Karta atleta

Export do excelu
  • Bartoň Hynek
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.84 Třinec 07.05.2017
150 m 20.93 Brno 11.09.2017
200 m 30.21 Ostrava 26.05.2015
800 m 2:45.40 Třinec 07.05.2017
60 m překážek 10.32 Hranice 01.10.2017
60 m překážek 11.69 h Ostrava 29.01.2016
pětiboj 1768 Třinec 07.05.2017
hod oštěpem 500g 26.62 Třinec 25.05.2017
hod kriketovým míčkem 70.32 Hranice 01.10.2017
skok daleký 4.24 Olomouc 25.09.2016
skok daleký 4.61 h Otrokovice 09.02.2017
skok vysoký 1.30 Opava 26.05.2016
skok vysoký 1.34 h Ostrava 29.01.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.10.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žcm/B1 7 Třinec 09.16
08.10.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žcm/F 11 Třinec 3:02.54
08.10.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) 60 m př./Žcm/B1 6 Třinec 11.99
08.10.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) dálka/Žcm/F 11 Třinec 4.00
08.10.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) kriket/Žcm/F Třinec 56.88
08.10.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ TŽ Třinec) pětiboj/Žcm/F 11 Třinec 1272
25.09.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) dálka/Žcm 11 Olomouc 4.24
25.09.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) kriket/Žcm 5 Olomouc 56.53
15.09.2016 4. kolo přeboru družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje (SSK Vítkovice) dálka/Žcm/F 12 Ostrava 4.09
15.09.2016 4. kolo přeboru družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje (SSK Vítkovice) kriket/Žcm/F 4 Ostrava 59.15
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games 60 m/Žcm/R5 1 Brno 08.78
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games dálka/Žcm/KF 2 Brno 4.42
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games kriket/Žcm/KC 4 Brno 57.54
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games výška/Žcm/FC 15= Brno 1.28
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games kriket/Žcm/FB Brno 56.63
14.06.2016 Přebor družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje, 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) výška/Žcm/F Frýdek-Místek DNS
14.06.2016 Přebor družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje, 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) kriket/Žcm/F Frýdek-Místek DNS
26.05.2016 2. kolo přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) výška/Žcm/F 8= Opava 1.30
26.05.2016 2. kolo přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) dálka/Žcm/F 11 Opava 4.25
26.05.2016 2. kolo přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) kriket/Žcm/F 6 Opava 50.70
29.01.2016 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) výška/Žcm/F 4 Ostrava 1.34
29.01.2016 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) dálka/Žcm/F 18 Ostrava 3.90
29.01.2016 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m př./Žcm/R2 5 Ostrava 11.69
21.01.2016 Otevřené mistrovství Otrokovic žáků a žákyň (TJ Jiskra Otrokovice) dálka/Žcm 8 Otrokovice 3.72