Karta atleta

Export do excelu
  • Sikora Marek
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: TJ TŽ Třinec
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2018
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.44 Třinec 07.05.2017
60 m 08.51 h Ostrava 16.12.2016
150 m 20.19 Opava 26.05.2016
150 m 20.14 h Ostrava 16.12.2016
800 m 2:32.59 Praha-Eden 20.05.2016
800 m 2:34.53 h Ostrava 08.01.2017
1000 m 3:31.92 Třinec 19.09.2017
60 m překážek 10.06 Opava 11.05.2017
60 m překážek 09.99 h Ostrava 08.01.2017
pohár rozhlasu 0360 Třinec 10.05.2017
pětiboj 2024 Třinec 07.05.2017
hod kriketovým míčkem 46.18 Praha-Eden 20.05.2016
skok daleký 4.67 Olomouc 25.09.2016
skok daleký 5.04 h Ostrava 08.01.2017
skok vysoký 1.52 Třinec 15.05.2018
skok vysoký 1.45 h Ostrava 10.12.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2016 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m př./Žcm/R1 3 Ostrava 10.10
16.12.2016 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žcm/R3 2 Ostrava 08.51
16.12.2016 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m př./Žcm/F 5 Ostrava 10.00
16.12.2016 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) výška/Žcm/F 4 Ostrava 1.43
16.12.2016 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) 150 m/Žcm/B1 3 Ostrava 20.14
10.12.2016 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva (SSK Vítkovice) výška/Žcm 6 Ostrava 1.45
25.09.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) výška/Žcm 10 Olomouc 1.45
25.09.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) dálka/Žcm 8 Olomouc 4.67
15.09.2016 4. kolo přeboru družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje (SSK Vítkovice) výška/Žcm/F Ostrava 1.46
15.09.2016 4. kolo přeboru družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje (SSK Vítkovice) dálka/Žcm/F Ostrava 4.92
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games 60 m/Žcm/R2 1 Brno 08.38
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games dálka/Žcm/KE 1 Brno 4.84
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games kriket/Žcm/KC 16 Brno 45.73
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games výška/Žcm/FC Brno 1.48
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games 800 m/Žcm/B3 6 Brno 2:33.58
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games dálka/Žcm/FB Brno 4.80
14.06.2016 Přebor družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje, 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 800 m/Žcm/F 4 Frýdek-Místek 2:33.07
14.06.2016 Přebor družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje, 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m př./Žcm/B3 1 Frýdek-Místek 10.35
14.06.2016 Přebor družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje, 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) dálka/Žcm/F Frýdek-Místek 5.05
26.05.2016 2. kolo přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) 150 m/Žcm/B5 2 Opava 20.19
26.05.2016 2. kolo přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) 60 m př./Žcm/B1 3 Opava 10.67
26.05.2016 2. kolo přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) výška/Žcm/F Opava 1.43
20.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 60 m př./Žcm/B3 1 Praha-Eden 10.28
20.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) pětiboj/Žcm 15 Praha-Eden 1956
20.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) kriket/Žcm/F 10 Praha-Eden 46.18
20.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 60 m/Žcm/B3 3 Praha-Eden 08.50
20.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) dálka/Žcm/F 13 Praha-Eden 4.57
20.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 800 m/Žcm/B1 3 Praha-Eden 2:32.59
06.05.2016 Oddílové víceboje žactva (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žcm/B2 1 Třinec 08.48
06.05.2016 Oddílové víceboje žactva (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žcm/B 3 Třinec 2:36.63
06.05.2016 Oddílové víceboje žactva (TJ TŽ Třinec) 60 m př./Žcm/B2 2 Třinec 10.30
06.05.2016 Oddílové víceboje žactva (TJ TŽ Třinec) dálka/Žcm/F 4 Třinec 4.59
06.05.2016 Oddílové víceboje žactva (TJ TŽ Třinec) kriket/Žcm/F Třinec 39.57
06.05.2016 Oddílové víceboje žactva (TJ TŽ Třinec) pětiboj/Žcm Třinec 1864
01.05.2016 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žcm/B1 5 Frýdek-Místek 08.48
01.05.2016 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 800 m/Žcm/F Frýdek-Místek 2:35.49
01.05.2016 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) výška/Žcm Frýdek-Místek 1.35
01.05.2016 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) dálka/Žcm 5 Frýdek-Místek 4.33
01.05.2016 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) kriket/Žcm 5 Frýdek-Místek 40.96
12.03.2016 Meziměstské utkání Praha-Brno-Ostrava-Bratislava mladších žáků a mladších žákyň (AK SSK Vítkovice) 150 m/Žcm/B2 1 Ostrava 20.22
12.03.2016 Meziměstské utkání Praha-Brno-Ostrava-Bratislava mladších žáků a mladších žákyň (AK SSK Vítkovice) výška/Žcm/F 4 Ostrava 1.37
07.02.2016 Beskydská laťka 24. ročník (TJ TŽ Třinec) výška/Žci/F 9 Třinec 1.40
29.01.2016 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m př./Žcm/R1 8 Ostrava 11.21
29.01.2016 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) dálka/Žcm/F 6 Ostrava 4.50
29.01.2016 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 800 m/Žcm/B2 1 Ostrava 2:38.40
17.01.2016 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 60 m př./Žcm/R1 4 Ostrava 10.55
17.01.2016 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 60 m/Žcm/R2 3 Ostrava 08.77
17.01.2016 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 60 m př./Žcm/F Ostrava 10.59
17.01.2016 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 60 m/Žcm/F 8 Ostrava 08.71
17.01.2016 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň dálka/Žcm/F Ostrava 4.49
17.01.2016 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň výška/Žcm/F Ostrava 1.36
17.01.2016 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 150 m/Žcm/B2 2 Ostrava 20.75