.50
10.02.2016 6. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žky/B6 2 Praha-Stromovka 08.69
03.02.2016 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žky/B18 1 Praha-Stromovka 08.81
03.02.2016 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) skok daleký/Žky 11 Praha-Stromovka 4.66
29.01.2016 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) skok daleký/Žky 16 Praha-Strahov 4.47
23.01.2016 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m/Žkm/R09 1 Praha-Strahov 08.80
23.01.2016 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) skok daleký/Žkm/F Praha-Strahov 4.49
16.01.2016 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod) 60 m/Žkm Český Brod 08.85
16.01.2016 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod) skok daleký/Žky 4 Český Brod 4.73
13.01.2016 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) skok daleký/Žky 7 Praha-Stromovka 4.46
13.01.2016 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žky/B7 1 Praha-Stromovka 08.82