Karta atleta

Export do excelu
  • Long Casey Constantine
  • Narozen: 2004
  • Klub / oddíl: Atletický klub Bohumín, z.s.
  • Trenér Holek Jakub
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.16 Jablonec nad Nisou 24.06.2019
60 m 07.20 h Ostrava 02.03.2019
100 m 11.29 Ptuj 28.09.2019
150 m 16.78 Znojmo 26.05.2019
150 m 17.09 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2019
200 m 23.23 Ostrava 25.08.2019
200 m 23.66 h Ostrava - Vítkovice 07.02.2020
300 m 36.44 Jablonec nad Nisou 24.06.2019
300 m 41.21 h Ostrava 21.01.2018
800 m 2:34.07 Olomouc 26.05.2017
1000 m 3:26.32 h Ostrava 13.01.2018
60 m překážek 09.27 Ostrava - Vítkovice 05.12.2017
60 m překážek 08.78 h Ostrava 21.01.2018
pětiboj 2361 Olomouc 26.05.2017
sedmiboj hala 3615 h Ostrava 13.01.2018
hod oštěpem 600g 29.78 Opava 03.05.2018
hod kriketovým míčkem 52.81 Olomouc 26.05.2017
vrh koulí 4kg 10.49 h Ostrava 13.01.2018
skok daleký 5.94 Hranice 06.10.2018
skok daleký 5.96 h Ostrava 13.01.2018
skok o tyči 2.35 h Ostrava 13.01.2018
skok vysoký 1.76 Hranice 16.09.2018
skok vysoký 1.70 h Ostrava 13.01.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.31 h Ostrava - Vítkovice 15.02.2020
200 m 23.66 h Ostrava - Vítkovice 07.02.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2016 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žcm/R1 Ostrava DNS
25.09.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žcm/R2 1 Olomouc 08.11
25.09.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žcm/FA 6 Olomouc 08.19
25.09.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň (Atletický klub Olomouc z.s.) 150 m/Žcm/B2 7 Olomouc 20.43
15.09.2016 4. kolo přeboru družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje (SSK Vítkovice) 60 m/Žcm/B5 1 Ostrava 08.28
15.09.2016 4. kolo přeboru družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje (SSK Vítkovice) 150 m/Žcm/B3 1 Ostrava 20.15