Karta atleta

Export do excelu
  • Novosad Matěj
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.
  • Trenér Martin Skřivánek
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.13 Pardubice 21.5.2019
60 m 08.19 h Praha - Strahov 10.2.2018
150 m 18.77 Litomyšl 26.5.2019
150 m 20.37 h Jablonec nad Nisou 4.2.2018
300 m 41.65 Litomyšl 24.6.2018
300 m 47.50 h Jablonec nad Nisou 5.2.2017
800 m 2:50.50 Ústí nad Orlicí 30.9.2017
1000 m 3:46.40 Ústí nad Orlicí 12.5.2018
60 m překážek 09.92 Vlašim 28.9.2017
60 m překážek 09.50 h Jablonec nad Nisou 4.2.2018
100 m překážek 15.43 Chrudim 5.5.2019
200 m překážek 30.79 Svitavy 1.6.2019
pohár rozhlasu 0883 Pardubice 21.5.2019
pětiboj 1606 Ústí nad Orlicí 30.9.2017
devítiboj 2799 Ústí nad Orlicí 12.5.2018
hod diskem 1kg 22.47 Pardubice 18.10.2018
hod oštěpem 600g 29.77 Svitavy 16.6.2019
hod kriketovým míčkem 32.86 Ústí nad Orlicí 30.9.2017
vrh koulí 4kg 08.05 Ústí nad Orlicí 12.5.2018
vrh koulí 4kg 08.89 h Pardubice 2.2.2019
skok daleký 5.24 Pardubice 9.9.2018
skok daleký 5.19 h Ostrava - Vítkovice 21.2.2019
skok o tyči 3.20 Svitavy 1.6.2019
skok o tyči 3.20 h Ostrava 2.3.2019
skok vysoký 1.61 Pardubice 9.9.2018
skok vysoký 1.60 h Pardubice 2.2.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.13 Pardubice 21.5.2019
150 m 18.77 Litomyšl 26.5.2019
300 m 42.35 Chrudim 5.5.2019
100 m překážek 15.43 Chrudim 5.5.2019
200 m překážek 30.79 Svitavy 1.6.2019
pohár rozhlasu 0883 Pardubice 21.5.2019
hod oštěpem 600g 29.77 Svitavy 16.6.2019
vrh koulí 4kg 08.89 h Pardubice 2.2.2019
skok daleký 4.90 Pardubice - Městský atletický stadion 7.5.2019
skok daleký 5.19 h Ostrava - Vítkovice 21.2.2019
skok o tyči 3.20 Svitavy 1.6.2019
skok o tyči 3.20 h Ostrava 2.3.2019
skok vysoký 1.48 Pardubice - Městský atletický stadion 7.5.2019
skok vysoký 1.60 h Pardubice 2.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
01.10.2016 72. Ústecký desetiboj, KP Pardubického kraje mužů, žen, žáků, žákyň a mladších žáků a žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 60 m/Žcm Ústí nad Orlicí 09.07
01.10.2016 72. Ústecký desetiboj, KP Pardubického kraje mužů, žen, žáků, žákyň a mladších žáků a žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 800 m/Žcm 4 Ústí nad Orlicí 3:07.38
01.10.2016 72. Ústecký desetiboj, KP Pardubického kraje mužů, žen, žáků, žákyň a mladších žáků a žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 60 m př./Žcm 6 Ústí nad Orlicí 11.93
01.10.2016 72. Ústecký desetiboj, KP Pardubického kraje mužů, žen, žáků, žákyň a mladších žáků a žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) dálka/Žcm 4 Ústí nad Orlicí 4.09
01.10.2016 72. Ústecký desetiboj, KP Pardubického kraje mužů, žen, žáků, žákyň a mladších žáků a žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) kriket/Žcm 6 Ústí nad Orlicí 27.48
01.10.2016 72. Ústecký desetiboj, KP Pardubického kraje mužů, žen, žáků, žákyň a mladších žáků a žákyň (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) pětiboj/Žcm 6 Ústí nad Orlicí 1037
18.09.2016 Finále krajského přeboru družstev mladšího žactva (TJ Svitavy) 150 m/Žcm/B4 1 Svitavy 21.91
18.09.2016 Finále krajského přeboru družstev mladšího žactva (TJ Svitavy) 300 m/Žcm/B2 1 Svitavy 46.03
18.09.2016 Finále krajského přeboru družstev mladšího žactva (TJ Svitavy) dálka/Žcm/F Svitavy NM
07.09.2016 4. kolo KP družstev mladšího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) 300 m/Žcm/B3 1 Chrudim 46.8
07.09.2016 4. kolo KP družstev mladšího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) dálka/Žcm 4 Chrudim 4.22
08.06.2016 3. kolo KP družstev mladšího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) 60 m/Žcm/R4 3 Chrudim 08.7
08.06.2016 3. kolo KP družstev mladšího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) 60 m/Žcm/FA 5 Chrudim 08.8
08.06.2016 3. kolo KP družstev mladšího žactva (Atletika Chrudim, z.s.) 150 m/Žcm/B3 2= Chrudim 21.9
04.06.2016 KPJ mladšího žactva na dráze (TJ Svitavy) 60 m/Žcm/R1 3 Svitavy 08.89
04.06.2016 KPJ mladšího žactva na dráze (TJ Svitavy) 60 m/Žcm/F 6 Svitavy 09.01
04.06.2016 KPJ mladšího žactva na dráze (TJ Svitavy) 150 m/Žcm/B2 2 Svitavy 21.77
04.06.2016 KPJ mladšího žactva na dráze (TJ Svitavy) dálka/Žcm/F 8 Svitavy 4.05
25.05.2016 2. kolo KP družstev mladšího žactva (Hvězda Pardubice z.s.) dálka/Žcm 9 Pardubice 3.83
25.05.2016 2. kolo KP družstev mladšího žactva (Hvězda Pardubice z.s.) 300 m/Žcm 5 Pardubice 49.03
11.05.2016 3. kolo KP družstev mladšího žactva (Hvězda Pardubice z.s.) 150 m/Žcm/B3 3 Pardubice 22.86
11.05.2016 3. kolo KP družstev mladšího žactva (Hvězda Pardubice z.s.) dálka/Žcm 5 Pardubice 4.01
31.01.2016 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický s) 60 m/Žcm/R2 5 Jablonec nad Nisou 09.43
31.01.2016 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický s) 150 m/Žcm/B5 1 Jablonec nad Nisou 22.92