Karta atleta

Export do excelu
  • Galvas Matyáš
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: AC Moravská Slavia Brno, spolek
  • Trenér Punčochářová Martina
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.80 Brno 24.09.2019
60 m 08.60 h Brno-Nový Lískovec 05.01.2018
150 m 18.28 Hodonín 15.06.2019
300 m 38.42 Kolín 20.09.2019
600 m 2:00.02 Brno 07.09.2015
800 m 2:43.34 Brno 05.09.2016
60 m překážek 10.47 Blansko 08.06.2017
středoškolský pohár 1816 Brno 24.09.2019
hod kriketovým míčkem 42.23 Brno 07.09.2015
skok daleký 5.58 Břeclav 04.05.2019
skok vysoký 1.44 Brno 04.05.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.10.2016 Finále Přeboru družstev Moravy a Slezska mladších žáků a mladších žákyň (TJ Znojmo) 300 m/Žcm/B2 2 Znojmo 46.16
02.10.2016 Finále Přeboru družstev Moravy a Slezska mladších žáků a mladších žákyň (TJ Znojmo) dálka/Žcm/F 20 Znojmo 3.81
22.09.2016 Mistrovství jižní Moravy družstev mladších žáků a žákyň (TJ Znojmo) 300 m/Žcm/B2 1 Znojmo 45.00
22.09.2016 Mistrovství jižní Moravy družstev mladších žáků a žákyň (TJ Znojmo) dálka/Žcm/F 12 Znojmo 4.06
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games 60 m/Žcm/R3 2 Brno 08.57
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games dálka/Žcm/KE 3 Brno 4.65
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games 60 m/Žcm/FB Brno 08.68
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games 800 m/Žcm/B2 5 Brno 2:43.34
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games dálka/Žcm/FB 5 Brno 4.56
01.09.2016 IV. kolo soutěže družstev mladšího žactva (AC Moravská Slavia Brno) 300 m/Žcm/B2 2 Brno 47.68
01.09.2016 IV. kolo soutěže družstev mladšího žactva (AC Moravská Slavia Brno) dálka/Žcm/F 8 Brno 4.45
02.06.2016 3. kolo soutěže KP družstev mladšího žactva (ASK Blansko) 300 m/Žcm/B2 5 Blansko 47.70
02.06.2016 3. kolo soutěže KP družstev mladšího žactva (ASK Blansko) 60 m př./Žcm/B3 2 Blansko 11.62
26.05.2016 Přebor Brna jednotlivců mladšího žactva (BYAC Brno, JAC Brno, Čiba spor) 150 m/Žcm/B2 1 Brno 21.68
26.05.2016 Přebor Brna jednotlivců mladšího žactva (BYAC Brno, JAC Brno, Čiba spor) dálka/Žcm/F 4 Brno 4.16
19.05.2016 2. kolo družstev mladšího žactva (AC Moravská Slavia Brno) 150 m/Žcm/B2 1 Brno 21.50
19.05.2016 2. kolo družstev mladšího žactva (AC Moravská Slavia Brno) dálka/Žcm/F 5 Brno 4.46
05.05.2016 1. kolo soutěže družstev mladšího žactva (BYAC Brno, JAC Brno, Čiba spor) 150 m/Žcm/B6 2 Brno 22.23
05.05.2016 1. kolo soutěže družstev mladšího žactva (BYAC Brno, JAC Brno, Čiba spor) kriket/Žcm/F 11 Brno 38.77
23.04.2016 Morenda Kooperativa mítink žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno) 60 m/Žcm/B2 3 Brno 08.66
23.04.2016 Morenda Kooperativa mítink žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno) 300 m/Žcm/B2 2 Brno 46.36
23.04.2016 Morenda Kooperativa mítink žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno) výška/Žcm/F Brno DNS
23.04.2016 Morenda Kooperativa mítink žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno) dálka/Žcm 5 Brno 4.34