Karta atleta

Export do excelu
  • Svoboda Dominik
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Atletický klub Prostějov, z. s.
  • Trenér Šustr David
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.71 Hranice 16.09.2018
60 m 08.69 h Olomouc 25.01.2019
150 m 22.17 Šumperk 31.05.2018
300 m 51.56 Prostějov 15.06.2017
800 m 2:58.69 Olomouc 04.10.2017
800 m 3:10.69 h Olomouc 05.02.2016
60 m překážek 13.51 Olomouc 04.10.2017
60 m překážek 13.13 h Olomouc 20.01.2017
pětiboj 0839 Olomouc 04.10.2017
hod kriketovým míčkem 55.50 Hradec Králové 07.06.2017
vrh koulí 4kg 09.87 Hradec Králové 05.06.2019
skok daleký 3.77 Hradec Králové 05.05.2017
skok vysoký 1.51 h Hradec Králové 23.01.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
skok vysoký 1.51 h Hradec Králové 23.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.10.2016 Finále Přeboru družstev Moravy a Slezska mladších žáků a mladších žákyň (TJ Znojmo) 60 m/Žcm/R5 2 Znojmo 09.30
02.10.2016 Finále Přeboru družstev Moravy a Slezska mladších žáků a mladších žákyň (TJ Znojmo) 150 m/Žcm/B4 4 Znojmo 23.70
02.10.2016 Finále Přeboru družstev Moravy a Slezska mladších žáků a mladších žákyň (TJ Znojmo) 300 m/Žcm/B3 3 Znojmo 54.74
21.09.2016 Atletický čtyřboj mladšího žactva - okresní kolo (AC Prostějov) 60 m/Žcm/B5 2 Prostějov 09.17
21.09.2016 Atletický čtyřboj mladšího žactva - okresní kolo (AC Prostějov) 800 m/Žcm/B3 4 Prostějov 3:01.61
21.09.2016 Atletický čtyřboj mladšího žactva - okresní kolo (AC Prostějov) dálka/Žcm 29 Prostějov 3.22
21.09.2016 Atletický čtyřboj mladšího žactva - okresní kolo (AC Prostějov) kriket/Žcm 42 Prostějov 25.36
13.09.2016 3. kolo družstev mladšího žactva a krajský přebor jednotlivců (AC Prostějov) 60 m/Žcm/B2 2 Prostějov 09.20
13.09.2016 3. kolo družstev mladšího žactva a krajský přebor jednotlivců (AC Prostějov) 150 m/Žcm/B2 5 Prostějov 23.93
13.09.2016 3. kolo družstev mladšího žactva a krajský přebor jednotlivců (AC Prostějov) 300 m/Žcm/B1 6 Prostějov 52.80
06.09.2016 Atletické úterý (AC Prostějov) 60 m/M/B1 8 Prostějov 10.02
06.09.2016 Atletické úterý (AC Prostějov) kriket/Žcm 9 Prostějov 28.22
21.06.2016 Pětiboj mladšího žactva (Atletický klub Hodonín,z.s.) 60 m/Žcm/B6 4 Hodonín 11.73
21.06.2016 Pětiboj mladšího žactva (Atletický klub Hodonín,z.s.) 800 m/Žcm/B1 14 Hodonín 4:10.53
21.06.2016 Pětiboj mladšího žactva (Atletický klub Hodonín,z.s.) 60 m př./Žcm/B1 4 Hodonín 14.56
21.06.2016 Pětiboj mladšího žactva (Atletický klub Hodonín,z.s.) dálka/Žcm 42= Hodonín 2.37
21.06.2016 Pětiboj mladšího žactva (Atletický klub Hodonín,z.s.) kriket/Žcm 40 Hodonín 16.20
21.06.2016 Pětiboj mladšího žactva (Atletický klub Hodonín,z.s.) pětiboj/Žcm 42 Hodonín 0064
09.06.2016 3. kolo OP družstev mladšího žactva (Atletický klub Hodonín,z.s.) 60 m/Žcm/R2 Hodonín DNP
02.06.2016 2. kolo OP družstev mladšího žactva (Atletický klub Hodonín,z.s.) 60 m/Žcm/R5 Hodonín DNS
01.06.2016 2. kolo družstev mladšího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žcm/B2 4 Olomouc 09.23
01.06.2016 2. kolo družstev mladšího žactva (AK Olomouc) 150 m/Žcm/B1 6 Olomouc 23.57
01.06.2016 2. kolo družstev mladšího žactva (AK Olomouc) 300 m/Žcm/B2 4 Olomouc 51.69
17.05.2016 1. kolo KP mladšího žactva skupina E (TJ Šumperk) 150 m/Žcm/B3 1 Šumperk 22.41
17.05.2016 1. kolo KP mladšího žactva skupina E (TJ Šumperk) 300 m/Žcm/B 3 Šumperk 54.44
26.04.2016 Zahajovací závody - 60 m - 150 m - 300 m (AC Prostějov) 60 m/M/B2 4 Prostějov 09.0
26.04.2016 Zahajovací závody - 60 m - 150 m - 300 m (AC Prostějov) 150 m/M/B7 2 Prostějov 23.5
23.04.2016 Okresní přebor (Atletický klub Hodonín,z.s.) 60 m/Žcm/R2 6 Hodonín 11.03
05.02.2016 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) 60 m/Žcm/R8 1 Olomouc 09.30
05.02.2016 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) 800 m/Žcm/F2 7 Olomouc 3:10.69
05.02.2016 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) 60 m př./Žcm/R2 4 Olomouc 13.37