Karta atleta

Export do excelu
  • Liška Alexandr
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Atletika Poruba z.s.
  • Trenér Šuška Stanislav
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.06 Ostrava - Poruba 24.06.2017
60 m 09.43 h Ostrava 21.01.2018
800 m 2:59.68 Ostrava - Poruba 16.09.2017
1500 m 5:25.51 Tyršův stadión, Opava 27.05.2019
60 m překážek 15.81 Ostrava - Poruba 24.06.2017
pohár rozhlasu 0930 Tyršův stadión, Opava 27.05.2019
pětiboj 0711 Ostrava - Poruba 16.09.2017
hod diskem 1kg 32.38 Třinec 18.06.2019
hod kladivem 4kg 16.11 Třinec 22.05.2018
hod oštěpem 500g 28.05 Ostrava - Martinov 12.10.2017
hod oštěpem 600g 32.79 Ostrava - Vítkovice 28.08.2018
hod kriketovým míčkem 50.55 Ostrava 14.09.2017
vrh koulí 3kg 10.00 Ostrava - Martinov 12.10.2017
vrh koulí 3kg 09.67 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
vrh koulí 4kg 10.37 Tyršův stadión, Opava 27.05.2019
vrh koulí 4kg 10.85 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2019
vrh koulí 5kg 10.24 h Ostrava - Vítkovice 21.01.2020
skok daleký 3.47 Ostrava - Poruba 24.06.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
vrh koulí 5kg 10.24 h Ostrava - Vítkovice 21.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2016 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) koule 3kg/Žcm/F 13 Ostrava 06.26
02.10.2016 Finále Přeboru družstev Moravy a Slezska mladších žáků a mladších žákyň (TJ Znojmo) koule 3kg/Žcm/F 20 Znojmo 06.65
02.10.2016 Finále Přeboru družstev Moravy a Slezska mladších žáků a mladších žákyň (TJ Znojmo) kriket/Žcm/F 23 Znojmo 38.04
25.09.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) koule 3kg/Žcm 16 Olomouc 06.72
25.09.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) kriket/Žcm 19 Olomouc 38.87
15.09.2016 4. kolo přeboru družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje (SSK Vítkovice) koule 3kg/Žcm/F 17 Ostrava 06.57
15.09.2016 4. kolo přeboru družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje (SSK Vítkovice) kriket/Žcm/F 26 Ostrava 39.90
14.06.2016 Přebor družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje, 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) koule 3kg/Žcm/F 15 Frýdek-Místek 05.75
14.06.2016 Přebor družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje, 3. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) kriket/Žcm/F 23 Frýdek-Místek 34.82
26.05.2016 2. kolo přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) koule 3kg/Žcm/F 20 Opava 05.76
26.05.2016 2. kolo přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Sokol Opava) kriket/Žcm/F 25 Opava 38.53
05.05.2016 Oblastní přebor družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje, 1. kolo (TJ TŽ Třinec) koule 3kg/Žcm/F 17 Třinec 06.11
05.05.2016 Oblastní přebor družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje, 1. kolo (TJ TŽ Třinec) kriket/Žcm/F 36 Třinec 33.39
17.01.2016 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň koule 3kg/Žcm/F 10 Ostrava 06.09