Karta atleta

Export do excelu
  • Michal Sup
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: TJ Dukla Praha
  • Trenér: Chyba Martin
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.84 Praha - Juliska 12.10.2019
60 m 07.72 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
150 m 18.83 Praha - Juliska 17.09.2019
150 m 18.14 h Praha-Stromovka 07.12.2019
200 m 26.47 Čáslav 25.08.2019
300 m 41.73 h Praha - Stromovka 16.01.2019
300 m 42.37 Stará Boleslav 21.08.2019
800 m 2:34.93 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
800 m 2:32.29 h Praha-Stromovka 31.01.2018
1000 m 3:10.27 Praha - Juliska 12.10.2019
1000 m 3:03.52 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
60 m překážek (0.76) 10.51 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
60 m překážek (0.84) 08.82 h Praha - Strahov 14.12.2019
100 m překážek (0.84) 14.85 Praha - Juliska 12.10.2019
200 m překážek (0.76) 31.95 Praha - Děkanka 10.06.2018
skok vysoký 1.54 Praha - Juliska 12.10.2019
skok vysoký 1.65 h Praha - Stromovka 07.02.2020
skok o tyči 3.50 Praha - Juliska 12.10.2019
skok o tyči 3.75 h Praha - Stromovka 01.02.2020
skok daleký 5.70 Roztoky 15.09.2019
skok daleký 5.91 h Praha-Stromovka 07.12.2019
vrh koulí 3kg 05.85 Praha-Juliska 12.05.2016
vrh koulí 4kg 08.93 h Praha - Stromovka 08.02.2019
vrh koulí 4kg 09.77 Praha - Juliska 12.10.2019
vrh koulí 5kg 09.55 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
hod diskem 1kg 27.26 Praha - Děkanka 04.05.2019
hod oštěpem 600g 38.61 Bílina 15.06.2019
hod kriketovým míčkem 49.43 Praha - Podvinný mlýn 28.09.2017
pohár rozhlasu 0481 Praha - Stadion mládeže 04.05.2018
sedmiboj hala [Zci] 3561 h Praha - Stromovka 08.02.2019
sedmiboj hala [Dci] 3988 h Jablonec nad Nisou 11.01.2020
Přespolní běh 09:09 Praha 19.11.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.03 Praha - Kotlářka 15.06.2016
60 m 09.00 h Praha-Strahov 06.12.2016
150 m 21.27 Praha-Eden 19.05.2016
150 m 21.65 h Praha-Stromovka 03.12.2016
300 m 47.79 Praha - Kotlářka 15.06.2016
300 m 47.58 h Praha-Stromovka 03.12.2016
800 m 2:54.75 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016
60 m překážek (0.84) 12.32 h Praha-Juliska 21.01.2016
60 m překážek (0.76) 11.81 Praha 29.06.2016
skok vysoký 1.38 Praha - Kotlářka 14.09.2016
skok daleký 3.85 Praha-Eden 19.05.2016
skok daleký 4.18 h Praha-Strahov 06.12.2016
vrh koulí 3kg 05.85 Praha-Juliska 12.05.2016
hod kriketovým míčkem 41.84 Praha-Podvinný Mlýn 28.09.2016
Přespolní běh 09:09 Praha 19.11.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.12.2016 Otevírací závod zrekonstruované přetlakové haly na Strahově (USK Praha) 60 m/Žcm/B7 3 Praha-Strahov 09.00
06.12.2016 Otevírací závod zrekonstruované přetlakové haly na Strahově (USK Praha) skok daleký/Žcm 10 Praha-Strahov 4.18
03.12.2016 11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žci/B4 4 Praha-Stromovka 47.58
03.12.2016 11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B5 5 Praha-Stromovka 21.65
19.11.2016 Mistrovství ČR v přespolním běhu (Atletický klub SK DNF ve spolupráci se SportGroup.cz s.r.o.) Přespolní běh/Žcm 77 Praha 09:09
28.09.2016 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žcm/B11 2 Praha-Podvinný Mlýn 08.99
28.09.2016 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žcm/B3 8 Praha-Podvinný Mlýn 2:54.75
28.09.2016 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B14 1 Praha-Podvinný Mlýn 12.10
28.09.2016 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) skok daleký/Žcm/FB 10 Praha-Podvinný Mlýn 4.25
28.09.2016 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) hod kriketovým míčkem/Žcm/FB 11 Praha-Podvinný Mlýn 41.84
28.09.2016 Přebor Prahy mladšího žactva ve vícebojích (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žcm/F 31 Praha-Podvinný Mlýn 1267
22.09.2016 Finále B Přeboru Prahy mladšího žactva (TJ Dukla Praha) 150 m/Žcm/B1 4 Praha-Juliska 21.58
22.09.2016 Finále B Přeboru Prahy mladšího žactva (TJ Dukla Praha) skok vysoký/Žcm/F Praha-Juliska 1.34
14.09.2016 Semifinále A mladšího žactva (SK Kotlářka Praha) 150 m/Žcm/B1 2 Praha - Kotlářka 21.95
14.09.2016 Semifinále A mladšího žactva (SK Kotlářka Praha) skok vysoký/Žcm/F 4 Praha - Kotlářka 1.38
29.06.2016 5. veřejné závody žactva (ASK Slavia Praha) 60 m/Žci/B5 7 Praha 09.05
29.06.2016 5. veřejné závody žactva (ASK Slavia Praha) 150 m/Žci/B3 6 Praha 22.17
29.06.2016 5. veřejné závody žactva (ASK Slavia Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B1 4 Praha 11.81
21.06.2016 3. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B3 2 Praha-Stromovka 12.16
21.06.2016 3. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha) skok daleký/Žcm/F 6 Praha-Stromovka 4.10
15.06.2016 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka) 60 m/Žcm/R3 5 Praha - Kotlářka 09.03
15.06.2016 Přebor Prahy mladšího žactva na dráze (SK Kotlářka) 300 m/Žcm/B5 3 Praha - Kotlářka 47.79
09.06.2016 3. kolo kvalifikačního dvojboje MPD mladšího žactva, skupina B (SC Radotín Praha) 60 m/Žcm/B1 1 Praha-Radotín 09.12
09.06.2016 3. kolo kvalifikačního dvojboje MPD mladšího žactva, skupina B (SC Radotín Praha) skok vysoký/Žcm/F Praha-Radotín 1.33
06.06.2016 O pohár pražské primátorky (Dukla Praha) skok vysoký/Žci 4 Praha - Juliska 1.32
19.05.2016 3. veřejné závody žactva (ASK Slavia Praha) 150 m/Žci/B3 4 Praha-Eden 21.27
19.05.2016 3. veřejné závody žactva (ASK Slavia Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B1 4 Praha-Eden 12.43
19.05.2016 3. veřejné závody žactva (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žci 23 Praha-Eden 3.90
12.05.2016 2. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (TJ Dukla Praha) 150 m/Žcm/B2 1 Praha-Juliska 22.05
12.05.2016 2. kolo MPD mladšího žactva, skupina B (TJ Dukla Praha) vrh koulí 3kg/Žcm/F 8 Praha-Juliska 05.85
02.05.2016 Veřejné závody pro žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.) 60 m/Žci/B6 2 Praha-Jeseniova 09.32
02.05.2016 Veřejné závody pro žactvo (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.) skok daleký/Žci/F 16 Praha-Jeseniova 4.16
26.04.2016 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m/Žcm/B7 2 Praha - Eden 09.40
26.04.2016 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 800 m/Žcm/B3 8 Praha - Eden 3:03.85
26.04.2016 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B7 2 Praha - Eden 13.19
26.04.2016 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žcm 10 Praha - Eden 3.92
26.04.2016 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) hod kriketovým míčkem/Žcm 13 Praha - Eden 37.01
26.04.2016 Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) pětiboj/Žcm 13 Praha - Eden 0909
25.04.2016 1. veřejné závody žactva (Spartak Praha 4) 150 m/Žcm/B1 4 Praha-Děkanka 23.31
25.04.2016 1. veřejné závody žactva (Spartak Praha 4) hod kriketovým míčkem/Žcm/F 17 Praha-Děkanka 36.35
12.03.2016 Velikonoční hala žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m/Žcm/B1 7 Jablonec nad Nisou 09.17
12.03.2016 Velikonoční hala žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 300 m/Žcm/B1 3 Jablonec nad Nisou 50.20
12.03.2016 Velikonoční hala žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N.) skok daleký/Žcm/F 10 Jablonec nad Nisou 3.66
17.02.2016 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žcm/B3 4 Praha-Stromovka 09.10
17.02.2016 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žcm/B2 1 Praha-Stromovka 21.92
21.01.2016 3. veřejné závody PAS (do 13 let) (TJ Dukla Praha, SK Kotlářka Pr) 60 m/Žci/R7 2 Praha-Juliska 09.17
21.01.2016 3. veřejné závody PAS (do 13 let) (TJ Dukla Praha, SK Kotlářka Pr) 60 m/Žci/FB Praha-Juliska 09.13
21.01.2016 3. veřejné závody PAS (do 13 let) (TJ Dukla Praha, SK Kotlářka Pr) 60 m překážek (0.84)/Žci/B6 3 Praha-Juliska 12.32