Karta atleta

Export do excelu
  • Pokora Vladimír
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: AC Moravská Slavia Brno, spolek
  • Trenér Punčochářová Martina
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.44 České Budějovice 11.10.2015
60 m 07.52 Brno 09.09.2019
60 m 07.59 h Ostrava - Vítkovice 21.02.2019
150 m 18.06 Brno-Pod Palackého vrchem 03.06.2018
150 m 18.66 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2019
200 m 28.76 Ostrava 26.05.2015
300 m 42.92 Brno 22.04.2017
300 m 43.71 h Ostrava 03.02.2017
600 m 1:58.88 Brno 07.09.2015
600 m 1:58.7 h Brno 13.01.2017
800 m 2:41.08 Brno 07.05.2016
50 m překážek 08.98 České Budějovice 11.10.2015
60 m překážek 10.08 Břeclav 14.05.2017
60 m překážek 08.27 h Ostrava 02.03.2019
100 m překážek 13.40 Jablonec nad Nisou 24.06.2019
200 m překážek 28.42 Znojmo 26.05.2019
pětiboj 1661 Brno 07.05.2016
hod kriketovým míčkem 23.83 Brno 07.05.2016
hod plným míčem 1kg 06.92 České Budějovice 11.10.2015
skok daleký 4.15 Brno 07.05.2016
skok daleký 4.07 h Brno 13.01.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m překážek 08.55 h Praha - Stromovka 25.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.12.2016 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m př./Žcm/B1 6 Ostrava 09.82
03.12.2016 11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B4 5 Praha-Stromovka 20.46
03.12.2016 11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Žcm/B1 2 Praha-Stromovka 09.68
03.12.2016 11. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B4 8 Praha-Stromovka 08.67
02.10.2016 Finále Přeboru družstev Moravy a Slezska mladších žáků a mladších žákyň (TJ Znojmo) 60 m/Žcm/R2 5 Znojmo 08.57
02.10.2016 Finále Přeboru družstev Moravy a Slezska mladších žáků a mladších žákyň (TJ Znojmo) 60 m př./Žcm/B2 3 Znojmo 10.15
25.09.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žcm/R2 5 Olomouc 08.33
25.09.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žcm/FB Olomouc 08.25
25.09.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 150 m/Žcm/B2 3 Olomouc 19.96
25.09.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m př./Žcm/B1 7 Olomouc 10.56
22.09.2016 Mistrovství jižní Moravy družstev mladších žáků a žákyň (TJ Znojmo) 60 m/Žcm/R2 2 Znojmo 08.27
22.09.2016 Mistrovství jižní Moravy družstev mladších žáků a žákyň (TJ Znojmo) 60 m/Žcm/FA 6 Znojmo 08.43
22.09.2016 Mistrovství jižní Moravy družstev mladších žáků a žákyň (TJ Znojmo) 60 m př./Žcm/B1 2 Znojmo 10.18
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games 60 m/Žcm/R1 1 Brno 08.18
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games 60 m/Žcm/FA Brno 08.21
05.09.2016 Europen Kids Athletics Games 800 m/Žcm/B2 6 Brno 2:44.24
01.09.2016 IV. kolo soutěže družstev mladšího žactva (AC Moravská Slavia Brno) 60 m/Žcm/R1 4 Brno 08.27
01.09.2016 IV. kolo soutěže družstev mladšího žactva (AC Moravská Slavia Brno) 60 m/Žcm/FA 4 Brno 08.27
01.09.2016 IV. kolo soutěže družstev mladšího žactva (AC Moravská Slavia Brno) 300 m/Žcm/B1 3 Brno 44.31
02.06.2016 3. kolo soutěže KP družstev mladšího žactva (ASK Blansko) 300 m/Žcm/B3 1 Blansko 44.95
02.06.2016 3. kolo soutěže KP družstev mladšího žactva (ASK Blansko) 60 m př./Žcm/B1 2 Blansko 10.09
26.05.2016 Přebor Brna jednotlivců mladšího žactva (BYAC Brno, JAC Brno, Čiba spor) 60 m/Žcm/R1 2 Brno 08.37
26.05.2016 Přebor Brna jednotlivců mladšího žactva (BYAC Brno, JAC Brno, Čiba spor) 60 m/Žcm/FA Brno 08.48
26.05.2016 Přebor Brna jednotlivců mladšího žactva (BYAC Brno, JAC Brno, Čiba spor) 150 m/Žcm/B1 3 Brno 20.73
26.05.2016 Přebor Brna jednotlivců mladšího žactva (BYAC Brno, JAC Brno, Čiba spor) 60 m př./Žcm/B1 2 Brno 10.34
19.05.2016 2. kolo družstev mladšího žactva (AC Moravská Slavia Brno) 60 m/Žcm/R1 1 Brno 08.27
19.05.2016 2. kolo družstev mladšího žactva (AC Moravská Slavia Brno) 60 m/Žcm/FA Brno 08.20
19.05.2016 2. kolo družstev mladšího žactva (AC Moravská Slavia Brno) 150 m/Žcm/B1 3 Brno 20.28
15.05.2016 Přebor JmK staršího a mladšího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 300 m/Žcm/B1 3 Břeclav 45.66
15.05.2016 Přebor JmK staršího a mladšího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m př./Žcm/B1 1 Břeclav 10.52
07.05.2016 Atletický pětiboj mladšího žactva (VSK Univerzita Brno) pětiboj/Žcm 4 Brno 1661
07.05.2016 Atletický pětiboj mladšího žactva (VSK Univerzita Brno) 60 m př./Žcm Brno 10.30
07.05.2016 Atletický pětiboj mladšího žactva (VSK Univerzita Brno) kriket/Žcm 5 Brno 23.83
07.05.2016 Atletický pětiboj mladšího žactva (VSK Univerzita Brno) 60 m/Žcm Brno 08.32
07.05.2016 Atletický pětiboj mladšího žactva (VSK Univerzita Brno) dálka/Žcm 5 Brno 4.15
07.05.2016 Atletický pětiboj mladšího žactva (VSK Univerzita Brno) 800 m/Žcm Brno 2:41.08
05.05.2016 1. kolo soutěže družstev mladšího žactva (BYAC Brno, JAC Brno, Čiba spor) 150 m/Žcm/B3 2 Brno 20.63
05.05.2016 1. kolo soutěže družstev mladšího žactva (BYAC Brno, JAC Brno, Čiba spor) 60 m př./Žcm/B1 1 Brno 10.64
23.04.2016 Morenda Kooperativa mítink žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno) 60 m/Žcm/B2 1 Brno 08.42
23.04.2016 Morenda Kooperativa mítink žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno) 300 m/Žcm/B3 1 Brno 45.28
23.04.2016 Morenda Kooperativa mítink žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno) 60 m př./Žcm/B1 1 Brno 11.08
29.01.2016 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m př./Žcm/R2 3 Ostrava 11.50
29.01.2016 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žcm/R2 2 Ostrava 08.49
29.01.2016 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žcm/F 7 Ostrava 08.55
29.01.2016 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 150 m/Žcm/B3 1 Ostrava 21.71
15.01.2016 Halové klubovní přebory mladšího žactva (AC Moravská Slavia Brno) 60 m/Žcm/R 5 Brno 08.7
15.01.2016 Halové klubovní přebory mladšího žactva (AC Moravská Slavia Brno) dálka/Žcm 7 Brno 3.83