Karta atleta

Export do excelu
  • Milan Zavřel
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér: -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 19.12.2017
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.51 h Praha-Stromovka 13.01.2016
60 m 10.79 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016
150 m 26.97 Praha 11.06.2015
150 m 25.85 h Praha-Strahov 29.01.2016
600 m 2:18.26 Praha-Jeseniova 07.09.2015
800 m 3:29.18 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016
60 m překážek (0.76) 13.23 h Praha-Stromovka 03.02.2016
60 m překážek (0.76) 12.48 Praha - Kotlářka 15.06.2016
skok vysoký 1.05 Praha 21.05.2015
skok daleký 3.35 Praha 14.05.2015
vrh koulí 3kg 06.58 h Praha-Stromovka 17.02.2016
vrh koulí 3kg 07.20 Praha - Kotlářka 14.09.2016
hod kriketovým míčkem 26.30 Praha-Jeseniova 12.05.2016
pětiboj 0371 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.51 h Praha-Stromovka 13.01.2016
60 m 10.79 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016
150 m 25.85 h Praha-Strahov 29.01.2016
600 m 2:28.07 Praha-Jeseniova 12.05.2016
800 m 3:29.18 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016
60 m překážek (0.76) 13.23 h Praha-Stromovka 03.02.2016
60 m překážek (0.76) 12.48 Praha - Kotlářka 15.06.2016
skok daleký 3.20 Praha-Jeseniova 09.06.2016
vrh koulí 3kg 06.58 h Praha-Stromovka 17.02.2016
vrh koulí 3kg 07.20 Praha - Kotlářka 14.09.2016
hod kriketovým míčkem 26.30 Praha-Jeseniova 12.05.2016
pětiboj 0371 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.12.2016 11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B2 7 Praha-Stromovka 13.82
03.12.2016 11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B10 8 Praha-Stromovka 10.79
28.09.2016 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žcm/B1 6 Praha-Podvinný Mlýn 10.79
28.09.2016 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žcm/B6 11 Praha-Podvinný Mlýn 3:29.18
28.09.2016 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B1 4 Praha-Podvinný Mlýn 13.34
28.09.2016 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) skok daleký/Žcm/FA 36 Praha-Podvinný Mlýn 3.18
28.09.2016 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) hod kriketovým míčkem/Žcm/FA 37 Praha-Podvinný Mlýn 25.44
28.09.2016 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žcm/F 66 Praha-Podvinný Mlýn 0371
22.09.2016 Finále A Přeboru Prahy mladšího žactva (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B3 5 Praha-Stromovka 13.66
22.09.2016 Finále A Přeboru Prahy mladšího žactva (PSK Olymp Praha,z.s.) vrh koulí 3kg/Žcm/F 15 Praha-Stromovka 06.72
14.09.2016 Semifinále A mladšího žactva (SK Kotlářka Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B1 5 Praha - Kotlářka 13.33
14.09.2016 Semifinále A mladšího žactva (SK Kotlářka Praha) vrh koulí 3kg/Žcm/F 10 Praha - Kotlářka 07.20
15.06.2016 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka) 60 m překážek (0.76)/Žcm/R4 2 Praha - Kotlářka 12.48
09.06.2016 3. kolo kvalifikačního dvojboje MPD mladšího žactva, skupina C (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B3 1 Praha-Jeseniova 12.75
09.06.2016 3. kolo kvalifikačního dvojboje MPD mladšího žactva, skupina C (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) skok daleký/Žcm/F 17 Praha-Jeseniova 3.20
01.06.2016 III. kolo Pražského přeboru mladšího žactva – skupina C (A. C. Sparta Praha) 600 m/Žcm/B2 Praha-Podvinný Mlýn DNS
01.06.2016 III. kolo Pražského přeboru mladšího žactva – skupina C (A. C. Sparta Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B3 MB Praha-Podvinný Mlýn 13.65
01.06.2016 III. kolo Pražského přeboru mladšího žactva – skupina C (A. C. Sparta Praha) hod kriketovým míčkem/Žcm/F Praha-Podvinný Mlýn DNS
19.05.2016 3. veřejné závody žactva (ASK Slavia Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B2 6 Praha-Eden 13.59
19.05.2016 3. veřejné závody žactva (ASK Slavia Praha) vrh koulí 3kg/Žcm 16 Praha-Eden 06.16
12.05.2016 2. kolo kvalifikace MPD - 1. kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 600 m/Žcm/B2 7 Praha-Jeseniova 2:28.07
12.05.2016 2. kolo kvalifikace MPD - 1. kolo dvojboje mladšího žactva, skupina C (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) hod kriketovým míčkem/Žcm/F 16 Praha-Jeseniova 26.30
02.05.2016 Veřejné závody pro žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.) skok daleký/Žci/F 23 Praha-Jeseniova 3.10
02.05.2016 Veřejné závody pro žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.) vrh koulí 3kg/Žcm/F 10 Praha-Jeseniova 06.64
17.02.2016 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B3 5 Praha-Stromovka 13.29
17.02.2016 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha) vrh koulí 3kg/Žcm/F 11 Praha-Stromovka 06.58
10.02.2016 6. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B2 7 Praha-Stromovka 13.29
10.02.2016 6. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žci/B12 8 Praha-Stromovka 10.66
03.02.2016 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žci/B14 7 Praha-Stromovka 10.53
03.02.2016 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B3 4 Praha-Stromovka 13.23
29.01.2016 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Žci/B18 3 Praha-Strahov 25.85
13.01.2016 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B2 5 Praha-Stromovka 13.62
13.01.2016 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žci/B13 7 Praha-Stromovka 10.51