Karta atleta

Export do excelu
  • Kryštof Krátký
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Spartak Praha 4
  • Trenér: Balážová Věra
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.01 h Praha-Stromovka 03.02.2016
60 m 09.57 Praha - Děkanka 20.04.2017
150 m 25.16 h Praha-Stromovka 10.02.2016
150 m 26.08 Praha-Děkanka 25.04.2016
300 m 55.76 h Praha-Stromovka 03.02.2016
800 m 2:50.64 Praha-Stromovka 15.09.2016
60 m překážek (0.76) 12.55 Praha - Děkanka 07.10.2017
skok daleký 3.68 Praha-Jeseniova 09.06.2016
vrh koulí 3kg 06.28 Praha - Děkanka 07.10.2017
hod kriketovým míčkem 35.72 Praha - Děkanka 20.04.2016
pětiboj 0765 Praha - Děkanka 20.04.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.01 h Praha-Stromovka 03.02.2016
60 m 10.02 Praha - Děkanka 20.04.2016
150 m 25.16 h Praha-Stromovka 10.02.2016
150 m 26.08 Praha-Děkanka 25.04.2016
300 m 55.76 h Praha-Stromovka 03.02.2016
800 m 2:50.64 Praha-Stromovka 15.09.2016
60 m překážek (0.76) 13.58 Praha - Děkanka 20.04.2016
skok daleký 3.68 Praha-Jeseniova 09.06.2016
hod kriketovým míčkem 35.72 Praha - Děkanka 20.04.2016
pětiboj 0644 Praha - Děkanka 20.04.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.09.2016 Semifinále MPD mladšího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/Žcm/B3 3 Praha-Stromovka 09.38
15.09.2016 Semifinále MPD mladšího žactva, skupina B (PSK Olymp Praha,z.s.) 800 m/Žcm/B2 5 Praha-Stromovka 2:50.64
09.06.2016 3. kolo kvalifikačního dvojboje MPD mladšího žactva, skupina C (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B1 4 Praha-Jeseniova 14.00
09.06.2016 3. kolo kvalifikačního dvojboje MPD mladšího žactva, skupina C (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) skok daleký/Žcm/F 11 Praha-Jeseniova 3.68
25.04.2016 1. veřejné závody žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žcm/B2 5 Praha-Děkanka 10.18
25.04.2016 1. veřejné závody žactva (Spartak Praha 4) 150 m/Žcm/B1 5 Praha-Děkanka 26.08
20.04.2016 Pětiboj mladšího žactva SpS (Spartak Praha 4) 60 m/Žcm/B3 3 Praha - Děkanka 10.02
20.04.2016 Pětiboj mladšího žactva SpS (Spartak Praha 4) 800 m/Žcm/B2 4 Praha - Děkanka 3:03.58
20.04.2016 Pětiboj mladšího žactva SpS (Spartak Praha 4) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B2 6 Praha - Děkanka 13.58
20.04.2016 Pětiboj mladšího žactva SpS (Spartak Praha 4) skok daleký/Žcm 16 Praha - Děkanka 3.06
20.04.2016 Pětiboj mladšího žactva SpS (Spartak Praha 4) hod kriketovým míčkem/Žcm 6 Praha - Děkanka 35.72
20.04.2016 Pětiboj mladšího žactva SpS (Spartak Praha 4) pětiboj/Žcm 11 Praha - Děkanka 0644
10.02.2016 6. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žci/B3 6 Praha-Stromovka 25.16
03.02.2016 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žci/B16 7 Praha-Stromovka 10.01
03.02.2016 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 300 m/Žci/B5 5 Praha-Stromovka 55.76